Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Moderatorius: LandeN

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė A7 » Tre Lie 26, 2017 6:31 pm

mil rašė:
A7 rašė:25K išpardavė? Negalėjo pasilikti dalies tiražo kokiai mugei ar pan? :)



Matote LB vadovybei nelabai rūpi lietuviškų monetų populiarinimas.


Nu jo, čia kai oficialiai sakoma viena, o darbai rodo ką kita..
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė mctr » Tre Lie 26, 2017 9:56 pm

mil rašė:
A7 rašė:25K išpardavė? Negalėjo pasilikti dalies tiražo kokiai mugei ar pan? :)



Matote LB vadovybei nelabai rūpi lietuviškų monetų populiarinimas.


Is ko sprendziate kad LB vadovybei nelabai rūpi lietuviškų monetų populiarinimas?
mctr
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 2:49 pm

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė sabb » Tre Lie 26, 2017 10:57 pm

Aišku ,kad jos visos nėra išparduotos...nors turbūt ir dileriai nemažą dalį pasiėmė perpardavimui...
sabb
 
Pranešimai: 823
Užsiregistravo: Ket Kov 26, 2015 11:59 am

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė mctr » Tre Lie 26, 2017 11:02 pm

mano ziniomis, labai didele dali bankas dar pasiliko velesniam platinimui mugeses. Taip kad bus dar tu monetu, kas nespejo :D
O ir didesnis visuomenes ratas tures galimybiu isigyti.
mctr
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 2:49 pm

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė gelvis » Tre Lie 26, 2017 11:15 pm

mctr rašė:mano ziniomis, labai didele dali bankas dar pasiliko velesniam platinimui mugeses. Taip kad bus dar tu monetu, kas nespejo :D
O ir didesnis visuomenes ratas tures galimybiu isigyti.


Vargu bau - pusė tiražo pagal užsakymus, 9000 išėjo per kasas, pridekim platintojų užsakymus... Nežinau, kokia ten dalis gali būti palikta ateities platinimui. Nenoriu nuvilti, bet įtariu, kad jokia.
Vartotojo avataras
gelvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: Tre Kov 13, 2013 1:09 am
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Dideles, gražias monetas

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė A7 » Ket Lie 27, 2017 9:09 am

gelvis rašė:
mctr rašė:mano ziniomis, labai didele dali bankas dar pasiliko velesniam platinimui mugeses. Taip kad bus dar tu monetu, kas nespejo :D
O ir didesnis visuomenes ratas tures galimybiu isigyti.


Vargu bau - pusė tiražo pagal užsakymus, 9000 išėjo per kasas, pridekim platintojų užsakymus... Nežinau, kokia ten dalis gali būti palikta ateities platinimui. Nenoriu nuvilti, bet įtariu, kad jokia.


Vilniaus kasoje buvo išplatinta beveik 5K (4868 vnt. ar tai 4688). Tai pridėjus išankstinius ir dylerius tikrai nekažką lieka..
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė mil » Ket Lie 27, 2017 9:28 am

mctr rašė:
mil rašė:
A7 rašė:25K išpardavė? Negalėjo pasilikti dalies tiražo kokiai mugei ar pan? :)



Matote LB vadovybei nelabai rūpi lietuviškų monetų populiarinimas.


Is ko sprendziate kad LB vadovybei nelabai rūpi lietuviškų monetų populiarinimas?



Iš ko sprendžiu ?
OK, vienas pvz. tik neseniai LB savo svetainėje (oficialioje) pradėjo pateikti info kokių metų yra nukaltos lietuviškos euro apyvartinės monetos (1, 2, 5, 10, 20, 50....) ir tai buvo padaryta tik po nuoltinių užklausimų (ar yra 1 cnt. 2016 m. ir pan.) ir kiek žinau nemažai prie to prisidjo mūsų forumo narių, bet svarbiausia ir kas tragiškiausia, kad pirmi atsakymai "pareidavo" tokia forma: ".. o mes nemanėme, kad kas įžiūrės tuos metus" arba kitas atsakymas: "... tai pasirodo Jums svarbu kalimo metai ?". O vienas kolega tiesmukiškai paklausė "ar galiu gražą priimti 2016 m. 1 centą, jei jis nėra nurodytas oficialiame LB tinklalapyje ? Jei ne - tokiu atveju kviečiu policiją dėl galimo pinigų pardavinėjimo...".
Tai čia kas LB politika ??? Ar jiems reikia nuolatinių spyrių į moralę ??? Va tada kažkam ir suvirpėjo siųlas tarp ausų ir bent jau turime oficialią info apie nukladintas pagal metus apyvartines monetas.
mil
 
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Šeš Bal 13, 2013 10:56 am

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė jotvingiai » Ket Lie 27, 2017 11:55 am

Kiekvieną kartą kai nueinu į LB kasas (kurių jau vien lokacija Vilniuje yra pravalas), pasijuntu lyg manęs ten nekęstŲ (turiu
omeny personalo ir kolekcionierių santykį). Vien tas pokštas kai telefonu sako turime, o atvykus į kasas fiziškai – neturim ir neduosim (čia apie 2017 monetas rulonais).
Vieną kartą pradėjau kelti balsą, kame bajeris, tai su apsauga išlydėjo (valdytoja tuo metu mosavo banko taisyklėm, kad neprivalo pagal įstatymus man tų metų monetų duoti, nors ir turi:) Ir nedavė:)
Buvau kitose šalyse nac bankų kasose – visos centre, personalas mandagus, jokių apgulčių nemačiau.
Dar, čia toks retorinis pastebėjimas: man Vilniaus kasos labiau panašu į taros supirkimo punktą. Visada rasi ten kokius penkis vyrukus su krepšiais geležies. Vieni kitus pažysta, šnekučiuojas. Kas čia per kasta?
P.s. Facebooke LB turi savo puslapį, kurį galima reitinguoti. Jautriai reguoja į prastesnį įvertinimą.
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė vysl1821 » Ket Lie 27, 2017 1:44 pm

mil rašė:...O vienas kolega tiesmukiškai paklausė "ar galiu gražą priimti 2016 m. 1 centą, jei jis nėra nurodytas oficialiame LB tinklalapyje ? Jei ne - tokiu atveju kviečiu policiją dėl galimo pinigų pardavinėjimo...". ...

:lol: :lol: :lol: (clap) (clap) (clap)
vysl1821
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Pen Gru 09, 2016 1:07 am

Re: Moneta, skirta žemaitukui iš serijos „Lietuvos gamta“

Standartinė A7 » Ket Lie 27, 2017 1:50 pm

jotvingiai rašė:Kiekvieną kartą kai nueinu į LB kasas (kurių jau vien lokacija Vilniuje yra pravalas), pasijuntu lyg manęs ten nekęstŲ (turiu
omeny personalo ir kolekcionierių santykį). Vien tas pokštas kai telefonu sako turime, o atvykus į kasas fiziškai – neturim ir neduosim (čia apie 2017 monetas rulonais).
Vieną kartą pradėjau kelti balsą, kame bajeris, tai su apsauga išlydėjo (valdytoja tuo metu mosavo banko taisyklėm, kad neprivalo pagal įstatymus man tų metų monetų duoti, nors ir turi:) Ir nedavė:)
Buvau kitose šalyse nac bankų kasose – visos centre, personalas mandagus, jokių apgulčių nemačiau.
Dar, čia toks retorinis pastebėjimas: man Vilniaus kasos labiau panašu į taros supirkimo punktą. Visada rasi ten kokius penkis vyrukus su krepšiais geležies. Vieni kitus pažysta, šnekučiuojas. Kas čia per kasta?
P.s. Facebooke LB turi savo puslapį, kurį galima reitinguoti. Jautriai reguoja į prastesnį įvertinimą.


Nu jo, dalis kasininkių tokios, kad man atrodo jog aš joms skoloj esu ar pan. pagal veido išraišką ir bendravimo lygį. Pora tik yra draugiškai bendraujančių, net negali pasirinkti pas kurią eiti :) Dėl lokacijos taip pat pritariu..
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į 2017 m. lietuviškos proginės monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot], Greenas