Brokuoti 10 centų?

Re: Brokuoti 10 centų?

Standartinė A7 » Tre Sau 03, 2018 3:56 pm

Giurza rašė:
A7 rašė:Vėl aplankė jausmas, kad visus mus čia trolina stipriai :/

dievaži... gaunasi iš serijos "koks čia banknotas, gal kas galėtų pakomentuot?"
Paveikslėlis

Brokuotas.
Difficult takes a day, impossible takes a week.

Nupirkčiau lankstinukus: viewtopic.php?f=27&t=11299
Vartotojo avataras
A7

Standartinė Runkeliu Valdovas » Tre Sau 03, 2018 6:21 pm

Gerai, ačiū, einu nachui iš šito forumo. Netrolinu aš jūsų, tiesiog esu lochas ir mano aplinkoje vien lochai, nes visi man aiškino, kad pirmą kartą tokį pinigą mato (nors gimė dar chruščiovo valdymo metais) ir vienas vienintelis išlemeno, kad čia brokuota moneta. (iki) ; )
Vyriškai verkiau ir raudojau dėl litų ir jiems atminti bei pagerbti sukūriau paminklą - sumečiau į dėžę namuose. Po to gavau pluoštus ir saujas sovietinių pinigų iš kaupikų sekcijų tamsybių gilumos. Taip gimė mirusio pinigo kolekcionierius.
Vartotojo avataras
Runkeliu Valdovas

Kolekcionuoju: Pradedantysis. Baltijos šalių bei Vokietijos nebeapyvartiniai pinigai.

Standartinė noominis » Tre Sau 03, 2018 7:28 pm

Forumo dalyvių elgesys labai nuvilia.
Vartotojo avataras
noominis

Kolekcionuoju: monetas (ne visas)

Standartinė Giurza » Tre Sau 03, 2018 8:28 pm

dėl dievo meilės... kas čia darosi aš nesuprantu... ar jaunimas ant tiek priprato prie to kad viskas ant lėkštutės jiems būtų paduota? aš jau nekalbu apie tai kad neįsivaizduoju kokiu būdų neįmanoma identifikuot pirmųjų litų ... nekalbu apie subtilybes atskiriant padirbinius nuo tikrų, kažkada ant manęs noob'o šiam forume irgi buvo užvažiuota (ir stipriai) būtent tokiam klausime, bet nieko - gyvas...
na bet ar įmanoma būtų bent elementariai susipažint su SAVO šalies APYVARTINĖMIS monetomis (pabrėžiu - apyvartinėmis, netgi ne apyvartinėmis proginėmis!) pilnas forumas temų, nuorodų kur galima parsipūst liuksiškus Krauzės katalogus (žinau, žinau, Krauzė ir visi čiūdai jame, bet pripažinkim - gana plačiam bendrajam išsilavinimui Krauzės daugiau nei užtenka), ir, negi turint Krauzę, neįmanoma susirast monetos savo rankoj??? ir nėra čia ko ant forumo dalyvių stumt, jei kažkam arba tinginys nenusakomas arba visiškai nejuda pilkoji masė tarp ausų.
taip, forumiečiai kartais būna atžarūs (ir aš tame tarpe), ir taip, kartais galėtumėm mandagiau bendraut (ir aš tame tarpe)... na, bet po kokio 10'o noob'o kuris klausia kas čia per moneta ir įmeta (kaip šiuo atveju) 10 centų monetą... na ne Sizifai mes, po 10'o karto sjaunam į akmenį ir tegul jis guli papėdėj.
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza

Standartinė Mariust » Ket Sau 04, 2018 8:19 pm

Čia iš tos serijos kai esi de....as ir nesugebi nuo monetos nurašyti nominalo ir metų į google langelį. Taškas.
Mariust

Kolekcionuoju: Lietuva nuo 1990 m.

Standartinė Giurza » Ket Sau 04, 2018 8:51 pm

Mariust rašė:Čia iš tos serijos kai esi de....as ir nesugebi nuo monetos nurašyti nominalo ir metų į google langelį. Taškas.

zactly 8-)
ir pažiūrėkim koks rezultatas gautųsi -
https://www.google.com/search?q=10+cent ... 36&bih=726
negi tas pats Runkelių Valdovas nerastų sutampančios nuotraukos antroj eilutėj?..
kodėl, o, kodėl Idiocracy turėjo būt dokumentinis filmas (smugis)
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza

Standartinė jotvingiai » Ket Sau 04, 2018 8:57 pm

Runkeliu Valdovas rašė:Gerai, ačiū, einu nachui iš šito forumo. Netrolinu aš jūsų, tiesiog esu lochas ir mano aplinkoje vien lochai, nes visi man aiškino, kad pirmą kartą tokį pinigą mato (nors gimė dar chruščiovo valdymo metais) ir vienas vienintelis išlemeno, kad čia brokuota moneta. (iki) ; )

Nuoširdžiai klausi, nuoširdžiai džiaugiesi, nuoširdžiai ir nervuojiesi:)
Jeigu nesunku, neik iš šio forumo!
Klausk ir toliau kas ant seilės užeis:] (gitar) (gitar) (gitar)
Vartotojo avataras
jotvingiai

Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Standartinė kortesas » Pen Sau 05, 2018 3:18 pm

Runkeliu Valdovas rašė:Gerai, ačiū, einu nachui iš šito forumo. Netrolinu aš jūsų, tiesiog esu lochas ir mano aplinkoje vien lochai, nes visi man aiškino, kad pirmą kartą tokį pinigą mato (nors gimė dar chruščiovo valdymo metais) ir vienas vienintelis išlemeno, kad čia brokuota moneta. (iki) ; )

Jei devintokus vadini prie Chruščiovo gyvenusius, vadinasi aš prie Lenino gyvenau :) Kiekvienas vyresnio amžiaus žino kas per pinigas. Rubliais ir talonais jau neatsiskaitydavo :mrgreen: Niekas iš tavęs nesišaipo ir priimk tai kaip pamoką, nes kitą kartą turguje tau kaip broką už 10 eurų įkiš. Ašarų bus kai monetas pirksi už 1000+
O šiaip, žmonės ateina ir išeina. Nereikia to dramatizmo. Blogai, kad lygioje vietoje išskydai. Nežiūrint į tai, kad niekas nieko tau blogo nepasakė. Jei esi tikras vyras, toliau darysi tai kas tau patinka (banzai). Numizmatikos kelias yra nelengvas (happy)
kortesas

Standartinė Giurza » Pen Sau 05, 2018 3:39 pm

pabūsiu vriednas senis ir kai ką pacituosiu
Vyriškai verkiau ir raudojau dėl litų ir jiems atminti bei pagerbti sukūriau paminklą - sumečiau į dėžę namuose.

kaži kur tai radau?
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza

Standartinė A7 » Pen Sau 05, 2018 4:32 pm

Ai, gal jau užteks dėmesio vienai personai? Tipinis naujos kartos atstovas, per darbo pokalbius prisižiūrėjau tokių daugiau nei pakankamai :(
Difficult takes a day, impossible takes a week.

Nupirkčiau lankstinukus: viewtopic.php?f=27&t=11299
Vartotojo avataras
A7

Ankstesnis

Grįžti į Apyvartinės monetos nuo 1991m.

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], nomisma, Nummus