Lobis

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: Lobis

Standartinė Darijus_B » Ket Vas 06, 2014 8:26 pm

vvioletine rašė:Aciu uz nuomones ir pastebėjimus :)
"lobis" buvo "rastas" pries kelerius metus.
Prisidirbo žmogelis su savo pasakom :D


nuo pat pirmos apklausos bet kokioje instancijoje.
pats uzkasiau, pats atsikasiau.
ir joks tai ne lobis nes daiktai priklause man, yra mano.
jei puodyneje monetos, tai nuo vaikystes rinkau, del to tiek daug monetu ir tokia didele verte.
kodel uzkasiau? geresnes vietos padeti neradau, nes pavogti gali.
ir taip toliau :)

uz pasaku pasakojima atsakomybe nenumatyta :)
Vartotojo avataras
Darijus_B
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pen Bal 05, 2013 9:26 pm
Miestas: Vilnius

Re: Lobis

Standartinė Giurza » Ket Vas 06, 2014 8:55 pm

Darijus_B rašė:
vvioletine rašė:Aciu uz nuomones ir pastebėjimus :)
"lobis" buvo "rastas" pries kelerius metus.
Prisidirbo žmogelis su savo pasakom :D


nuo pat pirmos apklausos bet kokioje instancijoje.
pats uzkasiau, pats atsikasiau.
ir joks tai ne lobis nes daiktai priklause man, yra mano.
jei puodyneje monetos, tai nuo vaikystes rinkau, del to tiek daug monetu ir tokia didele verte.
kodel uzkasiau? geresnes vietos padeti neradau, nes pavogti gali.
ir taip toliau :)

uz pasaku pasakojima atsakomybe nenumatyta :)


Sere, Jus man net asara isspaudet. jau buvau prisiekes sia ir panasiomis lietuviskos "teisesaugos" temomis nepasisakinet, bet noriu nuo pat savo dusios gelmiu paspaust Jums desine letena, jei tik leisit... aciu kad dar yra tokiu zmogu kaip Jus...
o ne taip kad "sto za liudi, toli nas ot zony, toli zonu ot nas zascicajut" (crazy)
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Lobis

Standartinė Talosas » Ket Vas 06, 2014 9:39 pm

Darijus_B rašė:
vvioletine rašė:Aciu uz nuomones ir pastebėjimus :)
"lobis" buvo "rastas" pries kelerius metus.
Prisidirbo žmogelis su savo pasakom :D


nuo pat pirmos apklausos bet kokioje instancijoje.
pats uzkasiau, pats atsikasiau.
ir joks tai ne lobis nes daiktai priklause man, yra mano.
jei puodyneje monetos, tai nuo vaikystes rinkau, del to tiek daug monetu ir tokia didele verte.
kodel uzkasiau? geresnes vietos padeti neradau, nes pavogti gali.
ir taip toliau :)

uz pasaku pasakojima atsakomybe nenumatyta :)



(clap) (clap) (clap)
:!: Domina Vokiškos,Rusiškos,Lenkiškos,Angliškos,Itališkos monetos... nuo ... iki XXa. vidurio,aišku neatsisakau ir kitų šalių bei metų monetų :!:
Vartotojo avataras
Talosas
 
Pranešimai: 597
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 12:08 am
Miestas: PANEVĖŽYS
Kolekcionuoju: Vokiškas,Rusiškas,Lenkiškas,Angliškas,Itališkas monetas iki XXa. vidurio, neatsisakau ir kitų šalių bei metų monetų.

Re: Lobis

Standartinė wnd » Ket Vas 06, 2014 11:10 pm

Darijus_B rašė:
vvioletine rašė:Aciu uz nuomones ir pastebėjimus :)
"lobis" buvo "rastas" pries kelerius metus.
Prisidirbo žmogelis su savo pasakom :D


nuo pat pirmos apklausos bet kokioje instancijoje.
pats uzkasiau, pats atsikasiau.
ir joks tai ne lobis nes daiktai priklause man, yra mano.
jei puodyneje monetos, tai nuo vaikystes rinkau, del to tiek daug monetu ir tokia didele verte.
kodel uzkasiau? geresnes vietos padeti neradau, nes pavogti gali.
ir taip toliau :)

uz pasaku pasakojima atsakomybe nenumatyta :)


+100% :D
Vartotojo avataras
wnd
 
Pranešimai: 428
Užsiregistravo: Šeš Lap 09, 2013 12:05 am

Re: Lobis

Standartinė A7 » Pen Vas 07, 2014 10:05 am

Darijus_B rašė:
uz pasaku pasakojima atsakomybe nenumatyta :)


Už melagingus parodymus numatyta ;)

O šiaip - cool story, bro :)
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Lobis

Standartinė SvSv » Pen Vas 07, 2014 10:21 am

Už atsisakymą duoti prodymus, vengimą, ar melagingų parodymų davimą yra numatyta atsakomybė proceso dalyviui - liudytojui.
Neatsako už pasakų sekimą tik proceso dalyvis - įtariamasis.
Aprašytoje situacijoje pasinaudoti siūlomu metodu manau yra pavojinga, nes pirminėje tyrimo stadijoje paprastai aplinkybių patikslinimui ar išsiaiškinimui įtraukiamam į procesą asmeniui suteikiamas liudytojo statusas, ir tik apklausos metu, kai paaiškėja, kad apklausiamas liudytojas gali
duoti parodymus apie savo pačio galimai padarytą nusikalstamą veiką, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 80 straipsnio 1 punkto ir 82 straipsnio 3 dalimi, prokuroras nutarimu suteikia tokiam proceso dalyviui "specialiojo liudytojo" statusą.
Na, o tada :
"išaiškinama, kad kaip liudytojas negali būti apklausiamas asmuo, kuris gali duoti parodymus apie savo paties galimai padarytą nusikalstamą veiką, išskyrus atvejus, kai jis sutinka duoti tokius parodymus, taikant BPK 82 str. 3 d. numatytus liudijimo ypatumus.
išaiškinamaa, kad asmuo, kuris gali duoti parodymus apie savo paties galimai padarytą nusikalstamą veiką, gali sutikti arba nesutikti būti apklausiamas kaip liudytojas. Taip pat išaiškiama, kad draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius. Asmuo, kuris BPK 82 str. 3 d. nustatyta tvarka prokuroro nutarimu yra apklausiamas apie savo galimai padarytą nusikalstamą veiką, turi teisę apklausos metu turėti įgaliotąjį atstovą, teisę reikalauti būti pripažintas įtariamuoju. Šiam asmeniui už neatvykimą pas ikiteisminio tyrimo pareigūną, prokurorą ar teismą arba atsisakymą ar vengimą duoti parodymus negali būti taikomos procesinės prievartos priemonės, numatytos BPK 163 str., jis neatsako pagal BK 235 str. už melagingų parodymų davimą. Taip pat išaiškinta, kad kiekvienas šaukiamas kaip liudytojas asmuo privalo atvykti pas ikiteisminio tyrimo pareigūną, prokurorą, ar į teismą. Be pateisinamos priežasties neatvykęs pas ikiteisminio tyrimo pareigūną, prokurorą ar į teismą, toks asmuo gali būti atvesdinamas BPK 142 straipsnio nustatyta tvarka. Už ikiteisminio tyrimo pareigūno, prokuroro, ikiteisminio tyrimo teisėjo ar teismo teisėtų nurodymų, duodamų remiantis BPK ar kitais įstatymais, nevykdymą ar trukdymą tirti bei nagrinėti baudžiamąją bylą gali būti taikomos procesinės prievartos priemonės, numatytos BPK 163 str."
Kažkaip taip (interesting)
Reziume - ir gudri višta kartais užpakalį išsidilgina 8-)
Vartotojo avataras
SvSv
 
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: Ant Spa 27, 2009 9:53 pm
Kolekcionuoju: ženklai su pinigais, Olimpijada 80
monetos - Varšuvos bloko šalys, bimetalis

Re: Lobis

Standartinė 88 » Pen Vas 07, 2014 12:07 pm

"Tyla - gera byla" arba "На "нет" и суда нет" (iki)
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Lobis

Standartinė Darijus_B » Pen Vas 07, 2014 6:53 pm

liudytojas visada gali pasinaudoti savo teise surasyti parodymus pats :) teko rasyti... ka norejau ta ir rasiau, bande skubinti ir siule daug nerasyti... buvo paaiskinta, kad noriu surasyti issamius parodymus, ir buvo paprasyta man netrukdyti pasinaudoti savo teise... siaip ismokite nemeluoti :) negrazu :), jei ko nepamenate taip ir rasykite ;), taip, apklausos gale uzdave klausimus, bet kadangi buvau "kaltinamas" nebutu dalyku padarymu savo apklausoje pareiskiau, (atskiro pareiskimo mano atveju nebereikejo), kad sprestu klausima del asmens, kuris apie mane pateike ganetinai idomius duomenis, kurie akivaizdziai yra melagingi ir neatitinkantys tikroves teisines atsakomybes... po savaites gavau rastiska atsakyma, kad atsisake pradeti ikiteismini tyrima, del galimai melagingo pareiskimo... vienu zodziu atsikabino ir man to uzteko.

spec. liudytojas :) net teoriskai tai tas pats liudytojas tik neatsako uz melagingu parodymu davima... (nesigilinsiu i teisines subtilybes, as atsisakyciau buti juo apklausiamas, tegu itarimus reiskia, daugiau sumokes uz moraline zala ir tiek ;)

del itariamojo apklausos, turiu asmenine nuomone, parodymus visada galima duoti teisme, pries tai susipazinus su visa ikiteisminio tyrimo medziaga, ne itariamasis ar kaltinamasis turi irodyti savo nekaltuma :) o tiriantieji kaltuma... taigi tegu ir irodineja, sekmes jiems ju darbuose :) jei jau prisidirbai ir iki teismo reikalas atejo, teisme galesi parodymus duoti, prisipazinti, gailetis ir dar net 1/3 mazesne bausme gausi pagal LR BK 64(1) straipsni :)

P.S. viskas kas cia surasyta yra mano asmenine nuomone, teisiniais klausimais geriau su advokatu tarkites :) taip pat nenoriu mokinti kaip isvengti atsakomybes, bet savo teises kai kada pravercia zinoti, ypac paprasta principa (nemo tenetur prodere seipsum- niekas neverčiamas apkaltinti pats save) negalima versti duoti parodymus pries save, taigi jokios atsakomybes uz melagingus parodymus apie save, savo veikima arba neveikima...

P.P.S. is diskusijos teisiniais ir moraliniais lobiu radimu klausimais pasitraukiu. manau tegu kiekvienas asmeniskai sprendzia ka daryti suradus ka nors vertingo.
Vartotojo avataras
Darijus_B
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pen Bal 05, 2013 9:26 pm
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]