Monetų namai nemokamas medalis

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė ReichsAdler » Ket Kov 12, 2015 10:49 am

Ar tai ne afera? kas perkate "Savaitė" žurnalą turėjo rasti reklaminį voką...
ReichsAdler
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Ant Sau 20, 2015 1:48 am

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė Aleksandraz » Ket Kov 12, 2015 2:32 pm

Medaliai nemokami, taikomas tik būtinųjų išlaidų mokestis 2,5 €/8,63 Lt.*
Vartotojo avataras
Aleksandraz
 
Pranešimai: 184
Užsiregistravo: Šeš Sau 03, 2015 12:54 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvoje cirkuliavusius pinigus (visi laikotarpiai)

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė LDKmonetos » Ket Kov 12, 2015 4:02 pm

nu tai nėra nemokamas...
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė Darelis » Ket Kov 12, 2015 11:19 pm

Jei neklystu - jei dar dežute užsakai jam gaunasi ir 14 € (smugis)
Nu nesupykit, bet išsakysiu savo nuomone.
Taip aišku yra kas renka ir gal tai yra idomu, bet...
KAM TO JUMS REIKIA ? Daiktas, kuris neturės vertės aplamai niekada...
Nusipirkit geriau nžn ką... Kad ir paprasta jubiliejinį rublį rusiška - tikrai bus daug geriau ir bus moneta turinti istorija.
O čia...
Net kartais pagalvoju, kad reikia ir man pradėti išleidinėti medalius ivairiom progom.
O tas žodis NEMOKAMAS, tai...
Nemokamas yra kaip nieko nekainuoja, o ne 9 eurai.
Siuntimas šiais laikais nekainuoja 9 eurų kiek žinau.

Nesupykit, bet... Ant eglutės žaisliukų yra gražesnių nei čia ;)
Nu bet aišku... Kiek žmonių - tiek nuomonių :)
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė romas1985 » Pen Kov 13, 2015 12:10 am

Man I pasto dezute lankstinuka imete :)

Tik negalvokit uzsisakyti, ne del to, kad negraziai atrodo, bet del svento miego :D O jeigu tiksliau as uzsakiau euro medali (cia kaip dar pries eura buvo) ir po to pradejo man 7 ryto skambineti ikyriai. Is pradziu abonentas skambindavo, o kaip nekreipiau demesio 8 vakaro is privataus numerio (ir taip gal savaite) :D Teko rasyti laiska jiems, kad atsaukiu monetos uzsakyma ir, kad neskambinetu daugiau su savo pasiulymais...

Kitas atvejis buvo su Donelaicio 300 metinemis. Uzsisake pirmi 500 zmoniu gauna dovanu zalgirio musi :) Zinoma... Reklama gavau pacia pirma diena kaip pradejo reklamuoti 8 ryte ir po 5 min paskambinau ir uzsakiau. Nei zalgirio gavau nei ka, bet vat zmogus uzsakes po savaites laiko gavo nemokama medali :D Paskambinus jiems ir paklausus kaip galejo per 5 min uzsakyti 500 vnt ir as negavau, o uzsakes po savaites gavo - man nebuvo atsakyta... Norejau grazinti, bet motinai patiko medalis (is dallies ir man patiko) tai I bala ismeciau 50lt kazkur...
Vartotojo avataras
romas1985
 
Pranešimai: 606
Užsiregistravo: Šeš Sau 25, 2014 3:55 pm
Miestas: Alytus

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė Darelis » Pen Kov 13, 2015 1:05 am

romas1985 rašė:Man I pasto dezute lankstinuka imete :)

Aš per tris dienas gavau 2 lankstinukus į dėžutę :) Arba jie dažnai mėto, arba kaimynai man dar meta :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė Perkasa » Pen Kov 13, 2015 10:48 am

Darelis rašė:
romas1985 rašė:Man I pasto dezute lankstinuka imete :)

Aš per tris dienas gavau 2 lankstinukus į dėžutę :) Arba jie dažnai mėto, arba kaimynai man dar meta :lol: :lol: :lol:



manau kaimynas pasirupino tavim (crazy) kad netycia nepamirstum uzsisakyt (drinking)
Perkasa
 
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: Sek Bir 08, 2014 10:59 am

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė ReichsAdler » Pen Kov 13, 2015 11:36 am

Dėkui už komentarus. Aš iš pat pradžių suuodžiau, kad po nemokamumu gali slypėti aferos (2009 m. skandalas). O be to, menkaverčiai tie medaliai, kurių net 25 tūkst. progaminta.

Darelis rašė:KAM TO JUMS REIKIA ? Daiktas, kuris neturės vertės aplamai niekada...


Jei duoda nemokamai tai reikia imt, bet išlaidos šiuo atveju viršija bet kokią tos monetos/medalio savikainą (porą litų?).

Darelis rašė:Nusipirkit geriau nžn ką... Kad ir paprasta jubiliejinį rublį rusiška - tikrai bus daug geriau ir bus moneta turinti istorija.


Nenoriu tų bjaurių rublių. Aš gimęs 199* metais, todėl man nelabai suprantama meilė okupantų Sąjungai. Turiu keletą kapeikų, vieną jubiliejinį skirtą dvidešimtmečiui po II pas. karo, man jie nėra gražūs. Visos monetos pilkai geltonos, nei kiek neblizga. Verčiau nusipirksiu "buržuazinės lietuvos" MS64 kokybės 1 centą ar litą :D
ReichsAdler
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Ant Sau 20, 2015 1:48 am

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė gytis » Pen Kov 13, 2015 12:08 pm

ReichsAdler rašė:Dėkui už komentarus. Aš iš pat pradžių suuodžiau, kad po nemokamumu gali slypėti aferos (2009 m. skandalas). O be to, menkaverčiai tie medaliai, kurių net 25 tūkst. progaminta.

Darelis rašė:KAM TO JUMS REIKIA ? Daiktas, kuris neturės vertės aplamai niekada...


Jei duoda nemokamai tai reikia imt, bet išlaidos šiuo atveju viršija bet kokią tos monetos/medalio savikainą (porą litų?).

Darelis rašė:Nusipirkit geriau nžn ką... Kad ir paprasta jubiliejinį rublį rusiška - tikrai bus daug geriau ir bus moneta turinti istorija.


Nenoriu tų bjaurių rublių. Aš gimęs 199* metais, todėl man nelabai suprantama meilė okupantų Sąjungai. Turiu keletą kapeikų, vieną jubiliejinį skirtą dvidešimtmečiui po II pas. karo, man jie nėra gražūs. Visos monetos pilkai geltonos, nei kiek neblizga. Verčiau nusipirksiu "buržuazinės lietuvos" MS64 kokybės 1 centą ar litą :D


Tsss ... tyliau - cia kas antras , o gal ir daugiau , renka ir kaifuoja nuo ruskiu monetu ! o tu cia lendi su savo patriotizmu , nebijai zaliu zmogeliuku ? :)
Vartotojo avataras
gytis
 
Pranešimai: 394
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 8:15 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Vengrija , Jugoslavija , Austrija , Čekoslovakija

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė Darelis » Pen Kov 13, 2015 12:20 pm

gytis rašė:Tsss ... tyliau - cia kas antras , o gal ir daugiau , renka ir kaifuoja nuo ruskiu monetu ! o tu cia lendi su savo patriotizmu , nebijai zaliu zmogeliuku ? :)

Nu aš asmeniškai irgi nesu išprotėjes dėl tų rublių :D O tuo labiau dzin man ant tos žalios spalvos :D Ateis žali - išleisim geltonus :D
O šiaip pats asmeniškai užsimaniau susirinkti visus proginius rublius ir po truputi pildau kolekciją. Ir renku netam, kad aš kaifuoju dėl to, bet šiaip visai idomi kolekcija manau bus kaip surinksiu. Gal net ir irėminsiu :D
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Kitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]


cron