Mokesčiai

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: Mokesčiai

Standartinė Giurza » Pir Lie 29, 2013 11:16 am

pakilo ranka pakomentuoti, bet paskui antra karta pagalvojau ir nutariau kad neverta... vienok, kolegos, perskaitykit paskutinius pasisakymus (visiskai teisingus ir atitinkancius realijas), ypac Saruno ir Donato ir pasakykit, kad tai nesukelia tam tikru jausmu...
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Mokesčiai

Standartinė rim1958 » Pir Lie 29, 2013 11:44 pm

Kažkur buvau radęs straipsnį,kad jei per metus parduodi tris daiktus/sekciją,sofą,teliką/ ir neviršyji 8000lt,tai mokesčių mokėti nereikia nes tai neturinti tęstinumo prekyba,bet jei parduodi 50 monetų po 2 litus-tai jau prekyba turinti tęstinumą už kurią VMĮ nepaglostys-tie jų įstatymai-tai......
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Mokesčiai

Standartinė SvSv » Tre Lie 31, 2013 7:29 pm

SarasM rašė:
wiken rašė:Valstybiai mokescius.... hmmm uz koky gera jiems mokescius moketi?? Pardavineji paprastai ir viskas. Bent mano nuomone, ir ne cento nemokejau ir nemokesiu vagims ir taip prisivage is europos paramu..... (aisku ziurint kokiu budu gautas turtas...ir kokia jo verte)


būčiau atsargesnis pasakodamas apie savo nusikalstamą veiką. Kolega SvSv gali plačiau papasakot koks straipsnis ir kokia yra atsakomybė yra taikoma už mokesčių vengimą. Viešas prisipažinimas, žinoma, bausmę sušvelnins.
Sėkmės


Nea, nepasakosiu, tai vis tik kekvieno asmens apsisprendimas - santykis su Valstybe bei jos instituciju reikalavimais asmeniui. Kekvienas is musu turi prigimtine teise -daryti nusizengima (nusikaltima) ar ne, o institucijos pareiga - vertinti asmens veiksmus...
Kaip kad sake Ostapas Benderis (" 12 kėdžių" (Ilfas ir Petrovas)herojus ) - "Baudziamaji kodeksa reikia gerbti, o ne skaityti..." Rusiskai tai skamba graziau :" Ugolovnyj kodeks nado čtit, a ne čitat..." 8-)
Vartotojo avataras
SvSv
 
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: Ant Spa 27, 2009 9:53 pm
Kolekcionuoju: ženklai su pinigais, Olimpijada 80
monetos - Varšuvos bloko šalys, bimetalis

Re: Mokesčiai

Standartinė rim1958 » Tre Lie 31, 2013 10:41 pm

Kažkaip pasyviai kolegos žiūrit į šį reikalą.Aš temos įžangoje neprašiau pasakoti tu kas nemoka mokesčių,o prašiau pasidalinti patirtimi mokančiu.Pasyvus mes tautiečiai esame visur,užtat ir smaugia kas netingi.Iš peržiūrėjusiu tema skaičiaus susidaro nekoks vaizdelis.Gal ir yra mokančiu,bet nedrįsta viešai prisipažinti ir pasidalinti patirtimi/parašykit asmeniškai-neišduosiu/-užjuoks nemokantis.TAIGI TEMA GALIME UŽDARYTI.VMI dar ilgai turės darbo.Dėkui atsiliepusiems.
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Mokesčiai

Standartinė 88 » Ket Rgp 01, 2013 12:24 am

rim1958 rašė:Kažkaip pasyviai kolegos žiūrit į šį reikalą.Aš temos įžangoje neprašiau pasakoti tu kas nemoka mokesčių,o prašiau pasidalinti patirtimi mokančiu.Pasyvus mes tautiečiai esame visur,užtat ir smaugia kas netingi.Iš peržiūrėjusiu tema skaičiaus susidaro nekoks vaizdelis.Gal ir yra mokančiu,bet nedrįsta viešai prisipažinti ir pasidalinti patirtimi/parašykit asmeniškai-neišduosiu/-užjuoks nemokantis.TAIGI TEMA GALIME UŽDARYTI.VMI dar ilgai turės darbo.Dėkui atsiliepusiems.


Kaip liaudies ismintis sako "Tyla-gera byla" (iki)
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Mokesčiai

Standartinė rsz » Ket Rgp 01, 2013 1:52 pm

O kaip su mokesciais Pirkiui? Ar yra mokanciu-nemokanciu?
Numizmatika yra įdomus, bet brangus hobis.

Turiu 500 respekt taškų.
Vartotojo avataras
rsz
 
Pranešimai: 1087
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 4:40 pm
Miestas: Vilniaus r.
Kolekcionuoju: numizmatika nuo 1900

Re: Mokesčiai

Standartinė rim1958 » Ket Rgp 01, 2013 3:12 pm

O Pirkije paprastai-atskaito iš tavo sąskaitos esančios jų balanse.
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Mokesčiai

Standartinė kongas » Ket Rgp 01, 2013 6:35 pm

cia rsz klause ar yra tokiu kurie papildo ar nepapildo to balanso
kongas
 
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: Tre Bal 25, 2012 2:43 pm
Miestas: Marijampolė

Re: Mokesčiai

Standartinė rim1958 » Ket Rgp 01, 2013 9:42 pm

Nepapildžius balanso jeigu yra perkama Jūsų prekė pirkėjui nepranešami pardavėjo/arba atvirkščiai/kontaktiniai duomenys.Kiek žinau tai visur ta pati sistema.
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Mokesčiai

Standartinė kongas » Pen Rgp 02, 2013 4:32 pm

na nezinau kaip kitiems,bet mano balansas kai buna minusinis, -50 ar - 100 litu,vistiek ir man viska rodo ir kitiems rodo mano duomenis.
kongas
 
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: Tre Bal 25, 2012 2:43 pm
Miestas: Marijampolė

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]