Nemokamos monetos pradedantiesiems numizmatams

Turi kažką nereikalingų kas galbūt nudžiugintų kolegą? Padovanok!
Forumo taisyklės
1. Kuriant naują temą, prašome konkrečiai suformuluoti temos pavadinimą ir pasirinkti skelbimą atitinkančią temą, t.y. pirksiu, parduosiu, dovanosiu ir t.t.
2. Skelbimo žinutėje tekstas turėtų būti konkretus. Nepamirškite nurodyti miesto, parduodamo daikto kainos ir įkelti nuotraukas ar nuorodas, kur galima pamatyti konkretų daiktą.
3. Pardavus/nusipirkus daiktą, skelbimui tapus beprasmiam - prašome tai pažymėti žinutėje.
4. Įvykus sandoriui (pardavus/nusipirkus konkretų daiktą) praneškite moderatoriui arba administatoriui, kad tema galėtų būti pašalinta.
5. Mėnesio senumo skelbimai bus automatiškai perkeliami į archyvą.
6. Už skelbimo turinį, jo tikrumą ir atitikimą "Pomegis.lt" komanda neatsako. Parduodantys/perkantys forumo dalyviai patys privalo būti būdrus ir saugotis galimų apgavysčių. Visi skelbimai yra vartotojų reikalas, skundai nenagrinėjami.

Skelbimai neatinkantys šių reikalavimų bus be įspėjimo šalinami iš skelbimų lentos. Nesąžiningų ar taisyklių bei tikrovės neatitinkančių skelbimų autoriai be papildomo perspėjimo bus šalinami iš "Pomėgis.lt" sistemos.

Re: Nemokamos monetos pradedantiesiems numizmatams

Standartinė wiken » Tre Bal 05, 2017 8:12 am

A7 rašė:Greenai, čia buvo replika į wiken postą ;)

Na man tik ydomu ka renka.kiti pradeda nuo dvieuriu....
(bajeristas)
Jei geras knygas skaitysi, tai būsi protingas, jei uždirbtus pinigus taupysi, tai būsi turtingas.
Renku(apyvartines)monetas, viso pasaulio.Domina, Lenkiskos apyvartines monetos nuo 1923 iki dabar. wikenwikenas@gmail.com
Vartotojo avataras
wiken
 
Pranešimai: 1347
Užsiregistravo: Pen Kov 29, 2013 7:39 pm
Miestas: Jurbarkas / Sakiai
Kolekcionuoju: Monetos
pasto zenklai,banknotai,knygos,ir t.t...

Re: Nemokamos monetos pradedantiesiems numizmatams

Standartinė laputis » Ket Bal 19, 2018 4:49 pm

mano buvo rašyta Sat Feb 08, 2014 3:35 pm apie mokytoją Danguolę Savičienę.
Atsiliepė keletas gerų žmonių, kurie padovanojo jai monetų. Šiandien ji nominuota Geriausia metų mokytoja (viena iš 6 nominantų).
alkas.lt/2018/04/18/svietimo-ir-mokslo-ministerijoje-bus-apdovanoti-metu-mokytojai/

Ačiū, mieli kolegos. Jūsų dovanotos monetos pakliuvo į geras rankas :)
laputis
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: Ket Lap 25, 2010 8:19 pm

Re: Nemokamos monetos pradedantiesiems numizmatams

Standartinė SvSv » Ket Bal 19, 2018 7:39 pm

(clap)
laputis rašė:mano buvo rašyta Sat Feb 08, 2014 3:35 pm apie mokytoją Danguolę Savičienę.
Atsiliepė keletas gerų žmonių, kurie padovanojo jai monetų. Šiandien ji nominuota Geriausia metų mokytoja (viena iš 6 nominantų).
alkas.lt/2018/04/18/svietimo-ir-mokslo-ministerijoje-bus-apdovanoti-metu-mokytojai/

Ačiū, mieli kolegos. Jūsų dovanotos monetos pakliuvo į geras rankas :)
Vartotojo avataras
SvSv
 
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: Ant Spa 27, 2009 9:53 pm
Kolekcionuoju: ženklai su pinigais, Olimpijada 80
monetos - Varšuvos bloko šalys, bimetalis

Re: Nemokamos monetos pradedantiesiems numizmatams

Standartinė TirliPirli » Ant Gru 04, 2018 1:29 am

Sveiki kolegos,

kreipiuosi į jus su prašymu padėti: kaimynas (12 metų berniukas) pradėjo rinkti pašto ženklus ir kreipėsi į mane pagalbos, tačiau apie juos praktiškai nieko nenusimanau ... Nusprendžiau padovanoti Kalėdų proga pašto ženklų, tačiau jų turiu nedaug. Gal kas iš kolegų galėtų prisidėti ir pagelbėti man atliekamais pašto ženklais?
Ačiū tiems kas nuspręs palaikyti mane.

Pagarbiai,
Giedrius
TirliPirli
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: Ket Rgs 22, 2011 3:39 pm
Miestas: Joniškis
Kolekcionuoju: CCCP monetos, senos knygos, bet kokia medžiaga apie Joniškį arba jo rajoną (nuotraukos, atvirukai ir kt.)

Ankstesnis

Grįžti į Dovanoju

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]