1,5€

Euras Lietuvoje. Lietuvos eurų prototipai.

Re: 1,5€

Standartinė danelis » Šeš Lie 13, 2019 7:49 pm

Na nemanau, kad tikslas yra sumenkinti kasininkes ar parduotuvės vadovę :) Tikslą aš labiau matau kaip švietėjišką, t.y. norima pasiekti, kad visos (didžioji dalis) prekybos vietų žinotų (būtų informuotos) apie tokias monetas ir jas priimtų.

Tikrai taip. Nei aš tu kasininku pažistu nei ka.
danelis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Sek Rgs 28, 2014 5:15 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvos pašto ženklai nuo 1990m.

Re: 1,5€

Standartinė DainiusT » Sek Lie 14, 2019 11:34 am

danelis rašė:Na nemanau, kad tikslas yra sumenkinti kasininkes ar parduotuvės vadovę :) Tikslą aš labiau matau kaip švietėjišką, t.y. norima pasiekti, kad visos (didžioji dalis) prekybos vietų žinotų (būtų informuotos) apie tokias monetas ir jas priimtų.

Tikrai taip. Nei aš tu kasininku pažistu nei ka.


Šaunuolis
Vartotojo avataras
DainiusT
 
Pranešimai: 442
Užsiregistravo: Sek Rgs 02, 2012 5:15 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Vidurinės Azijos šalių banknotai

Re: 1,5€

Standartinė dc » Sek Lie 14, 2019 7:35 pm

danelis rašė:Šiandien tam pačiam lidle po maždaug 10 minučiu ginčo pagaliau isiuliau ta 1,5 €. moneta. :D kasininke atsisake ja priimti. Pakviete kita kasininke. Ta taip pat atsake kad nepriima tokiu. Norejau ja pasmaugti, bet atejo vadybininkas kuriam pakišau telefona su banko atsakimu. Perskaite, savo telefonu peržiurejo banko tinklapi ir liepe kasininkei priimti iš manes pinigelius. Ir gedingai paspruko.


O to tikslaskoks? Cia tu temu tokiy pseudo edukaciniu butu begale. Jei numizmatika tamstai nesvetima nereiskia kad kazka kita tai turetu dominti
dc
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: Pir Vas 25, 2019 10:55 pm

Re: 1,5€

Standartinė vysl1821 » Pir Lie 15, 2019 8:54 am

pusantrokai ne vien numizmatika, tai oficiali atsiskaitymo priemonė, kurią kasininkai turėtų žinoti kaip 2x2
vysl1821
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Pen Gru 09, 2016 1:07 am

Re: 1,5€

Standartinė -LiTAS- » Pir Lie 15, 2019 1:58 pm

Auksines 50e monetas aš priimu kaip atsiskaitymo priemonę ! Pašom kreiptis, jokių ginčų nebus ir rasiu pageidaujamą prekę už gerą kainą (drinking)
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Ankstesnis

Grįžti į Lietuvos eurai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]


cron