ar yra katalogas

1991- dabar Lietuvos pašto ženklai

Moderatorius: n0l

Re: ar yra katalogas

Standartinė Darius » Šeš Sau 21, 2012 1:39 pm

Pats turiu tokį įdomesnį A.Jankausko katalogą, kuriame surašytos ir įvairios pašto ženklų pasitaikančios variacijos ar vadinamieji abartai. Ankščiau buvo galima įsigyti iš paties autoriaus, tiesa dabar abejoju, bet gal ir galima surasti aukcionuose. O šiaip bent man tai Scott geriausias dalykas, tereikia naujesnės versijos.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: ar yra katalogas

Standartinė Efka » Ket Sau 26, 2012 5:31 pm

tai ar atsiras zmogus kuris turi visus lietuvisku zenklus ir kuris galetu nufotkinti kad galeciau pasitiklsinti savo turimus. ir kokiu dar truksta. labai buciau dekingas
Efka
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 9:02 am

Re: ar yra katalogas

Standartinė Efka » Sek Kov 18, 2012 11:39 pm

As vis dar su tuo paciu klausimu. gal galite paziureti ir pasakyti. ar truksta ir jei truksta kokiu pasto zenku. aciu labai.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Efka
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 9:02 am

Re: ar yra katalogas

Standartinė SvSv » Pir Kov 19, 2012 6:38 pm

Deja, truksta, ir gana nemazai, nurodyti kokiu butent truksta- nuobodus ir varginantis darbas, tuo labiau, kad Tamsta neturite katalogo ir jei nurodysime trukstamu zenklu numerius pagal Scotta ar Micheli - vis tiek tai bus beprasmiska. Paprasciau nusipirkti kataloga ;)
Vartotojo avataras
SvSv
 
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: Ant Spa 27, 2009 9:53 pm
Kolekcionuoju: ženklai su pinigais, Olimpijada 80
monetos - Varšuvos bloko šalys, bimetalis

Re: ar yra katalogas

Standartinė Adomas » Sek Gru 30, 2012 9:28 pm

http://www.catawiki.com/catalog/stamps/ ... -lithuania Kaip tik dirbu tvarkydamas ir atnaujindamas informaciją. Truputį apmaudu, kad nėra pilno katalogo iki šiol, o mėgėjams kasmet pirktis Scott kaalogus tikrai perbrangu. Adomas
Adomas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2012 9:25 pm

Re: ar yra katalogas

Standartinė emilis » Ant Kov 17, 2015 7:56 pm

Sveiki, prie to pacio, nekuriant naujos temos. Gal kas turit koki sarasiuka ar kazka, ar siaip zinot ,kur butu visi 2014metu isleisti zenklai. Anksciau, vis nusipirkdavau senuju metu zenklus naujaisiais metais. Praeitais metais pirkau geguzes menesi ir visus radau, o dabar isijungiu Lietuvos pasto el.parduotuve ir randu tik 2014 07 12 isleista zenkla, o senesniuju nera. O mano paskutinis zenkas yra Euopos sajungos, tad noreciau suzinoti, kiek zenklu dar isejo nuo mano turimo iki mano paminetojo siame poste.
emilis
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Lap 25, 2009 12:11 am

Re: ar yra katalogas

Standartinė saulys » Ant Kov 17, 2015 8:54 pm

emilis rašė:Sveiki, prie to pacio, nekuriant naujos temos. Gal kas turit koki sarasiuka ar kazka, ar siaip zinot ,kur butu visi 2014metu isleisti zenklai. Anksciau, vis nusipirkdavau senuju metu zenklus naujaisiais metais. Praeitais metais pirkau geguzes menesi ir visus radau, o dabar isijungiu Lietuvos pasto el.parduotuve ir randu tik 2014 07 12 isleista zenkla, o senesniuju nera. O mano paskutinis zenkas yra Euopos sajungos, tad noreciau suzinoti, kiek zenklu dar isejo nuo mano turimo iki mano paminetojo siame poste.


Lietuvos pašto svetainėje žiūrėk privatiems -filatelija ir rasi pagal metus o El. parduotuvėj jie rodo ką turi pardavime.
Taip pat pašto skyriuose galima įsigyti brošiūrą "EKSPRESINFORMACIJA 2014 metų filatelijos apžvalga" kainuoja kažkur
1 euras ,spalvota yra 2015 m planas. Sėkmės
Vartotojo avataras
saulys
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: Ant Bal 09, 2013 8:02 pm

Re: ar yra katalogas

Standartinė VytasLT » Tre Kov 18, 2015 10:14 am

Pašto ženklų sąrašą gali rast čia: http://www.post.lt/lt/privatiems/filate ... to-zenklai
VytasLT
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2015 10:46 am

Re: ar yra katalogas

Standartinė Nummus » Tre Kov 18, 2015 11:18 am

Efka rašė:As vis dar su tuo paciu klausimu. gal galite paziureti ir pasakyti. ar truksta ir jei truksta kokiu pasto zenku. aciu labai.


Iš karto krenta į akį, kad nėra mažųjų lapelių (4 vnt.) su „Angelu” - tik iškarpos ... :)
„Laikas - kolekcionieriaus sąjungininkas“
(Nummus, 2011).
Vartotojo avataras
Nummus
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Tre Gru 07, 2011 4:34 pm
Kolekcionuoju: Stalo teniso kamuoliukai, raketės ir pan.

Re: ar yra katalogas

Standartinė Markas » Tre Kov 18, 2015 12:29 pm

Nesu filatelistas ir nesu tikras ar jie susije su filatelija.Gal gas zinote apie Lietuvos blokadai skirtus zenklus,esu mates tokius.Lapais nesukarpytus,kaip su angelu ir pan.Kokia ju verte tarkime lapo,ar reti ir t.t.
Warriors of the North - Guardians Of Asgaard.
Vartotojo avataras
Markas
 
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Ant Bir 15, 2010 9:40 pm
Kolekcionuoju: Lietuva iki 2014;Latvija iki 2013;Vokietija iki 1945m;Rusija(TSRS) iki 1991m;Svedija;Slovakija;Estija

AnkstesnisKitas

Grįžti į Nepriklausomos Lietuvos pašto ženklai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra


cron