Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Viskas apie lietuviškas monetas. Nuo lietuviškų ilgųjų iki šiuolaikinių Lietuvos proginių monetų.

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė bro » Ket Bir 01, 2017 7:18 pm

Velgi tik spelioju, bet siais laikais monetu kalimo technologija ir kokybes apsauga turetu buti geresne nei pirmuose praeito amziaus desimtmeciuose.
Taigi tik speciau, kad sabb moneta yra retesne, nes tokiu klaidu su dabartinemis staklemis turetu daug maziau islysti.
Speju remdamasis JAV monetomis, kadangi atsiradus naujo tipo staklems beveik isnyko galimybe gauti moneta su dubliavimu. Vis delto tokiu monetu pasitaiko ir siais laikais, bet simtais kartu maziau.
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė kestas » Ket Bir 01, 2017 11:01 pm

speju kad toj kaldinimo proceso vietoj nieks nuo tu laiku nepasikeite, kaip ir anksciau darbuotojas pats sprendzia kaip istatyt darbinius stempelius ir kiek uzspaust, tam paliekamas kazkos laipsnis rotacijos kuris skaitosi norma. Darbuotojas gali neteisingai istatyt stempelius,nedaspaust, kaldinimo metu nuo milzinisku smugiu, jie gali isjudet is savo vietos, tokiu budu ir atsiranda tokios monetos. Kokybes kontrole gal tik siais laikais didesne, nors per visa ta laika forume buvo paviesintos tik dvi tarpukario monetos su didesne rotacija...
Paveikslėlis
ieskau
Lietuvos monetu kaldinimo klaidu, ir broku.
mano mainai
viewtopic.php?f=29&t=9654
Vartotojo avataras
kestas
 
Pranešimai: 283
Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2010 7:20 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: domina Rusija iki 1991m

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė krytis » Pir Bir 05, 2017 9:32 pm

ačiū už įdomią diskusiją - tikrai daug sužinojau apie tai ką radau..
dėl kainos kuri mane suintriguotų atsakymo dar neturiu, bet tikrai ne 15 eurų kaip čia vienas kolega bandė pasiūlyti. Gal tikėjosi kad aš duonos neturiu už ką nusipirkti (bajeristas).
jei kas nori kad jam praneščiau jei sugalvosiu parduot - tai tegul parašo man į PM pasiūlymą- turėsiu apie ką pamąstyt ir pranešiu jei pribręs.
radau rare.lt vieną parduodamą su kalyklos klaida - tipo pasuktu aversu -bet neįžiūriu čia pasukimo iš viso. Ar čia aš nieko nesuprantu ar čia pasisukimas ne daugiau 1-2 laipsniai? kiek suprantu čia vien greidinimas tiek kainavo- pati moneta niekuo neypatinga.
http://www.rare.lt/1925-1lt-au58-ngc-su-kalyklos-broku-lotas-14340605152.htm
krytis
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Tre Geg 17, 2017 11:41 pm

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė genin » Ant Lie 04, 2017 10:08 am

krytis rašė:ačiū už įdomią diskusiją - tikrai daug sužinojau apie tai ką radau..
dėl kainos kuri mane suintriguotų atsakymo dar neturiu, bet tikrai ne 15 eurų kaip čia vienas kolega bandė pasiūlyti. Gal tikėjosi kad aš duonos neturiu už ką nusipirkti (bajeristas).
jei kas nori kad jam praneščiau jei sugalvosiu parduot - tai tegul parašo man į PM pasiūlymą- turėsiu apie ką pamąstyt ir pranešiu jei pribręs.
radau rare.lt vieną parduodamą su kalyklos klaida - tipo pasuktu aversu -bet neįžiūriu čia pasukimo iš viso. Ar čia aš nieko nesuprantu ar čia pasisukimas ne daugiau 1-2 laipsniai? kiek suprantu čia vien greidinimas tiek kainavo- pati moneta niekuo neypatinga.
http://www.rare.lt/1925-1lt-au58-ngc-su-kalyklos-broku-lotas-14340605152.htm


Tikrai taip, vien greidinimas ~ 35 usd visa kita pelno marža ir tikra monetos vertė. Nekažką lieka jeigu 7 padalinus, pvz. per pusę :D
genin
 
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 7:41 pm
Kolekcionuoju: MONETOS- Lietuva, Latvija, Estija 1918 - 1940, dabartinė Lietuva viską

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė smagma » Ant Rgp 01, 2017 10:25 am

...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
smagma
 
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: Pir Bal 08, 2013 4:38 pm

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė graco » Ant Vas 27, 2018 1:24 pm

10 litų
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
graco
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Ket Spa 31, 2013 8:51 pm

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė graco » Ant Vas 27, 2018 1:26 pm

graco rašė:10 litų
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
graco
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Ket Spa 31, 2013 8:51 pm

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė lukasvale » Pir Kov 05, 2018 7:08 pm

sveiki esu naujokas gal zinote kiek vertas sitas brokas
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
lukasvale
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2018 2:49 pm

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė Anubis » Tre Kov 07, 2018 10:14 pm

O kas sakė, kad čia brokas? Štampai turi savybę dėvėtis.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Lietuvos monetu nuo 1918m. brokai, kalyklos klaidos

Standartinė krytis » Ket Geg 31, 2018 4:55 pm

radau belupdamas 2 eurų Lietuvos šimtmečio roliką monetą su prilipusia metaline drožle kuri atsispaudė ant pačios monetos - ar dažnai pasitaiko tokie pašalinių elementų atspaudai ant monetų?
krytis
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Tre Geg 17, 2017 11:41 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuviškos monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]