Naujos Benino monetos

Naujienos apie monetas iš viso pasaulio. Monetų leidimo planai, naujai išleistos monetos ir t.t.

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė Fredis » Tre Bir 09, 2010 8:09 pm

Na "Seniena " cia ir uzvele :) ko cia parintis si moneta asmeniskai man buu idomi kaip prikolas kaip ir ZIMBABVES trilijonai :) :) o kaip kolekcine moneta mano manymu ji nieko neverta bent jau man kadangi mane domina monetos apyvartines :)
Domina visas pasaulis nuo 1900-2000m. Pradziai apivartines nors neatsisakau ir kitu (drinking)
Vartotojo avataras
Fredis
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: Šeš Sau 09, 2010 9:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Tre Bir 09, 2010 8:52 pm

jei niekas tai nebutu padare tai ir toliau butu visi tik aikcioje ... oi kokia moneta ... kiek kainuoja t.t. ... Gal biski proto kiti kolegos igaus :lol: :lol:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė 88 » Tre Bir 09, 2010 10:59 pm

seniena rašė:Ta ir kita panasi moneta niekomet nesulauks numizmatines vertes , as nesuprantu ir gal neteks suprast man , jus save laikot didziausiais numizmatais , rekiat kad turit tiek ir tiek monetu... bet ar nors karta pagalvojot kad pirkdami tokias " menetas " ir kitas monetas panasias ir dedami i kolekcija jus ismetat pinigus i bala... :evil: jug tos monetos skirtos pinigam viliot is tokiu dauguma kaip Jus ,sedintys siame forume ir svajojantys apie sia " kanapine " moneta ir kitas, pagalvokit viena karta :!: ir nebedarykit tokiu klaidu :!:

P.s. ko tada saukiat ant " monetu namai " firmos :?: APGAVIKAI ... SUKCIAI ... :!: tai yra toks pat variantas , tik " monetu namai " pritaikyta Lietuvos rinkai :!:

P.s.s. Jie nesupratot manosios minties... Sekmes renkant " blizgucius " ... nes tada galiu jumis pilnai prilyginti SARKOM( TOKIE PAUKCIAI ) ir atsitikus kazkokiai bedai , noredami parddduoti savaja "blizguciu kolekcija " niekomet NEATGAUSIT INVESTUOTU PINIGU :!:

MASTYKIT KOL DAR LAIKAS , KOLEGOS ! :!:


Teisingas poziuris i numizmatika!!! Rinkt visokias "kolekcines" monetas,kurias isleidzia bankai,gal ir grazu yra.Mane tokios isviso nedomina,jos be jokios praeities,be nieko..turiu keleta lietuvisku nusipirkes is seniau ,tuo kolekcija tokiu ir baigiasi.Man jos monetos-medaliai ir tiek. Jeigu jau rinkti modernias siu laiku monetas,tai tik tas kurios realiai isleidziamos yra i apyvarta ir naudojamos,kaip reali atsikaitymo priemone.Man kur kas idomiau ieskot,kokios senovines ir retos monetos i kolekcija,nei nueiti i banka pirkti ir rinkti tuos proofus.Tai pinigu ismetimas i bala,kaip rase kolega. :)

p.s. Kas nenori mokintis is kitu klaidu ir patirties,mokinasi is savos.
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Tre Bir 09, 2010 11:41 pm

Parfrazuosiu Magic paskutini sakiny...

Kas nenori paklausyt kitu patarimu , ateis toks metas kai gailesis kad " sukiso " tukstancius , o verte sieks ties mazdaug DIDELIU 0 ( ZERO ) :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė evaldas1982 » Ket Bir 10, 2010 12:55 am

seniena rašė:Parfrazuosiu Magic paskutini sakiny...

Kas nenori paklausyt kitu patarimu , ateis toks metas kai gailesis kad " sukiso " tukstancius , o verte sieks ties mazdaug DIDELIU 0 ( ZERO ) :!:


na mano nuomone,kas kam patinka tas ta ir renka :) kas del hobio,kas del vertes,kas dar del kokiu kitu priezasciu. Seniena,dar nelygu i ka tuos tukstancius sukisi. Pvz magic patinka senos ir retos monetos. Man idomu butu pamatyt kokiu retu ir labai vertingu turi? Tarkim kad verte apie 10K butu :d Jei tokiu neturi,tai kazkam ir tavo likusi kolekcija gali pasirodyt beverte,o tau atvirksciai.Mat ir verte kiekvienas skirtingai matuoja! kazkam ir simta litu kainuojanti moneta bus labai vertinga, o kitam tik uz keliolika tukstanciu. Taip,kad nebutina cia teisti zmoniu,kad kazkas renka bankinius proof'us ar dar kazka "nevertingo" , svarbiausia,kad turi jau pomegi! O cia ir yra pomegio, koks jis bebutu forumas.
tai tiek 8-)
Vartotojo avataras
evaldas1982
 
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: Pen Lap 13, 2009 9:56 pm
Miestas: Limerick (IRL) /Anykščiai (LTU)

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Ket Bir 10, 2010 1:03 am

Nesupratau , kokia suma kalbejai Evaldai ?
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė seniena » Ket Bir 10, 2010 1:14 am

Beje niekas nieko neteisia ... ir tegu renka kas ka nori ,bet esme buvo tokia kad neverti tie " blizguciai " tokiu pinigu , kur nurodo e-parduotuves, gaila kai zmones moka ,permoka uz niekucius, kur reali verte siekia nuli...

Aplamai siuo sunkiu metu pats geriausias budas " lytsnus " pinigus investuoti i antikvara, nes valiutos zlunga ( eurui prognoze ne ilgiau nei trys metai ) akcijos , nekilnojamas turtas svyruoja... tai kyla tai krenta o vat antikvaro niekada kaina nekris , tik visada kils :!:

PABREZIU ... TIK INVESTUOTI I " PROTINGA " ANTIKVARA... :!:

Vat tokia ir esme... :lol:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė 88 » Ket Bir 10, 2010 1:45 am

Matau,kad cia yra labiau pomegio(hobio)forumas,o ne numizmatikos.
Kas,kam prie sirdies,tas ta ir rinkit,kolekcionuokit. :)
As parasiau savo nuomone,seniena savo,evaldas savo ir likim prie ju.
Niekas cia nieko nepersa ir tuo labiau neteisia. ;)
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė evaldas1982 » Ket Bir 10, 2010 2:38 am

magic, apie tukstancius kalbejau ;) seniena,investavimas vel kitas dalykas...vienu zodziu,kiekvienam savo :roll:
Vartotojo avataras
evaldas1982
 
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: Pen Lap 13, 2009 9:56 pm
Miestas: Limerick (IRL) /Anykščiai (LTU)

Re: Naujos Benino monetos

Standartinė rmd » Ket Bir 10, 2010 9:33 am

seniena rašė:...
PABREZIU ... TIK INVESTUOTI I " PROTINGA " ANTIKVARA... :!:
Vat tokia ir esme... :lol:


įsiterpsiu ir aš... norint INVESTUOTI yra įvairus puslapiai spekuliantai.lt, traders.lt ir pan.
o čia manau renkasi ne investuotojai, o tiesiog žmonės renkantys... kolekcionuojantys (nebūtinai monetas)
pvz aš tikrai neatsisakyčiau įsigyti šia "monetą" už protinga kaina.
vien tik tam kad savo sąraše prie šalies BENIN užsidėti pliusa :) (kaip tai padariau su BALTARUSIJA, ar galvoju padaryti su Palau, Tokelau ir kitomis panašiomis "šalimis")
Vartotojo avataras
rmd
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Sek Spa 26, 2008 7:32 pm
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos naujienos - Naujos monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Blob, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], R1