Igno Pringles dėžučių kolekcija

Kitos kolekcijos ir su kolekcionavimu susijusios diskusijos

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė -LiTAS- » Pir Lap 07, 2016 10:15 pm

Ar reikia ?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė IgnasQ » Pir Gru 19, 2016 11:55 pm

Na štai, atsinaujino pagaliau nuo kovo mėnesio... :D Iš pradžių tingėjau, o kai nebetingėjau tada atsirado rimtų techninių nesklandumų :D
1550 dėžutės iš 65 šalių :) Trys naujos šalys - Haitis, Kroatija ir Honkongas. O visos dėžutės tai iš visų pasaulio galų suvežtos - Jungtinių Amerikos Valstijų, Vokietijos, Lietuvos, Kroatijos, Haičio, Honkongo, Anglijos, Portugalijos, Lenkijos, Italijos, Gruzijos, Olandijos, Kinijos... (gitar)

Tame tarpe yra ir viena pati seniausia ir vis dar neatidaryta dėžutė iš Amerikos :) Pagaminta 1971 metais ir buvo viena iš pirmosios tos gamyklos partijos.

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Pringles dėžučių kolekcija! www.pringleskolekcija.lt
Vartotojo avataras
IgnasQ
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 10:27 pm

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė IgnasQ » Šeš Gru 31, 2016 8:09 pm

Na, trumpai tai istorija tokia, kad dar gerokai prieš šventes pasirodė straipsnis apie 2003 metais uždarytus Vilniaus Sporto rūmus. Keli žurnalistai ten apsilankė ir pridarė nuotraukų kaip viskas šiuo metu ten atrodo. Aš žiūrėdamas nuotraukas vienoje iš jų pamačiau besimėtančią seną Pringles dėžutę! Buvo labai sunku pasakyti kokia konkrečiai ta dėžutė, beliko man tik spėlioti, bet buvo aišku, kad ji sena ir kad aš ją turėjau iš ten iškrapštyt kažkaip :) Žodžiu susikontaktavau su straipsnio autorium, skambučiai keli vieniems žmonėms, kitiems žmonėms ir štai po švenčių aš ten patekau ir tą dėžutę pasiėmiau. Dar apturėjau trumpą ekskursiją po tuos rūmus - buvo labai įdomu! O ir dėžutė pasirodė esanti kitokia, negu galvojau. Būtent tokia, kokios neturiu ir kurią pamenu, kad apie 2000-uosius metus dar vaikas būdamas turėjau ir suvalgęs išmečiau. Na, bet visgi dabar pagaliau aš tokią turiu. Kaip pagalvoji, tai ta dėžutė ten prabuvo bent jau 17 ar net visus 18 metų, nes jos galiojimas baigėsi 1999.07 :shock:
Tai va, tokia ta trumpa istorija. Pats dar negaliu patikėt, kad taip nutiko... :o Matyt Pringles kolekcionieriaus akys jau gerai ištreniruotos per tiek metų ir nuotraukose nepraleido 8-) O ir dėžutės būklė dar labai gera (clap)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Pringles dėžučių kolekcija! www.pringleskolekcija.lt
Vartotojo avataras
IgnasQ
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 10:27 pm

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė jonny » Sek Sau 01, 2017 2:45 am

Na tokios nesu matęs tais laikais :) panašiu laikotarpiu esu buvęs "scooter" koncerte šiuose rūmuose tai gali būt net ir jo atvežta, o gal ir kitos žvaigždės :)
Vartotojo avataras
jonny
 
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Sek Bir 08, 2014 12:33 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: senus mobilius telefonus ir sovietinius ELEKTRONIKA žaidimus, senus Nintendo

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė bro » Sek Sau 01, 2017 3:02 am

IgnasQ rašė:Na, trumpai tai istorija tokia, kad dar gerokai prieš šventes pasirodė straipsnis apie 2003 metais uždarytus Vilniaus Sporto rūmus. Keli žurnalistai ten apsilankė ir pridarė nuotraukų kaip viskas šiuo metu ten atrodo. Aš žiūrėdamas nuotraukas vienoje iš jų pamačiau besimėtančią seną Pringles dėžutę! Buvo labai sunku pasakyti kokia konkrečiai ta dėžutė, beliko man tik spėlioti, bet buvo aišku, kad ji sena ir kad aš ją turėjau iš ten iškrapštyt kažkaip :) Žodžiu susikontaktavau su straipsnio autorium, skambučiai keli vieniems žmonėms, kitiems žmonėms ir štai po švenčių aš ten patekau ir tą dėžutę pasiėmiau. Dar apturėjau trumpą ekskursiją po tuos rūmus - buvo labai įdomu! O ir dėžutė pasirodė esanti kitokia, negu galvojau. Būtent tokia, kokios neturiu ir kurią pamenu, kad apie 2000-uosius metus dar vaikas būdamas turėjau ir suvalgęs išmečiau. Na, bet visgi dabar pagaliau aš tokią turiu. Kaip pagalvoji, tai ta dėžutė ten prabuvo bent jau 17 ar net visus 18 metų, nes jos galiojimas baigėsi 1999.07 :shock:
Tai va, tokia ta trumpa istorija. Pats dar negaliu patikėt, kad taip nutiko... :o Matyt Pringles kolekcionieriaus akys jau gerai ištreniruotos per tiek metų ir nuotraukose nepraleido 8-) O ir dėžutės būklė dar labai gera (clap)





Jeezus. Va cia tai kolekcionierius. Spaudziu desine!
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė -LiTAS- » Sek Sau 01, 2017 8:24 pm

Nenormaliai ! :lol:
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė IgnasQ » Ant Sau 03, 2017 1:12 am

jonny rašė:Na tokios nesu matęs tais laikais :) panašiu laikotarpiu esu buvęs "scooter" koncerte šiuose rūmuose tai gali būt net ir jo atvežta, o gal ir kitos žvaigždės :)


Buvo buvo parduodamos tokios. Šita ir yra būtent skirta parduoti Lietuvoje, todėl taip ir apsidžiaugiau radęs, nes tarkim, šiuo atveju Vokiečių rinkai skirtą jau seniai turėjau ;)
Pringles dėžučių kolekcija! www.pringleskolekcija.lt
Vartotojo avataras
IgnasQ
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 10:27 pm

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė -LiTAS- » Šeš Bir 10, 2017 10:51 am

Jau šturmavai parduotuves? Maxima ir Norfa.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė IgnasQ » Sek Bir 11, 2017 10:58 pm

-LiTAS- rašė:Jau šturmavai parduotuves? Maxima ir Norfa.


Jau kelios dienos kaip visos prašukuotos ir prašturmuotos, gerai čia užvežė, ypač NORFA pasirodė (gitar)
Pringles dėžučių kolekcija! www.pringleskolekcija.lt
Vartotojo avataras
IgnasQ
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 10:27 pm

Re: Igno Pringles dėžučių kolekcija

Standartinė Tomarem » Sek Bal 29, 2018 9:17 am

Ar kam reikia?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Tomarem
 
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Lie 16, 2014 10:34 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Monetas,banknotus ir alaus padėkliukus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Bendras kolekcionavimo forumas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], R1