Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė SarasM » Pen Bal 05, 2013 8:48 am

Sudaniečiai Darfuro monetų nėra matę, tai neoficialus leidinys. Ir šiaip su jais keistis sunku (sudėtingi žmonės), o dar kai prašote to ko jie nematę, tai vargu ar kas gali gautis :D
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė edga1997 » Ket Bal 18, 2013 7:57 pm

Sveiki, šiaip monetas renku jau gal 5 metus, bet jos labai paprastos daugiausia iš Europos šalių, surinktos keliaujant arba kažkieno atiduotos. Rimčiau monetomis domėtis pradėjau prieš 2 savaites, kai pagal skelbimą nusipirkau nemažai įvairių šalių monetų. Dabar turiu 92 monetas iš 39 šalių. Aš gyvenu Kaune, domina visų šalių monetos. Jeigu atsirastų žmogus kuris gali padovanoti bet kokių monetų Kaune aš galiu iki jo atvažiuoti.
edga1997
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant Bal 16, 2013 5:46 pm

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Sarka » Ket Bir 06, 2013 10:00 pm

As tai ka iskasu nieku neparduodu bet ir atejo laikai ir namie nieko nelaikau.
Sarka
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Sek Geg 12, 2013 5:47 pm

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Arturca » Pen Bir 07, 2013 12:06 am

Sarka rašė:As tai ka iskasu nieku neparduodu bet ir atejo laikai ir namie nieko nelaikau.

Nieko nesupratau :roll:
Vartotojo avataras
Arturca
 
Pranešimai: 245
Užsiregistravo: Ant Lie 24, 2012 11:27 am
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Įvairių šalių monetas ir viską ką randu, jei tai turi vertę

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė kortesas » Pen Bir 07, 2013 12:35 am

Žmogus kasinėja. Ką randa - pasilieka. Kadangi įstatymai pasikeitė, tai namie nelaiko. Beje, ką daugelis daro :D Nors, jei žmogus kastų dažniau, tai abejoju ar viską pasiliktu (patarimas)
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Donas » Pen Bir 07, 2013 8:19 am

kortesas rašė:Žmogus kasinėja. Ką randa - pasilieka. Kadangi įstatymai pasikeitė, tai namie nelaiko. Beje, ką daugelis daro :D Nors, jei žmogus kastų dažniau, tai abejoju ar viską pasiliktu (patarimas)


Siualu kortesa idarbint sarkos verteju (drinking)
Dabar net ir as supratau (flowers)
Vartotojo avataras
Donas
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ant Vas 19, 2013 9:30 pm
Miestas: Vilnius

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė kortesas » Šeš Bir 08, 2013 11:17 am

Donas,
laikai dabar tokie, kad ne visi turi tave suprasti :) Galbūt liberalizuosis įstatymai kasinėtojų atžvilgiu.

Monetų šiaip nekolekcionavau, o tiesiog ieškojau ir rinkau idomesnių. Pvz. brokai, retesni metai.
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Robertas » Ant Lie 30, 2013 12:41 am

Sveiki, papasakosiu ir aš savo istorija. Buvau snarglius dar, visada stebėdavaus iš kur gi kaime tokie seni daiktai. Ir visada galvoje budavo tokia mintis - "turbūt šitas daiktas senesnis už mano dieduką" :D .
Na, buvau mažas vien žo, neturėjau nei žalio supratimo nei noro kažką kolekcionuoti. Kaime, šilta vasaros dieną kasinėjau žemę, senai senai. Mūsų žemėje kažkada buvo turgus, galima ir kaulų rast ir monetų. Iki šiol prieš akis stovi sidabrinė moneta 1700~ metų. Pasėjau kažkur, jaunas ir durnas :? . Gailiuos žinoma. Šita moneta mane ir įkvepė kolekcionuoti. Nesvarbu kokie metai, man visos monetos yra svarbios ir kažkuom tai išskirtingos. Šiuo metu turiu 14 monetų. Na ir tikiuosi atsiras koks dosnus pilietis pas kurį yra monetų kurias leis priglaust. Svarbu viska išsaugot! :roll:
Vartotojo avataras
Robertas
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Ant Lie 30, 2013 12:34 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Monetas

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė turgelis » Pen Rgs 06, 2013 11:17 pm

Sveiki, esu jau suaaugusi moteris 28m bet nuo praitos vasaros (2012m) susidomejau monetomis
Pradejau nuo to kad radau vaikysteje zaistas kapeikas, vaikui tai atrode kaip paprasti metaliniai gelezeliai vadinami pinigais...dabar jau 20-25m prabegus,paemus jas i rankas akyse vel vaikystes prisiminimai :)
Veliau lankiausi kinijoje su mama, ten gavau dovanu (palikima) sena dezute kurioje buvo truputis senoviniu kinisku pinigu - vadinamuju shell money, nuo to laiko man buvo tarsi realus ir geras paspirimas pradet kurt savo turimu kolekcija.
Siuo metu turiu apie 48vnt ivairiu saliu,zemynu monetu, Tad butu smagu ir pradedanciojo rininuka ideti i bendra kolekcija :)
turgelis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Pen Rgs 06, 2013 6:23 pm

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė wiken » Sek Rgs 08, 2013 1:46 pm

turgelis rašė:Sveiki, esu jau suaaugusi moteris 28m bet nuo praitos vasaros (2012m) susidomejau monetomis
Pradejau nuo to kad radau vaikysteje zaistas kapeikas, vaikui tai atrode kaip paprasti metaliniai gelezeliai vadinami pinigais...dabar jau 20-25m prabegus,paemus jas i rankas akyse vel vaikystes prisiminimai :)
Veliau lankiausi kinijoje su mama, ten gavau dovanu (palikima) sena dezute kurioje buvo truputis senoviniu kinisku pinigu - vadinamuju shell money, nuo to laiko man buvo tarsi realus ir geras paspirimas pradet kurt savo turimu kolekcija.
Siuo metu turiu apie 48vnt ivairiu saliu,zemynu monetu, Tad butu smagu ir pradedanciojo rininuka ideti i bendra kolekcija :)


Smagu,kad pasirenkamas toks hobis,bet pastebejau esate arsi moteris :shock: Turbut gyvai nenoreciau susitikti (banzai) :lol: Y gincus geriau nesivelti,tai naudos neduoda tik kruvas minusu.
Gero kolekcionavimo.
Jei geras knygas skaitysi, tai būsi protingas, jei uždirbtus pinigus taupysi, tai būsi turtingas.
Renku(apyvartines)monetas, viso pasaulio.Domina, Lenkiskos apyvartines monetos nuo 1923 iki dabar. wikenwikenas@gmail.com
Vartotojo avataras
wiken
 
Pranešimai: 1347
Užsiregistravo: Pen Kov 29, 2013 7:39 pm
Miestas: Jurbarkas / Sakiai
Kolekcionuoju: Monetos
pasto zenklai,banknotai,knygos,ir t.t...

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]