Kokius holderius pasirinkti?

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė severin-25 » Ant Lie 24, 2012 10:19 am

Iš visu holderiu, kurias parduoda Lietuvoje, Leuchtturm firmos holderiai yra kokybiškiausi, nes lankstosi tolygiai ir klijai ilga laiką nepraranda reikiamų savybių, bet ir atitinkamai brangiausi. Kitų firmų holderiai, apart klijų, turi menką estetinį defektą, kai sulankstot jas tai visada matosi kitos holderio puses galiukai, bei ir klijai gana greitai perdžiūna, dėl to ir gana greitai atsiklijuojasi..., bet jie žymiai pigesni.
Kadangi aš laikau monetos holderiose trumpą laiką, kol vyksta tam tikros monetos stovio atranka, tai mane pilnai tenkina ir pigesni variantai, bet tiems kas planuoja laikyti kolekcija holderiose, sudėjus jas i albumus, tai vienareikšmiškai patarčiau naudoti tik Leuchtturm firmos holderius.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė famfa » Ant Lie 24, 2012 2:01 pm

severin-25 rašė:Iš visu holderiu, kurias parduoda Lietuvoje, Leuchtturm firmos holderiai yra kokybiškiausi, nes lankstosi tolygiai ir klijai ilga laiką nepraranda reikiamų savybių, bet ir atitinkamai brangiausi. Kitų firmų holderiai, apart klijų, turi menką estetinį defektą, kai sulankstot jas tai visada matosi kitos holderio puses galiukai, bei ir klijai gana greitai perdžiūna, dėl to ir gana greitai atsiklijuojasi..., bet jie žymiai pigesni.
Kadangi aš laikau monetos holderiose trumpą laiką, kol vyksta tam tikros monetos stovio atranka, tai mane pilnai tenkina ir pigesni variantai, bet tiems kas planuoja laikyti kolekcija holderiose, sudėjus jas i albumus, tai vienareikšmiškai patarčiau naudoti tik Leuchtturm firmos holderius.


Dėkui už išsamų atsakymą ;) manau reiks truputi daugiau investuoti ir naudoti "Leuchtturm" firmos suklijuojamus holderius.
Beja planuoju padaryti kažką panašaus į tai:
IMAG2164.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
famfa
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Tre Gru 21, 2011 11:41 am
Miestas: Kaunas

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė SarasM » Ant Lie 24, 2012 2:04 pm

Atrodo gražiai, bet kiek darbo! :o Užuojauta mokslui, darbui, mamai, tėčiui, draugei/žmonai, šuniukui ir kitiem.. (bajeristas)
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė famfa » Ant Lie 24, 2012 2:17 pm

SarasM rašė:Atrodo gražiai, bet kiek darbo! :o Užuojauta mokslui, darbui, mamai, tėčiui, draugei/žmonai, šuniukui ir kitiem.. (bajeristas)


Darbo ne tiek jau ir daug :P copy paste beveik viskas :)
Vartotojo avataras
famfa
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Tre Gru 21, 2011 11:41 am
Miestas: Kaunas

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė Darius » Ant Lie 24, 2012 3:32 pm

Aš darau paprastai be visokių paveikslėlių, bet principas panašus ir darbo tikrai yra, todėl tik kai kurių rinkinių monetom tenka ta garbė :) . Aišku aš dar gaunu papildomo darbo, nes klijuoju "informaciją" ne klijais, o kiek įmanoma gražiai, permatoma lipnia juosta (kad sugalvojęs ką nors kito bet kada, lengvai galėčiau nuklijuoti užrašus ir pritaikyti ką nors kito). Šiaip "šūdeliavimas" gaunas, nerekomenduoju užsiimt su didesniais rinkiniais :) .

Ir dėl tų vėliavų, kiekvienam holderyje, bent mano nuomone, nelabai jos reikalingos, kolekcija atrodys kaip vaikiškame albume ir tik visai be reikalo dėmesį kreips nuo pačių monetų. Pats pasidarau šaliai ir t.t. apsirašyt "vinjetinį-holderį" (pridėjau nuotrauką), kuriame norint galima daugiau darbo ir idėjų įdėt - daryti su vėliava ir t.t. tuomet dar būtų visai nieko. Na aišku, čia tik mano nuomonė :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo Darius Ant Lie 24, 2012 3:44 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė famfa » Ant Lie 24, 2012 3:37 pm

Darius rašė:Aš darau paprastai be visokių paveikslėlių, bet principas panašus ir darbo tikrai yra, todėl tik kai kurių rinkinių monetom tenka ta garbė :) . Aišku aš dar gaunu papildomo darbo, nes klijuoju "informaciją" ne klijais, o kiek įmanoma gražiai, permatoma lipnia juosta (kad sugalvojęs ką nors kito bet kada, lengvai galėčiau nuklijuoti užrašus ir pritaikyti ką nors kito). Šiaip "šūdeliavimas" gaunas, nerekomenduoju užsiimt su didesniais rinkiniais :) .


Tikrai gražiai atrodo :)
Vartotojo avataras
famfa
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Tre Gru 21, 2011 11:41 am
Miestas: Kaunas

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė grazvydas » Ant Lie 24, 2012 9:24 pm

famfa rašė:
SarasM rašė:Atrodo gražiai, bet kiek darbo! :o Užuojauta mokslui, darbui, mamai, tėčiui, draugei/žmonai, šuniukui ir kitiem.. (bajeristas)


Darbo ne tiek jau ir daug :P copy paste beveik viskas :)

Darbo uzteks vien tik perkelti monetas i holderius, patikek. As irgi pradejau perkelineti savo monetas. Tai nusiperki 100-120 vnt. ir jie tirpsta greitai ir tu kai pagalvoji, kad dar tai ne pabaiga. O kas liecia HB holderiu tai pasitaiko kartais ir brokuotu (puse holderio be klyju).
Domina monetos kuriuose pavaizduota avinai, avys. Lauksiu pasiūlymų į PM.
Vartotojo avataras
grazvydas
 
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2011 1:16 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: viso pasaulio bent po viena moneta

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė SarasM » Ant Lie 24, 2012 9:38 pm

grazvydas rašė:Darbo uzteks vien tik perkelti monetas i holderius, patikek. As irgi pradejau perkelineti savo monetas. Tai nusiperki 100-120 vnt. ir jie tirpsta greitai ir tu kai pagalvoji, kad dar tai ne pabaiga. O kas liecia HB holderiu tai pasitaiko kartais ir brokuotu (puse holderio be klyju).


Kas dėl brokų tai taip Hartbergeriuose jų pasitaiko, paskutinėj partijoj iš 15 000 holderių bent 50 buvo brokuotų ( 0.33% ) :( Klijų gal nevisada matau, bet va papuola ir tokių..:

001.JPG


O Leuchtturmo tfu tfu tfu dar nesu matęs brokuoto!
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė famfa » Tre Lie 25, 2012 10:38 am

dėkui visiems už pagalbą ;)
pirksiu "Leuchtturm" firmos holderius ir kibsiu į darbą :D
Vartotojo avataras
famfa
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Tre Gru 21, 2011 11:41 am
Miestas: Kaunas

Re: Kokius holderius pasirinkti?

Standartinė nomisma » Ket Lie 26, 2012 3:45 pm

Na ką nusipirkau Leuchturm Quadrum kapsules ir susidėjau savo auksinukes, esu labai patenkintas kapsulėmis :) Monetos labai reprezentatyviai atrodo :)
Vartotojo avataras
nomisma
 
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: Šeš Vas 25, 2012 3:18 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Carinės Rusijos ir Lietuvos tarpukario monetas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot], Majestic-12 [Bot]