Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu
-LiTAS- » Pir Rgs 08, 2025 10:33 pm
Kol visi laukia kada pakils numizmatinių vertybių kainos :
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
-

-LiTAS-
-
- Pranešimai: 2769
- Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
- Miestas: Kaunas
- Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA
Gallija » Tre Rgs 10, 2025 12:48 pm
Įdomu iki kokios ribos atpigs. Ar Metro catoliko kainuos 70 EUR.

-

Gallija
-
- Pranešimai: 560
- Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
- Miestas: Vilnius
Grįžti į Apie viską
Dabar prisijungę
Registruoti vartotojai: Google [Bot]