Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Komentarai/pasiulymai/idejos/pageidavimai

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė A7 » Tre Kov 11, 2015 10:43 pm

Ricardas1 rašė:a7 visiškai neteisus, pažiūrėčiau, kaip Jus darytumėte, kai žinotumėte kaip pvz, kad 50 € ldk yra pardavime 410, o Jus rezervavote už 430 €, o jeigu Jums reiktų daugiau monetų? Mokėtumėte daugiau rinkos kainos? Kažkodėl abejoju, visi skaičiuoja pinigus.


Na man kitaip atrodo, nei Jums. Gyvenime daugybę kartu laikiausi duoto žodžio kai man tai nebuvo naudinga (kalba eina ne apie 5 ar 100 eurų), bet matyt taip esu išauklėtas. Visada elgiuosi su kitais taip, kaip norėčiau, kad būtų elgiamasi su manimi. Na bet kiek žmonių tiek nuomonių, man atrodo vienaip, kitiems kitaip.
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1286
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Markas » Ket Kov 12, 2015 12:12 am

A7 rašė:
Ricardas1 rašė:a7 visiškai neteisus, pažiūrėčiau, kaip Jus darytumėte, kai žinotumėte kaip pvz, kad 50 € ldk yra pardavime 410, o Jus rezervavote už 430 €, o jeigu Jums reiktų daugiau monetų? Mokėtumėte daugiau rinkos kainos? Kažkodėl abejoju, visi skaičiuoja pinigus.


Na man kitaip atrodo, nei Jums. Gyvenime daugybę kartu laikiausi duoto žodžio kai man tai nebuvo naudinga (kalba eina ne apie 5 ar 100 eurų), bet matyt taip esu išauklėtas. Visada elgiuosi su kitais taip, kaip norėčiau, kad būtų elgiamasi su manimi. Na bet kiek žmonių tiek nuomonių, man atrodo vienaip, kitiems kitaip.


Respect nuo manes uz tai,kad visada laikotes zodzio,bet kokiu atveju.(clap)Deja siais laikais yra kas ta prilygina kvailumui,bet ne visi taip galvoja.Man uztenka vieno tokio zodzio nesilaikymo ar pan.ir nuo to momento neturiu su tokiais veikejais isvis jokiu reikalu su visam.
Nieko asmenisko,bet pagal mano supratima viena puse yra aiskiai neteisi,cia net diskutuoti nera apie ka,o pasiteisinimai isvis juokingi:)Bet kaip sakoma,kas pats negali ar nenori suprasti,kad zodzio reikia laikytis,jam bus kada nors geru zmoniu "padeta" :D
Warriors of the North - Guardians Of Asgaard.
Vartotojo avataras
Markas
 
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Ant Bir 15, 2010 9:40 pm
Kolekcionuoju: Lietuva iki 2014;Latvija iki 2013;Vokietija iki 1945m;Rusija(TSRS) iki 1991m;Svedija;Slovakija;Estija

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė thomas » Ket Kov 12, 2015 1:37 am

A7 rašė:
Ricardas1 rašė:a7 visiškai neteisus, pažiūrėčiau, kaip Jus darytumėte, kai žinotumėte kaip pvz, kad 50 € ldk yra pardavime 410, o Jus rezervavote už 430 €, o jeigu Jums reiktų daugiau monetų? Mokėtumėte daugiau rinkos kainos? Kažkodėl abejoju, visi skaičiuoja pinigus.


Na man kitaip atrodo, nei Jums. Gyvenime daugybę kartu laikiausi duoto žodžio kai man tai nebuvo naudinga (kalba eina ne apie 5 ar 100 eurų), bet matyt taip esu išauklėtas. Visada elgiuosi su kitais taip, kaip norėčiau, kad būtų elgiamasi su manimi. Na bet kiek žmonių tiek nuomonių, man atrodo vienaip, kitiems kitaip.


Gerbtinas požiūris. (clap)
thomas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Šeš Sau 10, 2015 5:41 pm
Miestas: Kaunas

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė jonas1 » Ket Kov 12, 2015 1:19 pm

Ricardas1 i bana ir viskas, tegu kitoi vietoi bizni daro
Nusipirksiu viska, +37067293090 arba levoy@mail.ru
jonas1
 
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: Pir Rgs 17, 2012 7:51 pm
Miestas: Visaginas/Lentvaris/Vilnius

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Giurza » Ket Kov 12, 2015 1:31 pm

A7 rašė:Na man kitaip atrodo, nei Jums. Gyvenime daugybę kartu laikiausi duoto žodžio kai man tai nebuvo naudinga (kalba eina ne apie 5 ar 100 eurų), bet matyt taip esu išauklėtas. Visada elgiuosi su kitais taip, kaip norėčiau, kad būtų elgiamasi su manimi. Na bet kiek žmonių tiek nuomonių, man atrodo vienaip, kitiems kitaip.

o as simta kartu saziningesnis. viena karta atidaviau pinigus pardavejui nes buvau tik pagalvojes apie pirkima, kita karta pamates kad perkamas daiktas buvo gerokai pigesnis nei kitur, pakeliau mokama suma dvigubai daikto vertes.
savigyra nuostabi vertybe, bukit dekingas kad ja turit
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Ricardas1 » Ket Kov 12, 2015 5:21 pm

Dėkui banu nereikia, jeigu kam nors reikia, tegul paprašo sau. Gavosi kaip gavosi. Finansiškai niekas nenukentėjo.
Vartotojo avataras
Ricardas1
 
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: Ket Kov 24, 2011 8:43 pm
Miestas: VILNIUS

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Donas » Ket Kov 12, 2015 10:39 pm

Manau baigiam šitą temą, deja, abi pusės lieka su savo nuomone apie žodžio laikymasi. Ričardas finansiškai nenukentėjo, tebūnie jam ir toliau taip sekasi, kol supras, kur buvo neteisus.
(iki)
Vartotojo avataras
Donas
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ant Vas 19, 2013 9:30 pm
Miestas: Vilnius

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Anubis » Pen Kov 13, 2015 3:34 pm

Šalys liko su savo nuomonėmis. Trečiosios šalys savo nuomones susidarė.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė qqwydaq » Ket Kov 26, 2015 1:16 pm

Dėkoju Sepui, puikus įpakavimas, geras pardavėjas (clap)
Vartotojo avataras
qqwydaq
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Sau 16, 2014 10:02 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Lietuviškas bei SSRS monetas, banknotus

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Greenas » Sek Bal 05, 2015 10:33 am

Aciu zilva555 ir rmd uz puiku ipakavima ir malonu bendradarbiavima. Patikimi zmones. (clap)
Kas laimes??? kas laimes???? ---- Gargzdu BANGA !!!!!!
Vartotojo avataras
Greenas
 
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Sek Sau 11, 2015 7:11 pm
Miestas: Gargzdai
Kolekcionuoju: LB kolekcines monetos, tarpukaris, UNICEF ir UN temos pasaulio monetose.

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie pomegis.lt

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]