Avatarai

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Avatarai

Standartinė gytis » Ket Vas 17, 2011 11:28 pm

klaidziodamas po foruma pastebejau , kad dauguma kaip avatara uzsidejo monetu atvaizdus . kodel butent tokias monetas pasirinkot savo avatarais ? graziausia kolekcijos moneta ? svajoniu moneta ? kaikas pasirinko kaukoles ar masinu zenklus . kodel ?
as pasirinkau vengriskas 5 koronas su Pranu Juozapu , nes Vengrija mano pagrindine tema ir si moneta man labai patinka :)
Vartotojo avataras
gytis
 
Pranešimai: 394
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 8:15 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Vengrija , Jugoslavija , Austrija , Čekoslovakija

Re: Avatarai

Standartinė lunizz » Ket Vas 17, 2011 11:47 pm

Aš pasirinkau 1925 m. 1 centą, nes ypač kolekcionavimo pradžioje ypatingai mėgau mažiausio nominalo monetas. Sunkiai paaiškinama aistra, tačiau ir dabar būtent tokios monetos teikia daugiausia džiaugsmo :)

Lietuvos monetos širdžiai žinoma pačios mieliausios, nors ir dažnai matomos, todėl galėjau rinktis arba iš 1936 arba 1925 metų. Pasirinkau kiek retesnę :)
Vartotojo avataras
lunizz
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: Šeš Gru 05, 2009 3:06 am
Miestas: Vilnius-Panevėžys-Kaunas

Re: Avatarai

Standartinė ramshis » Ket Vas 17, 2011 11:49 pm

as pasirinkau DR.HAUS.
ji naudoju dauguma forumu.jis man ydomus,paslaptingas ir nenuspejamas herojus.
tai tiek (happy)
Vartotojo avataras
ramshis
 
Pranešimai: 213
Užsiregistravo: Sek Vas 14, 2010 7:34 pm
Miestas: Silale

Re: Avatarai

Standartinė RamunasV » Pen Vas 18, 2011 12:01 am

as avatara pasirkau toki nes toks nikas o nikas toks nes mano pravarde yra lenin tai nera ka jau pasaokoti apie mano avatara :D
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: Avatarai

Standartinė seniena » Pen Vas 18, 2011 1:22 am

gytis rašė:klaidziodamas po foruma pastebejau , kad dauguma kaip avatara uzsidejo monetu atvaizdus . kodel butent tokias monetas pasirinkot savo avatarais ? graziausia kolekcijos moneta ? svajoniu moneta ? kaikas pasirinko kaukoles ar masinu zenklus . kodel ?
as pasirinkau vengriskas 5 koronas su Pranu Juozapu , nes Vengrija mano pagrindine tema ir si moneta man labai patinka :)


As pasirinkau del to kad atsindi mano " klycka " SENIENA ;) nors realybeje dar nesu toks ir senas :D :lol: dar ne viena litra su forumieciais galeciau... (drinking)

P.s. Sauni tema :P
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Avatarai

Standartinė Evaldas_R » Pen Vas 18, 2011 11:43 am

Na be monetu kolekcionavimo dar daug pomegiu turiu.. Vienas is ju automobiliai. Viskas kas su jais susija. Pasirinkau avatara savo masinyte: Opel Kadett D GT/E Bieber cabrio 1983m. Už men. opeliukui bus 28 metai :)

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Evaldas_R
 
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: Ant Lap 10, 2009 9:40 pm
Miestas: Vilnius

Re: Avatarai

Standartinė SarasM » Pen Vas 18, 2011 1:18 pm

Man Smetona visada patiko kaip asmenybė, o monetos - nepagydoma liga :) 2 litų 1938m. pavyzdinė moneta yra nepaprastai graži ir tuo pačiu labai reta. Pirmą kartą su šia moneta susidūriau kokiais 93-94m., kai Vilniuje ant Tauro kalno ją pardavinėjo už 500 USD. Buvau dar vaikas, tai net prisiliest neleido, bet monetą mačiau gerai. Būtent nuo to laiko man ji man pati gražiausia lietuviška moneta. Per penkiolika metų šią monetą buvo galima įsigyt ne daugiau kaip penkis kartus, deja, taip ir nepavyko :( Vienaip ar kitaip nenustoju laukęs kada vėl kur išplauks, o tada gal galėsiu bandyt įsigyti..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Avatarai

Standartinė tartomas » Pen Vas 18, 2011 1:50 pm

SarasM rašė:Man Smetona visada patiko kaip asmenybė, o monetos - nepagydoma liga :) 2 litų 1938m. pavyzdinė moneta yra nepaprastai graži ir tuo pačiu labai reta. Pirmą kartą su šia moneta susidūriau kokiais 93-94m., kai Vilniuje ant Tauro kalno ją pardavinėjo už 500 USD. Buvau dar vaikas, tai net prisiliest neleido, bet monetą mačiau gerai. Būtent nuo to laiko man ji man pati gražiausia lietuviška moneta. Per penkiolika metų šią monetą buvo galima įsigyt ne daugiau kaip penkis kartus, deja, taip ir nepavyko :( Vienaip ar kitaip nenustoju laukęs kada vėl kur išplauks, o tada gal galėsiu bandyt įsigyti..


Gal pavyzdi kas internete matete? Idomu būtų pamatyti nors foto.
tartomas
 
Pranešimai: 460
Užsiregistravo: Ket Spa 14, 2010 1:13 pm
Miestas: Kaunas-Panevėžys

Re: Avatarai

Standartinė Riciune » Pen Vas 18, 2011 1:54 pm

Riciune
 
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: Pir Lap 01, 2010 10:20 pm
Miestas: Kaunas

Re: Avatarai

Standartinė rsz » Pen Vas 18, 2011 8:46 pm

Renku visa pasauli nuo 1900, bet atsiradus eurams 2002 metais pradejau ieskoti sias monetas. Turiu beveik visas nuo 1c iki 2€ (tas kurias skaitosi apyvartines). LR euro atvaizda idejau todel, kad esu LIETUVIS LENKISKOS KILMES.
Numizmatika yra įdomus, bet brangus hobis.

Turiu 500 respekt taškų.
Vartotojo avataras
rsz
 
Pranešimai: 1087
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 4:40 pm
Miestas: Vilniaus r.
Kolekcionuoju: numizmatika nuo 1900

Kitas

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]