Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Aleksandraz » Šeš Kov 06, 2021 1:21 am

Lietuvos paštas biški sufeilino su naujų skirstymo centru, kažkaip nepasiruošę visai paleido jį...

Kovo 1d gyrėsi juo, dabar jau atsiprašinėja už vėlavimus:
https://www.facebook.com/lietuvospastas ... 6509278054
Vartotojo avataras
Aleksandraz
 
Pranešimai: 184
Užsiregistravo: Šeš Sau 03, 2015 12:54 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvoje cirkuliavusius pinigus (visi laikotarpiai)

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė WastedYears » Ket Kov 18, 2021 1:44 pm

Siunta iš Prancūzijos keliavo 17 dienų, iš Vilniaus į Kaišiadoris - 18.
WastedYears
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Šeš Rgs 26, 2015 10:19 pm

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė WastedYears » Ket Kov 18, 2021 1:57 pm

WastedYears
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Šeš Rgs 26, 2015 10:19 pm

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė MuniGod » Ant Kov 23, 2021 11:23 pm

kilbukas rašė:
Gytis13 rašė:Man tai vokiečiai(dažniausia) siunčia monetas (per ebay) paprastu paštu kaip neregistruotą siuntą, tai nesuprasi kada gausi ir ar ateis iš viso. O kai pasiimu laišką pašte iki pareikalavimo, tai visai nerimtai viskas atrodo, mėtosi tas laiškas kažkur lentynoj, ims kokia paštininkė ir patikrins kas viduj. Nekažin kokios tos monetos, bet 20 - 40 eurų kainuoja. Kol kas niekas nedingo, bet lietuviai pardavėjai kažkodėl tokių nesąmonių nedaro, visi siunčia registruotu paštu. Vokiečiai paima 5 -7 eur už siuntimą ,bet registruoto laiško parašyti neįstengia. Dori žmonės tie vokiečiai, matyt ten vagių nėra....


Viskas į kainą remiasi, įdomu jei po Lietuva butu 5 eur registruotas ar daug butu kur siustu ne uz pirkejo saskaita :) o is vokieciu registruotas brangus malonumas :(

Faktas, kad kaina. Kai LT vienas pigiausių pašto įkainių EU, tai nėra ko norėti, kad LT pardavėjai siunčia registruotas ir draustas.
Man pvz vietinis neregistruotas iki 250g kainuoja 4,8€, o iki 2kg net 12€. Ir žinant, kad tai vietinis ir neregistruotas, tai kainos OHOHO.
Vietinis registruotas laiškas iki 250g kainuoja 11,5€, o jei iki 2kg 18,4€. :D
Į užsienį registruoto paprasto net nėra, norint į užsienį siųsti registruotą privaloma drausti.
Drausta 200€, 250g - 15€, 2kg - 26,5€, o jei drausta iki 1000€, tai 250g - 18,5€, o iki 2kg net 30€.
Tad kai matau, kad FB dejuoja, kad pašto įkainiai dideli, tai juokas ima. O, kaip tokios kainos, tai ir kokybės nebus kaip skandinavijoj.
Nors aš prieš LT paštą neturiu nieko prieš, 2017-2019 per 2+ metus išsiųsta/gauta 1000+ siuntų. Niekas niekada nedingo. Bet čia turbūt, kad į pakavimą žiūriu griežtai ir saugausi kiek įmanoma.
Dabar kur gyvenu per 1,5m gavau ~1000 siuntų, iš jų 90% neregistruotos. Dauguma net nemoka supakuot tinkamai, ateina 2kg monetų supilti į voką... Yra buvę kai voko kampas praplyšęs, ir dalis subyrėję į pašto dėžutę.. Bet paštininkė niekad nepaimė. Atsimenu du atvejus, kai abiejų vertė ~15€, neatkeliavo, bet labiau galvoju, kad siuntėjas neišsiuntė, o kadangi neregistruotas, nieko padaryti negalima.
Bet jei reiktų rinktis ar skandinaviškas brangumas ir kokybė, ar lietuviškas pigumas ir rizika. Turbūt pasirinkčiau LT.. Daugiau užsakymų gaučiau dėl pašto įkainių, ir atpirktų visą riziką..
Dabar jei užsakymą turiu tai minimum 100-150€, nes niekas nenori mokėti siuntimo 15€, kai lt buvau tai daug daugiau būdavo užsakymų 30-50€ kai siuntimas 5€.
https://numinota.com - numizmatikos bei notafilijos elektroninė parduotuvė.
Vartotojo avataras
MuniGod
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Tre Kov 18, 2015 1:56 am
Kolekcionuoju: BANKNOTAI: Lietuva ; MONETOS: Eurai, LT/LV/EE bei SSRS.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė A7 » Tre Kov 24, 2021 12:38 pm

Aš esu gavęs į pašto dėžutę iš USA suplyšusį voką su sidabrinėmis monetomis (vertė apie 500 LTL) įdėtą į maišelį. Monetos puikiai matėsi, nes maišelis permatomas, tačiau dingusi buvo tik viena ir ta USA (greičiausiai pasimetė). Pakartosiu - radau voką pašto dėžutėje, tai reiškia, kad siuntėjas net registruoti nepasivargino, ką jau kalbėti apie pakavimą :))
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1286
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė MuniGod » Tre Kov 24, 2021 9:38 pm

A7 rašė:Aš esu gavęs į pašto dėžutę iš USA suplyšusį voką su sidabrinėmis monetomis (vertė apie 500 LTL) įdėtą į maišelį. Monetos puikiai matėsi, nes maišelis permatomas, tačiau dingusi buvo tik viena ir ta USA (greičiausiai pasimetė). Pakartosiu - radau voką pašto dėžutėje, tai reiškia, kad siuntėjas net registruoti nepasivargino, ką jau kalbėti apie pakavimą :))

Na man pastoviai registruotas įmeta, net draustas įmeta. Bet čia įprasta.. Yra tekę porą kart registruotą draustą iš užsienio siuntą važiuoti 100km į vieną galą pasiimti. Nes atėjo į regiono skyrių, ir tik ten tipo atsiimt galima. Taip ir likau nesupratęs kodėl. O svarbiausia, kad tokių siuntų gaunu pastoviai, bet tik dvi strigo..
Kas liečia siuntimo būdą. Tai jeigu nesusitarėt kai siuntėjas siunčia, tai kaltų nėra. :lol:
Aš kai siunčiu tai visada pabrėžiu, kad pirkėjas turi pasirinkimą, neregistruotą ir registruotą draustą. Bet jei renkasi neregistruotą, tai visiškai nebeatsakau nuo išsiuntimo momento. Ir pats gavėjas atsakingas už savo siuntą.
https://numinota.com - numizmatikos bei notafilijos elektroninė parduotuvė.
Vartotojo avataras
MuniGod
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Tre Kov 18, 2015 1:56 am
Kolekcionuoju: BANKNOTAI: Lietuva ; MONETOS: Eurai, LT/LV/EE bei SSRS.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Aleksandraz » Tre Kov 24, 2021 9:45 pm

Per karantiną, nesvarbu koks laiškas, įmeta į pašto dėžutę. Todėl geriausia vertingesnes siųsti iki pareikalavimo į savo paštą.
Vartotojo avataras
Aleksandraz
 
Pranešimai: 184
Užsiregistravo: Šeš Sau 03, 2015 12:54 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvoje cirkuliavusius pinigus (visi laikotarpiai)

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė DainiusT » Tre Kov 24, 2021 9:55 pm

Jokių strigimų. Vakar siuntinukų išsiuntė iš Vilniaus, šiandien jau atsiėmiau pašte. (clap)
Vartotojo avataras
DainiusT
 
Pranešimai: 442
Užsiregistravo: Sek Rgs 02, 2012 5:15 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Vidurinės Azijos šalių banknotai

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jotvingiai » Pir Bir 14, 2021 10:40 am

Parašykite savo rekordus užstrigusių siuntų Metalo gatvėje ir poto kaip niekur nieko atiduotų.
Mano siunta iš Rusijos jau 14 dienų ten pūpso. Nežinau ką čia ir begalvoti...
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Arsenalas » Ant Bir 15, 2021 7:06 am

jotvingiai rašė:Parašykite savo rekordus užstrigusių siuntų Metalo gatvėje ir poto kaip niekur nieko atiduotų.
Mano siunta iš Rusijos jau 14 dienų ten pūpso. Nežinau ką čia ir begalvoti...


2 savaitės - ,,smulkmė". Mano kelios siuntos ,,gulėjo" Metalo gatvėj arti 6 savaičių. Bet dabar taip jau neturėtų būti. Paštas susitvarkė. Bent patys taip sako.
Arsenalas
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: Pir Geg 22, 2017 1:39 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]