Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kortesas » Ket Sau 11, 2018 5:18 pm

Sveiki,

Tokia mažytė istorija. Pardaviau per ebay daiktą, išsiunčiau per Royal Mail su tracking numberiu, tačiau jo nenurodžiau ebay(nes turėjau siųsti 2nd class), palikau feedbacką (neva ačiū už pirkimą, greitą pinigų pervedimą ir pan.). Remiantis tracking numberiu siuntinys pasiekė pirkėją sausio 4 dieną. Šiandien ryt man buvo atidarytas cases, neva siuntinys negautas. Parašiau pirkėjui, nusiunčiau tracking numberį, čekio kopiją ir negaudamas atsakymo, case buvo uždarytas. Manau, pirkėjas to ir tikėjosi, kad 2nd class, feedbackas paliktas, galės refund prašyti (smugis).
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Andriulis » Ket Sau 11, 2018 7:43 pm

Tokius pirkėjus reiktų viešint...
Vartotojo avataras
Andriulis
 
Pranešimai: 1519
Užsiregistravo: Pen Spa 17, 2008 3:07 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Didžiosios Britanijos, kolonijų ir dominijų monetos iki 1971

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė tuoj » Ket Sau 11, 2018 8:44 pm

kortesas rašė:Sveiki,

Tokia mažytė istorija. Pardaviau per ebay daiktą, išsiunčiau per Royal Mail su tracking numberiu, tačiau jo nenurodžiau ebay(nes turėjau siųsti 2nd class), palikau feedbacką (neva ačiū už pirkimą, greitą pinigų pervedimą ir pan.). Remiantis tracking numberiu siuntinys pasiekė pirkėją sausio 4 dieną. Šiandien ryt man buvo atidarytas cases, neva siuntinys negautas. Parašiau pirkėjui, nusiunčiau tracking numberį, čekio kopiją ir negaudamas atsakymo, case buvo uždarytas. Manau, pirkėjas to ir tikėjosi, kad 2nd class, feedbackas paliktas, galės refund prašyti (smugis).


Tai tiesiai paypalui rašyt (jeigu taip buvo mokėta) ir būtinai iškart su visais įrodymais - 99.9%, kad suveiks. Juk bus pirkėjo duomenys, matysis, kokia kaina buvo sumokėta, galima ebay nuorodą, kad tikrai sutaptų kaina, tracking number, čekio kopiją su siuntimo adresu. Truputį noro, pastangų, ir viskas išsispręs.
tuoj
 
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: Pir Rgs 19, 2011 12:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kortesas » Ket Sau 11, 2018 10:46 pm

Andriulis,
Pirkėjas vintagegirl_7.

Tuoj,
Kol kas viskas gerai. Pirkėjas nieko neatrašydamas uždarė bylą, kai tik nusiunčiau čekio kopiją ir tracking numerį. Tiesiog nepavyko jam išdurti (killer)
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jotvingiai » Pen Sau 19, 2018 4:28 pm

Ar esate kas gavęs siuntą iš Prancūzijos siųstą per kažkokį colissimo?
Manęs jau antra siunta nepasiekia. Per kokią lietuvišką sistemą juos trekinti? Kam skambinti?
Neįmeta nei lapelio, nei meilo parašo, nei paskambina. Net turėdamas nr. siuntos nežinau kur kreiptis.
Jei mistinis kurjeris buvo atnešęs siuntą ir tu nebuvai namuose, arba tuo metu nesugebėjai atidaryti durų - siunta
keliauja atgal pas siuntėją.
Už kurios vietos juos prigriebti?
Kas jų atstovai Lietuvoje?
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Giurza » Šeš Sau 20, 2018 11:57 am

paprastai siuntų tarnybos kurios neturi savo filialų/atstovybių Lietuvoj siuntas nukreipia į LP. tikrai nežinau kaip su Jūsų colissimo, bet su kitais panašiais atvejais man būdavo taip. nors buvo ir variantų kad nukreipdavo į DPD ar panašius kurjerius. reiktų turbūt susisiekt tiesiai su colissimo. man buvo labai panašiai su siuntimu iš Vokietijos. trackinge rodė kad gavėjas nerastas - kadangi nuolat stebėjau ir atėjimo dieną visą laiką namie "budėjau" iškart negavęs ir pamatęs tokį užrašą tracking'e skambinau į kurjerių tarnybą ir "šumą" pakėliau. sekančią dieną jau ir paskambino ir atvežė
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė SarunasB » Pen Sau 26, 2018 8:21 am

jotvingiai rašė:Ar esate kas gavęs siuntą iš Prancūzijos siųstą per kažkokį colissimo?
Manęs jau antra siunta nepasiekia. Per kokią lietuvišką sistemą juos trekinti? Kam skambinti?
Neįmeta nei lapelio, nei meilo parašo, nei paskambina. Net turėdamas nr. siuntos nežinau kur kreiptis.
Jei mistinis kurjeris buvo atnešęs siuntą ir tu nebuvai namuose, arba tuo metu nesugebėjai atidaryti durų - siunta
keliauja atgal pas siuntėją.
Už kurios vietos juos prigriebti?
Kas jų atstovai Lietuvoje?


Man taip pat buvo. Prancuzas kele suma pas save, o keliau suma LP. Po antro karto LP informavo, kad pristatuti turi DPD. Paskambinus iar parasius DPD ir pakelus reikalus, ta pacia diena jie paskambino ir susitere kad kita diena atves siunta. Ant vienos puses siuntos buvo izklijuotas visai kitas gavejas, bet tel.nr mano. Kitoje siuntos puseje buvo originalus gavejas
Mano dėdė yra numizmatas:
-Numizmatas? O tai blogai?
-Ne, taip vadinamas žmogus, renkantis monetas.
-Ech... tie tarptautiniai žodžiai... Mes anksčiau juos elgetom vadindavom.
Vartotojo avataras
SarunasB
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: Sek Vas 08, 2015 11:18 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuva - apyvartinės.
Eurai – apyvartinės.
Proginės 2€ monetos.
LDK

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jotvingiai » Pen Sau 26, 2018 11:29 am

jotvingiai rašė:Ar esate kas gavęs siuntą iš Prancūzijos siųstą per kažkokį colissimo?
Manęs jau antra siunta nepasiekia. Per kokią lietuvišką sistemą juos trekinti? Kam skambinti?
Neįmeta nei lapelio, nei meilo parašo, nei paskambina. Net turėdamas nr. siuntos nežinau kur kreiptis.
Jei mistinis kurjeris buvo atnešęs siuntą ir tu nebuvai namuose, arba tuo metu nesugebėjai atidaryti durų - siunta
keliauja atgal pas siuntėją.
Už kurios vietos juos prigriebti?
Kas jų atstovai Lietuvoje?

Jei nenorite patys žvejoti siuntų siųstų iš Prancūzijos per colissimo - siuntėjui liepkite užrašyti savo tel.nr. ir meilą,
tada siunta "pati ateis". Jei to nepadarėte - skambinkite į DPD (jie yra colissimo atsovai) telefonu 8 5 210 67 77
Jei nepasidomėsite - siuntą palaikys savaitę DPD lentynėlėje ir išsiųs atgal siuntėjui.
Šlykščiausia su tuo colissimo yra tai, kad jų duotas siuntos sekimo numeris yra iš 11 skaitmenų ir jį galima
sekti tik prancūziškoje sistemoje. Nei LP, nei to paties DPD sekimo sistemos jo neatpažysta.
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė rsz » Tre Sau 31, 2018 3:36 pm

Per "Juoda penktadienį" nutariau pirkti monetas iš Maltos nacionalinio banko. Tą dieną su kodu buvo nemokamas pristatymas. Sudėjau monetas į krepšelį ir sumokėjau per PayPal sistemą. Bendra suma sudarė 345€. Iš banko atėjo patvirtinimas apie pirkimą, iš PayPal - apie mokėjimą. Aš iškart bankui: parašykit man 'tracknumber". Gaunu tą numeriuką ir laukiu siuntos. post.lt man praneša apie siuntą , kad jį jau netoli. Taip buvo virš mėnesio, kol neparašiau pretenziją PayPal sistemoje. Maltos bankas atsakė iškart, kad ieškos savo pašte. Aš jam siusk kitą siuntą, gal ne per paštą. O atsakymo negaunu: nei monetų, nei atsakymo. Paypal paskui šituos pinigus man grąžino. Vakar praėjo 2 mėnesiai ir aš rašau paieškos prašymą Lietuvos paštui. Operatyviai padirbėjo tas paštas - gaunu šiandien atsakymą.
Klausimas: Ar Maltos bankas siuntė man monetas?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Numizmatika yra įdomus, bet brangus hobis.

Turiu 500 respekt taškų.
Vartotojo avataras
rsz
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 4:40 pm
Miestas: Vilniaus r.
Kolekcionuoju: numizmatika nuo 1900

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė SvSv » Tre Sau 31, 2018 8:47 pm

Ale priklus klients pasitaike...
blin:) Malta pinigus grazino per paypalą, paypalas grazino pinigus iš vis nepaisant Maltos interesu, visi suinteresuoti amenys laukia apmirę ką Malta pasakys, o Lietuvos paštas nerimastingai rūko kamputyje, pelenus barstydamas PIAR-ui....
Vartotojo avataras
SvSv
 
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: Ant Spa 27, 2009 9:53 pm
Kolekcionuoju: ženklai su pinigais, Olimpijada 80
monetos - Varšuvos bloko šalys, bimetalis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]