Naujos Benino monetos

Naujienos apie monetas iš viso pasaulio. Monetų leidimo planai, naujai išleistos monetos ir t.t.

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Tre Bir 09, 2010 5:13 pm

Ta ir kita panasi moneta niekomet nesulauks numizmatines vertes , as nesuprantu ir gal neteks suprast man , jus save laikot didziausiais numizmatais , rekiat kad turit tiek ir tiek monetu... bet ar nors karta pagalvojot kad pirkdami tokias " menetas " ir kitas monetas panasias ir dedami i kolekcija jus ismetat pinigus i bala... :evil: jug tos monetos skirtos pinigam viliot is tokiu dauguma kaip Jus ,sedintys siame forume ir svajojantys apie sia " kanapine " moneta ir kitas, pagalvokit viena karta :!: ir nebedarykit tokiu klaidu :!:

P.s. ko tada saukiat ant " monetu namai " firmos :?: APGAVIKAI ... SUKCIAI ... :!: tai yra toks pat variantas , tik " monetu namai " pritaikyta Lietuvos rinkai :!:

P.s.s. Jie nesupratot manosios minties... Sekmes renkant " blizgucius " ... nes tada galiu jumis pilnai prilyginti SARKOM( TOKIE PAUKCIAI ) ir atsitikus kazkokiai bedai , noredami parddduoti savaja "blizguciu kolekcija " niekomet NEATGAUSIT INVESTUOTU PINIGU :!:

MASTYKIT KOL DAR LAIKAS , KOLEGOS ! :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė dasefxas » Tre Bir 09, 2010 5:18 pm

Nesiputuokit taip stipriai kolega :) Zmones renka ir arbatos pakelius ir alaus buteliu kamstukus ir alaus padekliukus (aš :) ) ir viešbučių muiliukus (mano drauge) ir visokias nesamones, kurios tikrai niekada neatneš pelno. Kas kam prie širdies tas tegul ta ir renka :) Asmeniškai taipogi niekad tokios monetos nepirksiu. Skonio reikalas taip sakant.
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Tre Bir 09, 2010 5:33 pm

Defeksai , Suprask irgi kad tai nekainuoja tokiu pinigu (arbatos pakeliai t.t. (( tai daugiausiai veltui gaunama )) ) kaip tos monetos...

Nie viena karta susiduriau su tokiais atvejais kai praso yvetint kolekcija cionais Anglijoj... kad nera ko vertint :( o sako tiek ir tiek mokejau uz tam tikras monetas, o as tada sulau perparduoti kad ir Ebay'juj ,tai vienas taip ir padirbo... y ka gavo ... pirkes uz 20 svaru " Blizguti" o pardave uz 1svara 20 pencu :!: :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė dasefxas » Tre Bir 09, 2010 5:38 pm

Tai beabejo....nesigyncysiu :) tiesiog vieni kolekcionuoja ir tuo paciu investuoja, o kiti tiesiog savo malonumui renka jam patinkacias monetas. Ar jeigu trauktum kas diena po kelis kasiakus zoles, nenoretum savo kolekcijoje tureti ir tokia moneta? :) Jau pries pradedant kolekcionuoti turi nusistatyti savo tikslus : 1) investicija; 2) laisvalaikis/hobby; 3) teminis monetu rinkimas. Visiems trims atvejams manau aisku kokias monetas pirkti/rinkti.
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė SarasM » Tre Bir 09, 2010 6:34 pm

Turiu kolegą Anglijoje kuris renka monetas su beždžionėm, ir Australą kurį domina varlės :) Jiem dzin monetos oficialios ar ne, fanatikam ar ne, sidabras, auksas ar plastikas, bele jų tema. Ir kiekvienas tokia niekininga nežinomos afrikos valstybės moneta, kuri net nebuvo toj valstybėj jiems suteikia džiaugsmo. O už džiaugsmo suteikimą visada reik mokėt, kam šokoladu, kam alum, kam pinigais.. Taip, kad nematau problemos jei kam nors ji patinka ir suteikia džiaugsmo.

Man taip pat tokios monetos juokingos ir neturi jokios kolekcinės vertės, na apart to, kad tai monetas su užrašu Benin, kas retai pasitaiko. Bet būtent tokios komercinės monetos ir paskatina kolekcininkus apsiriboti ties viena ar kita tema, metais, regionu..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Tre Bir 09, 2010 6:45 pm

Man taip pat tokios monetos juokingos ir neturi jokios kolekcinės vertės, na apart to, kad tai monetas su užrašu Benin, kas retai pasitaiko. Bet būtent tokios komercinės monetos ir paskatina kolekcininkus apsiriboti ties viena ar kita tema, metais, regionu..


Kad kuo daugiau atsirastu tokiu kuriuos tiK paskatintu ir nerinktu " blizguciu " :!: O ateity kad tik kuo daugiau cionais forume butu bendraminciu ,besidominciu senomis monetomis ir bebendrautys kaip lygs su lygiu :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė Aivaras » Tre Bir 09, 2010 6:52 pm

Man tai nepatinka dabartinės proginės Lietuvos banko monetos .Iš to didelį pelną pasidarė ir monetos neturi istorinės vertės , nebuvo apyvartoje . :| Apsiribojau senomis monetomis 8-)
ok
Vartotojo avataras
Aivaras
 
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Pir Spa 05, 2009 6:51 pm

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė dasefxas » Tre Bir 09, 2010 6:56 pm

LB leidžiamas monetas dar galima kesti, nes su saiku, tiek kiekio tiek ivairoves atzvilgiu, bet štai ką daryti su Kokoso salom, Palau, Isle of man ir pan :)))
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Tre Bir 09, 2010 7:02 pm

dasefxas rašė:LB leidžiamas monetas dar galima kesti, nes su saiku, tiek kiekio tiek ivairoves atzvilgiu, bet štai ką daryti su Kokoso salom, Palau, Isle of man ir pan :)))


Tos savo salu biudzeta papildo nemazais pinigais kuriuos surenka pardavinedamos blizgucius... ne isimtis ir LB kuris tik kala moneteles ,pardavineja " blizguciu" megejam o patys seimininkai is to kraunasi aukso luitus :lol:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė Liutas » Tre Bir 09, 2010 7:40 pm

Na nesakiau, kad renku betką ir betkaip ;) tačiau, šitą paimčiau tik dėl to kad Saras rašė kaina turėtų būt nuo 50 iki 100 lt., ir todėl, kad dizainas ir idėja pasirodė įdomi. Na bet kaina 70 USD tikrai atbaido nuo jos pasirinkimo, tada tikrai pasirikčiau ka kitą iš savo renkamų temų ir sričių.
Vartotojo avataras
Liutas
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: Ket Bal 15, 2010 8:30 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuva; Rusija nuo 1801 iki 1917; Monetos su akmenimis ar retais metalais

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos naujienos - Naujos monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]