Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Anubis » Ket Geg 26, 2016 10:28 pm

Vieninteliai muitininkai gali būti airiai, na dar anglai, jei dviem keltais kelsis. Tiems galima parašyti kad ir "asmeninė kolekcija". Na paprasčiausiai nepirkai, neparduodi, o tik persiveži daiktus. Kojines ir marškinius persivežei lėktuvu, o vat kolekciją (tiesa, dar neišrūšiuotą) tenka vežtis žemės transportu. Netiktų nebent jei visi 5000 būtų 1-2 rūšių monetos.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė SarasM » Pen Geg 27, 2016 4:16 pm

Anubis rašė:Vieninteliai muitininkai gali būti airiai, na dar anglai, jei dviem keltais kelsis. Tiems galima parašyti kad ir "asmeninė kolekcija". Na paprasčiausiai nepirkai, neparduodi, o tik persiveži daiktus. Kojines ir marškinius persivežei lėktuvu, o vat kolekciją (tiesa, dar neišrūšiuotą) tenka vežtis žemės transportu. Netiktų nebent jei visi 5000 būtų 1-2 rūšių monetos.


kaip ir visi kiti.. kaip sykis šį mėnesį Lenkijoj akcija.. visais atvejais geriausia yra turėti INVOICE.. jei monetos galiojančios, tada galima deklaruoti kaip vežamus pinigus, negaliojančios kaip metalo laužas.. jei monetos senesnės, įdomesnės ir vertingesnės tada taip nevežčiau išvis..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5139
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė mawashi » Pir Geg 30, 2016 2:09 pm

rublis rašė:
mawashi rašė:Papuoliau į tokią įdomią situaciją, gal kas turėsite minčių. Žodžiu laimėjau aukcioną Vytauto AU, Austrijos hdrauch.com aukcione. Buvau kartą jau anksčiau iš jų pirkęs, viskas buvo OK. Žodžiu gavau sąskaitą faktūrą paprastu paštu, registruotą, bet pažeistame voke (vokas praplėštas ir įdėtas į plastikinį Lietuvos pašto maišelį). Apmokėjau ramiai tą sąskaitą ir laukiu monetos. Po dviejų savaičių parašiau jiems sąskaitoje esančiu emailu, kokia ten situacija, gal galite duoti tracking numberį. Tyla. Tada vėl beveik po savaitės rašau jau kitu emailu, kurį radau iš anksčiau. Atrašo, kad man viskas įteikta, maždaug ko aš noriu. Ir tada paaiškėja, kad jie man išsiuntė monetą kartu su sąskaita, nepaisant to, kad nebuvau sumokėjęs jiems pinigų. Taigi moneta turėjo būti tame pažeistame laiške (paprastas baltas vokas, plono popieriaus), kur jos aišku nebuvo. Na ir dabar kai bandau aiškintis, jie mane siunčia ant trijų raidžių, maždaug reikėjo nepriimti tokio laiško išvis, nu ir kur aš buvau tas dvi savaites po laiško įteikimo. Aš jiems aiškinu, kad iš kur aš galėjau žinoti, kad jie tokiame voke, negavę jokio apmokėjimo man siųs tą monetą. Na bet jie nesupranta, klausia tipo ką, pirmas kartas, kai moneta kartu su sąskaita atsiunčiama? Tipo jų draudimas nebegalioja, nes praėjo per daug laiko (aš kaltas, kad per ilgai delsiau, nors net nežinojau apie išsiųstą monetą). Užpildžiau skundą Lietuvos paštui, bet į juos daug vilčių nededu. Žodžiu situacija sukasi, kad liksiu su beveik 800 eurų nuostolių. Gal kas turit panašios patirties ir gali kažką patarti? Būčiau labai dėkingas.

Rauch,jei moneta nebrangi ir pirkejas patikimas-visada siuncia nelaukes apmokejimo.per 3 dienas ateina e.post su faktura,todel paprastai prasai nedeti jos i voka su moneta,del suprantamu priezasciu.dar gauni info ju paciu puslapyje,kur buna ir sekimo nr.bent man jokiu bedu su jais nebuvo.


Lietuvos paštas atsakė, kad siuntėjas turėtų kreiptis į savo paštą dėl draudimo ar pan., nes jie informavo Austrijos paštą apie pakuotės turinį (monetos nebuvo) ir niekuo man padėti negali. HDRauch mano el. laiškus sėkmingai ignoruoja :) Ką daryti tokiu atveju? Kreiptis į policiją or smth? Ar policija čia jau niekuo padėti negali? Realiai suvokiu, kad greičiausiai mano pamoka man kainavo beveik 800 Eur, bet dar nesinori taip palikti visko likimo valiai. Lyg ir rimtas aukcionų saitas, bet elgesys nesuvokiamas.
mawashi
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ket Bir 25, 2015 5:07 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė SarasM » Pir Geg 30, 2016 2:23 pm

Jau viskas. Tu atsiimdamas pasirašei, kad viskas ok. Nežinau kaip senai dalyvauji akciuonuose, bet gan dažnai rimtesni aukcionai atsiunčia daiktą dar negavę apmokėjimo..

Užjaučiu!
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5139
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė SarasM » Pir Geg 30, 2016 2:24 pm

P.S. Nebent siunčiant ir gaunant buvo užfiskuotas siuntos svoris, ir matosi jo pakitimas. Tokiu atveju galima pakartotinai kreiptis į paštą. Bet Austrijoj su svorio fiksavimu sunkiai..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5139
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė mawashi » Pir Geg 30, 2016 3:14 pm

SarasM rašė:Jau viskas. Tu atsiimdamas pasirašei, kad viskas ok. Nežinau kaip senai dalyvauji akciuonuose, bet gan dažnai rimtesni aukcionai atsiunčia daiktą dar negavę apmokėjimo..

Užjaučiu!


Dalyvauju neseniai ir negalėjau žinoti, kad jie išsiuntė monetą ir ji turėjo būti tame voke. Ta prasme jie supakavo tikrai prastai, moneta dingo, o kaltas aš? Kaip jau sakiau Lietuvos paštas informavo austrus apie pažeistą voką ir jo turinį, ar jiems vienodai rodo tai?

PS Pasirašiau ne aš, o mano žmona, bet manau tai nieko nekeičia.
mawashi
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ket Bir 25, 2015 5:07 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė mawashi » Pir Geg 30, 2016 3:19 pm

SarasM rašė:P.S. Nebent siunčiant ir gaunant buvo užfiskuotas siuntos svoris, ir matosi jo pakitimas. Tokiu atveju galima pakartotinai kreiptis į paštą. Bet Austrijoj su svorio fiksavimu sunkiai..


Lietuvos paštas teigia, kad čia išvis ne jų, o austrų problema. Tai į Lietuvos paštą kreiptis nėra prasmės.. Kaip jie mane informavo "siunta gauta pažeistoje pakuotėje, todėl tą pačią dieną surašytas patikrinimo pranešimtas CN 43 Nr. xxxx, kuris išsiųstas siuntos išsiuntimo šalies tarnybai".

Ir realiai - iš kur man žinoti, kad jie tikrai siuntė tą monetą, jei austrai nefiksavo siuntos svorio?

Kažkaip nesinori viso šito taip paprastai palikti :/
mawashi
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ket Bir 25, 2015 5:07 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jotvingiai » Ket Bir 09, 2016 1:23 am

jotvingiai rašė:Pardavėjas viską kompensavo šiuo atveju.

Nauja bėda:Argentinoje tiek mano siūstos monetos, tiek kolegos siūstos man su tokiais prierašiukais.
Laidoti reikalą, ar įmanoma kažkam rašyt?
Siunta sulaikyta gavimo šalies muitinėje
ARSTD1 2016-4-5
Siunta gauta gavimo šalies skirstymo centre
ARBUEB 2016-4-5

Šiandien monetos pasiekė gavėją. Iš Lietuvos į Argentiną keliavo 85 dienas:)
Net nesitiki, kad jos ir lėktuvu skrido. :D
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kestbra » Pir Rgp 22, 2016 9:14 pm

kaip jum su siuntom is ispanijos? neveluoja? rugpjucio 2 paliko ispanija, dar ale nedakeliavo iki lietuvos pasto, siuntejas klause pas correos ispanijoje, sake ale rugpjucio 15 jau lietuvoje, bet lietuvos pastas nieko nezino..
kestbra
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: Sek Vas 01, 2015 12:06 pm
Miestas: Kaunas

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė gelvis » Ant Rgp 23, 2016 8:14 pm

kestbra rašė:kaip jum su siuntom is ispanijos? neveluoja? rugpjucio 2 paliko ispanija, dar ale nedakeliavo iki lietuvos pasto, siuntejas klause pas correos ispanijoje, sake ale rugpjucio 15 jau lietuvoje, bet lietuvos pastas nieko nezino..


Paprastai per 1-2 savaites ateina, bet gali būti ir mėnesis. Gali būti sugedęs telefonas - gal 15 d. iškeliavo iš Ispanijos ir dabar sau ramiai kokiam tarpiniam oro uoste guli.
Vartotojo avataras
gelvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: Tre Kov 13, 2013 1:09 am
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Dideles, gražias monetas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]