Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė romas1985 » Ket Spa 24, 2019 10:59 pm

Ne i tema parasysiu, bet dabar bent jau Alytuje laiskaneses neatnesa kita diena spausdintu lapeliu kaip seniau, bet dabar jeigu namuose neranda zmogaus tai nuskenuoja reginta preke/laiska ir kaip kasos aparatu atspausdina lapeli ir imeta i pasto dezute (vos neismeciau lapelio galvodamas, kad ten reklama). Gal buvo atvejis, kad imete ir tas labai plonas lapelis ikrito tarp reklamu ir tas reklamas ismetete (arba palaikete uz reklama) ?
Vartotojo avataras
romas1985
 
Pranešimai: 603
Užsiregistravo: Šeš Sau 25, 2014 3:55 pm
Miestas: Alytus

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė -LiTAS- » Pir Lap 25, 2019 8:00 pm

Ar buvo kam nors tokia situacija, kad siunta į užsienį kažkur pastrigo. Jūs grąžinote pinigus. Ir dabar siunta atsirado ir po keletos dienų bus įteikta gavėjui.
Ar gavėjas turi teisę viską pasilikt?
Ar tokiu atveju galima kelti pretenziją per eBay?
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jonas1 » Pir Lap 25, 2019 11:48 pm

Buvo man, is Ukrainos, irgi atsirado po pusmeti, neatsiemiau ir viskas, siuntinys atkeliavo atgal pas siunteja.
Nusipirksiu viska, +37067293090 arba levoy@mail.ru
jonas1
 
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: Pir Rgs 17, 2012 7:51 pm
Miestas: Visaginas/Lentvaris/Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Darijus_B » Ket Lap 28, 2019 12:48 pm

Šią savaite gavau gan originaliai (dar nebuvau matęs) supakuotas monetas.
Šiaip idėja visai nieko, vakuuminis maišelis apsaugo monetas nuo subraižymo, pačios monetos gan stipriai aptrauktos, viena į kitą nesitrina.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Darijus_B
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pen Bal 05, 2013 9:26 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kortesas » Ket Vas 20, 2020 1:04 am

Nusipirkau monetas iš Royal Mint 50p Ag su dinozauru. Po poros dienų išsiuntė su tracking numeriu, 24h pristatymas, su parašu, per Royal Mail.
Šiandien darbe pasitikrinau tracking numerį. Rašo, kad pristatyta ir pasirašiau (neva signed by Vitalijus). Esmė, kad gyvenu name, jokių ten klaidų su adresu negali būti, visą dieną buvau darbe, mano mama atvažiavus ir buvo namie. Šian Royal Maile buvau ir sakau, kad kas per nesąmonės. Kaip aš galėjau pasirašyti už siuntą, jei visą dieną darbe buvau bei negavau jokio pranešimo, jei kaimynams palikta. Dabar bandys aiškintis ir ryt žinosiu kur siunta.
Juokinga ir tuo pačiu graudu, kad lygioje vietoje tokia nesąmonė. Gaila ne pinigų, bet monetų. Nežinau kodėl, bet kažkaip jaučiu, kad nušvilpė. Labai jau taip sėkmingai pradžia klostėsi. Nors tikėtina, kad kaimynams paliko, bet be pranešimo pas ką klausti? :) Parašiau į Royal Mint, kad rašytų į Royal Mail ir ieškotų mano siuntinio, Pasakiau, kad jei bent vienos monetos įpakavimas bus pažeistas, grąžinsiu refundui. Ne svarą už siuntimą mokėjau. O į LT turbūt 20 svarų atsieitų.
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kortesas » Ket Vas 20, 2020 11:17 am

Po vakarykščio triukšmo, šiandien pristatytas pirmas dinozauras, net 8 val. nebuvo. Neva kitu adresu. Mano adresas Partridge Close, o pristatyta buvo Partridge square. Kita rajono pusė, visiškai kitas pašto kodas. Keista kaip tokiu metu atsimėmė ir dar prisiminė kur siuntinys.

Paveikslėlis

Paveikslėlis
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė -LiTAS- » Šeš Sau 23, 2021 8:44 pm

Naudoju ebay.co.uk ir pastaruoju metu padaugėjo ginčų su pirkėjais. Bet kas sieja tuos ginčus, kad visi ginčytis nori iš kitų ebay svetainių (ebay.de / ebay.fr / ebay.it ir pan..). Nes norėdamas reaguoti į skundą man reikia prisijungti arba registruotis į tos šalies eBay. Ko pasekoje, kur maža suma, aš tiesiog numoju ranka ir viskas. Taip pirkėjui grąžina tuos jo sumokėtus centus. O aš užblokuoju, kad daugiau pas mane nepirktų. Nes jeigu man reikia kreiptis į eBay, jie numeta nuorodą į tą skundą. Tada pamatai skundo pradžią ir nuoroda visada rodo tą patį vaizdą, nors tu ten ką nors parašei ir lauki atsakymo. Ir negali matyti, nes vėl liepia jungtis į tą kitą šalį. Tai ar čia ebay viduje kažkas netaip ar tikrai koks naujas sukčiavimo būdas?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kilbukas » Ant Sau 26, 2021 11:51 pm

-LiTAS- rašė:Naudoju ebay.co.uk ir pastaruoju metu padaugėjo ginčų su pirkėjais. Bet kas sieja tuos ginčus, kad visi ginčytis nori iš kitų ebay svetainių (ebay.de / ebay.fr / ebay.it ir pan..). Nes norėdamas reaguoti į skundą man reikia prisijungti arba registruotis į tos šalies eBay. Ko pasekoje, kur maža suma, aš tiesiog numoju ranka ir viskas. Taip pirkėjui grąžina tuos jo sumokėtus centus. O aš užblokuoju, kad daugiau pas mane nepirktų. Nes jeigu man reikia kreiptis į eBay, jie numeta nuorodą į tą skundą. Tada pamatai skundo pradžią ir nuoroda visada rodo tą patį vaizdą, nors tu ten ką nors parašei ir lauki atsakymo. Ir negali matyti, nes vėl liepia jungtis į tą kitą šalį. Tai ar čia ebay viduje kažkas netaip ar tikrai koks naujas sukčiavimo būdas?


Matai jei jie pirko per ebay.de tai ir skundas per ten eina, nes ebay.de rodo ir uk prekes. Bet is esmes skirtumo nera nes loginai tinka ir bent jau man viska rodo per ebay.com ir nereikia jungtis kazkur kitur
It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.
kilbukas
 
Pranešimai: 935
Užsiregistravo: Tre Rgp 06, 2014 10:21 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LT Banknotai, monetos, Euro monetos

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Gytis13 » Ket Sau 28, 2021 2:55 pm

Man tai vokiečiai(dažniausia) siunčia monetas (per ebay) paprastu paštu kaip neregistruotą siuntą, tai nesuprasi kada gausi ir ar ateis iš viso. O kai pasiimu laišką pašte iki pareikalavimo, tai visai nerimtai viskas atrodo, mėtosi tas laiškas kažkur lentynoj, ims kokia paštininkė ir patikrins kas viduj. Nekažin kokios tos monetos, bet 20 - 40 eurų kainuoja. Kol kas niekas nedingo, bet lietuviai pardavėjai kažkodėl tokių nesąmonių nedaro, visi siunčia registruotu paštu. Vokiečiai paima 5 -7 eur už siuntimą ,bet registruoto laiško parašyti neįstengia. Dori žmonės tie vokiečiai, matyt ten vagių nėra....
Gytis13
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Pir Bir 16, 2014 12:14 pm

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kilbukas » Ant Vas 16, 2021 12:13 am

Gytis13 rašė:Man tai vokiečiai(dažniausia) siunčia monetas (per ebay) paprastu paštu kaip neregistruotą siuntą, tai nesuprasi kada gausi ir ar ateis iš viso. O kai pasiimu laišką pašte iki pareikalavimo, tai visai nerimtai viskas atrodo, mėtosi tas laiškas kažkur lentynoj, ims kokia paštininkė ir patikrins kas viduj. Nekažin kokios tos monetos, bet 20 - 40 eurų kainuoja. Kol kas niekas nedingo, bet lietuviai pardavėjai kažkodėl tokių nesąmonių nedaro, visi siunčia registruotu paštu. Vokiečiai paima 5 -7 eur už siuntimą ,bet registruoto laiško parašyti neįstengia. Dori žmonės tie vokiečiai, matyt ten vagių nėra....


Viskas i kaina remiasi, idomu jei po Lietuva butu 5 eur registruotas ar daug butu kur siustu ne uz pirkejo saskaita :) o is vokieciu registruotas brangus malonumas :(
It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.
kilbukas
 
Pranešimai: 935
Užsiregistravo: Tre Rgp 06, 2014 10:21 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LT Banknotai, monetos, Euro monetos

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Nummus