Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė turgelis » Sek Rgs 08, 2013 1:57 pm

wikwn -dar ir kokia arsi, labai nemegstu kada mane su purvais suminkyti bando... Dekoju
turgelis
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Pen Rgs 06, 2013 6:23 pm

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė sarunas21 » Sek Gru 01, 2013 11:30 pm

Sveiki kadangi prisijungiau prie šio forumo tai papasakosiu savo istorija nuo ko prasidėjo mano monetų rinkimas. Maždaug prieš pora metų vienas giminaitis atidavė tokia dėžutę kurioje buvo keletas monetų, keli apšiurę banknotai radau dėžutėje pora jubiliejiniu rubliu dvi sidabrines penkių litų monetas daugiausia tai buvo sovietines kapeikos ir įvairių Europos šalių monetos, po to paieškojau namuose paklausęs seneliu ir dėdžių gavau dar keletą rublių ir banknotų kurie jie turėjo pasidėje nuo savo jaunystės laikų. Dabar mano kolekcijoje jau yra apie 120 monetų įvairių šalių, bet labiausiai norėčiau susirinkti visas Lietuvos monetas ir proginius rublius, bet atsiradus progai tai renku visas monetas kurių dar neturiu savo kolekcijoje. Norėčiau ir pradedančiojo rinkinuko ir žinoma jei turite informacijos apie monetas ar banknotus kur jų galima isigyti už padorią kainą tai labai prašau parašykite. Išanksto Ačių
sarunas21
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant Lap 19, 2013 11:18 pm

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė leader27 » Pir Gru 02, 2013 1:15 am

Iš anksto ačiū
Vartotojo avataras
leader27
 
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Ant Lap 06, 2012 1:27 am
Miestas: Lietuva

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė qqwydaq » Pir Sau 20, 2014 11:30 pm

Sveiki, netaip senai susidomejau monetu rinkimu, kai mama parode savo kolekcija, nors ji nera didele bet yra keletas labai senu monetu, tai mane labai patrauke, juolab domiuosi istorija :)
Vartotojo avataras
qqwydaq
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Sau 16, 2014 10:02 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Lietuviškas bei SSRS monetas, banknotus

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Liutas » Ant Sau 21, 2014 8:01 pm

sarunas21 rašė:Sveiki kadangi prisijungiau prie šio forumo tai papasakosiu savo istorija nuo ko prasidėjo mano monetų rinkimas. Maždaug prieš pora metų vienas giminaitis atidavė tokia dėžutę kurioje buvo keletas monetų, keli apšiurę banknotai radau dėžutėje pora jubiliejiniu rubliu dvi sidabrines penkių litų monetas daugiausia tai buvo sovietines kapeikos ir įvairių Europos šalių monetos, po to paieškojau namuose paklausęs seneliu ir dėdžių gavau dar keletą rublių ir banknotų kurie jie turėjo pasidėje nuo savo jaunystės laikų. Dabar mano kolekcijoje jau yra apie 120 monetų įvairių šalių, bet labiausiai norėčiau susirinkti visas Lietuvos monetas ir proginius rublius, bet atsiradus progai tai renku visas monetas kurių dar neturiu savo kolekcijoje. Norėčiau ir pradedančiojo rinkinuko ir žinoma jei turite informacijos apie monetas ar banknotus kur jų galima isigyti už padorią kainą tai labai prašau parašykite. Išanksto Ačių


Visus proginius rublius? prabangiu gausis kolekcija, jei visus. Jei tik apyvartinius tai dar nieko, o visus - pasižiūrėk auksinių, platininių, paladžio kainas:
http://thecoin.ru/index.php

ir siaurink mastą :)
Vartotojo avataras
Liutas
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: Ket Bal 15, 2010 8:30 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuva; Rusija nuo 1801 iki 1917; Monetos su akmenimis ar retais metalais

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė VaBank » Ket Bal 03, 2014 9:12 am

Sveiki,

Esu kaip ir naujas šio forumo narys tai ir pradėsiu nuo savo istorijos.
O buvo taip....
Prieš kokius 10 metu tėvukas iš savo draugų parnešdavo monetų, kurias rasdavo automobiliuose parvarytuose iš įvairių šalių (sako kad palikta moneta neša laimė, kiek tiesios nežinia). Tada į tai žiūrėjau kaip į eilinę pramoga, todėl monetos buvo sudėtos toliausiame stalčiaus kampe. Kartais pažiūrėdavau kiek tas malonumas kainuoja ir suvokiau, kad dar ne laikas. Dabar kai pagalvoju, keistas mano buvo sprendimas, bet viskam matyt reikia subręsti. Tai tas mano brendimas (jei galima taip pasakyti) truko nei ilgai ne mažai apie 8 metus, kai jau atėjo laikas keltis iš tėvų namų, radau tame stalčiaus giliame kampe paslėptas monetas ir tada supratau, kad reikia kažką su jom nuveikti rimtesnio. Susidomėjau tada atrodė rimtai, bet tai ne taip ilgai truko, mėnesį kita pasidomėjau ir vėl apleidau keletai metų, tik dabar tuos keletą metų nuolat apie tai galvojau. Na, o dabar manau atėjo metas ne tik galvoti, bet ir kažką nuveikti. Gal ir esu „žalias“, nieko nežinantis, bet dabar jau nesiruošiantis to paleisti, nes nėra geresnės pramogos kaip daryti tai kas gera tavo širdžiai. (balius)
Vartotojo avataras
VaBank
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2014 12:55 pm
Miestas: Vilnius

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė genin » Pen Bal 04, 2014 11:34 pm

VaBank rašė:Sveiki,

Esu kaip ir naujas šio forumo narys tai ir pradėsiu nuo savo istorijos.
O buvo taip....
Prieš kokius 10 metu tėvukas iš savo draugų parnešdavo monetų, kurias rasdavo automobiliuose parvarytuose iš įvairių šalių (sako kad palikta moneta neša laimė, kiek tiesios nežinia). Tada į tai žiūrėjau kaip į eilinę pramoga, todėl monetos buvo sudėtos toliausiame stalčiaus kampe. Kartais pažiūrėdavau kiek tas malonumas kainuoja ir suvokiau, kad dar ne laikas. Dabar kai pagalvoju, keistas mano buvo sprendimas, bet viskam matyt reikia subręsti. Tai tas mano brendimas (jei galima taip pasakyti) truko nei ilgai ne mažai apie 8 metus, kai jau atėjo laikas keltis iš tėvų namų, radau tame stalčiaus giliame kampe paslėptas monetas ir tada supratau, kad reikia kažką su jom nuveikti rimtesnio. Susidomėjau tada atrodė rimtai, bet tai ne taip ilgai truko, mėnesį kita pasidomėjau ir vėl apleidau keletai metų, tik dabar tuos keletą metų nuolat apie tai galvojau. Na, o dabar manau atėjo metas ne tik galvoti, bet ir kažką nuveikti. Gal ir esu „žalias“, nieko nežinantis, bet dabar jau nesiruošiantis to paleisti, nes nėra geresnės pramogos kaip daryti tai kas gera tavo širdžiai. (balius)


(clap) super, sveikas įstojęs į mūsų gretas :)
genin
 
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 7:41 pm
Kolekcionuoju: MONETOS- Lietuva, Latvija, Estija 1918 - 1940, dabartinė Lietuva viską

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė lunatikas112 » Ant Rgp 12, 2014 9:26 pm

Sveiki visi, perskaičiau visas istorijas ir nusprendžiau trumpai apie save parašyti :) man 27m ir esu iš Panevėžio. Prieš 6metus kai nusipirkom butą tvarkantis ir ruošiantis įsikurti už plintusų radau keletą ne lietuviškų monetų. Nes buvęs gyventojas buvo tolimųjų reisų vairuotojas.Aš tuos pinigėlius pasidėjau, tik kirbejo toks noras nauju pinigėlių :) kažkaip nesigilinau į tai per daug, bet kai būdavo miesto šventė visada išsikaldavau netikra pinigą :) gal prieš 3metus pradėjau rinkti proginius litus, bet tas mano rinkimas, tai jei rasdavau ar kas iš pažystamų rasdavo, kuo toliau tuo labiau vis noras didėjo. Tik tiek kad visų dar neturių :(Nesenai radau šita forumą ir pasiskaitęs pamačiau, kad ne tik proginius galima rinkti, bet ir pagal metus ir pan. Mano ''kolekcijoje'' yra 24 užsienietiški pinigėliai ir 5proginiai. Vis mastydavau kur juos saugiai padėti, kad nesusidėvėtu, tai užmačiau kapsules tai užsipirksiu, nes užsikabinau, ir žmona davė leidimą, nes iki šiol nesuprasdavo manęs kam man tas ''šlamštas'' pagal ją. Kai išaiškinau, kad išliks kaip istorinis dalykas tada pritarė man. Tai tiek :) Manau jei reiks kokio patarimo ar pagalbos padėsit bičiuliai numizmatai? ;)
lunatikas112
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: Pen Rgp 08, 2014 11:05 am
Miestas: Panevėžys
Kolekcionuoju: Pradziai buvo tik progines, dabar apetitas auga ir noriu vis ivairesniu :)

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Andriulis » Ant Rgp 12, 2014 9:33 pm

Sveikas prisijungęs. Smagu, kad atsiranda vis daugiau žmonių, besidominčių monetomis. Žinoma, pagelbėsime visais numizmatiniais klausimais :)
P.S. nereikia skubėti su kapsulėmis - bus per brangu. Gal pakaks ir holderių?
viewtopic.php?f=28&t=4648&p=64174&hilit=holderiai#p64174
Vartotojo avataras
Andriulis
 
Pranešimai: 1519
Užsiregistravo: Pen Spa 17, 2008 3:07 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Didžiosios Britanijos, kolonijų ir dominijų monetos iki 1971

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė lunatikas112 » Ant Rgp 12, 2014 10:09 pm

maciau ir juos, na bet paskui is holderiu jeigu noresiu persideti i kapsules tai dvigubas pirkimas man gausis :) norisi graziai ir tvarkingai jas laikyti :)
Paskutinį kartą redagavo lunatikas112 Ant Rgp 12, 2014 10:57 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
lunatikas112
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: Pen Rgp 08, 2014 11:05 am
Miestas: Panevėžys
Kolekcionuoju: Pradziai buvo tik progines, dabar apetitas auga ir noriu vis ivairesniu :)

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]