Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė RamunasV » Pen Kov 02, 2012 6:12 pm

jo jurguciai tikrai geras laimikis (clap)
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė Tautis » Šeš Kov 03, 2012 1:42 pm

Geras klientas papuole. Dabar geriausiu atveju pasitaiko VEKS arba Zalgirio musiui. Ir tai karta i menesi.
Tautis
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pir Sau 23, 2012 6:16 pm

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė SkyLand » Šeš Kov 03, 2012 3:17 pm

Kasdieniniame gyvenime reikia turet pazystamu pardaveju kurie parinktu tokiu monetu, o stai man netyciukas buvo ,nuzabaliojau prie nemuno pasirinkti kriaukliu geldeliu, sugalvojau moteriskei auskarus perlamutrinius padaryt ,ir ka jus manot ,koks pusmetris nuo kranto paskendusi basanaviciu radau :shock:
Vartotojo avataras
SkyLand
 
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: Ant Gru 14, 2010 8:02 pm
Miestas: Prienai
Kolekcionuoju: stamps and coins

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė seniena » Šeš Kov 03, 2012 3:20 pm

SkyLand rašė:Kasdieniniame gyvenime reikia turet pazystamu pardaveju kurie parinktu tokiu monetu, o stai man netyciukas buvo ,nuzabaliojau prie nemuno pasirinkti kriaukliu geldeliu, sugalvojau moteriskei auskarus perlamutrinius padaryt ,ir ka jus manot ,koks pusmetris nuo kranto paskendusi basanaviciu radau :shock:


[koks pusmetris nuo kranto paskendusi basanaviciu radau


Kiek man zinoma Basanavicius senai garbingai palaidotas yra... :mrgreen: (crazy)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė TurboPower » Šeš Kov 03, 2012 9:50 pm

seniena rašė:
SkyLand rašė:Kasdieniniame gyvenime reikia turet pazystamu pardaveju kurie parinktu tokiu monetu, o stai man netyciukas buvo ,nuzabaliojau prie nemuno pasirinkti kriaukliu geldeliu, sugalvojau moteriskei auskarus perlamutrinius padaryt ,ir ka jus manot ,koks pusmetris nuo kranto paskendusi basanaviciu radau :shock:


[koks pusmetris nuo kranto paskendusi basanaviciu radau


Kiek man zinoma Basanavicius senai garbingai palaidotas yra... :mrgreen: (crazy)


Niekas nepametė to Basanavičiaus?:O
Vartotojo avataras
TurboPower
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2011 10:49 am
Miestas: Vilnius

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė dasefxas » Ant Kov 13, 2012 11:28 am

Nutiko ir man šis bei tas įdomaus. Prieš savaite maždaug išsiunčiau laišką su nupirkta moneta į Austriją. Monetos dar pirkėjas negavo o aš jo nupirktą monetą radau namie ant grindų. Taigi mąstau dabar ką aš jam ten išsiunčiau :)
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė seniena » Ant Kov 13, 2012 11:20 pm

dasefxas rašė:Nutiko ir man šis bei tas įdomaus. Prieš savaite maždaug išsiunčiau laišką su nupirkta moneta į Austriją. Monetos dar pirkėjas negavo o aš jo nupirktą monetą radau namie ant grindų. Taigi mąstau dabar ką aš jam ten išsiunčiau :)


Buvo ir man toks pat variantas... Kas abydniausia buvo kad sekancia diena isiunciau jo tikraja preke su Priedu keleta monetu ir atsiprasymu t.t. o jis vistiek paliko nagatyva motyvuodamas tuom kad nekokybiskas aptarnavimas...

Ziurek kad tau taip nebutu Desefxai ;)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė Nikis » Ant Kov 13, 2012 11:41 pm

Draugas siande papasakojo toki nutikima tai vos nenugriuvau :o Vaziavo namo autobusu ir autobusas sustojimus nelabai pataiko arba pravaziuoje sustoje toliau 20m. atidaro duris kol zmones sulipa paguli ant vairo,sako vairuotojui kad pravaziavot sustojima jis atsake vos apversdamas liezuvy (drinking) zmones sako kad jis tikrai girtas (drinking) Sako paskambinau policijai kad girtas autiko vairuotojas pasake numery autiko sako pasiziuresim :!: ir jis vaziavo keleta sustojimu zmones islipineja sustojime ir sako matau ateina pareigunai tai ir islipo draugas priejo prie pareigunu sako isgeres vairuotojas sako gerai pasiziuresim.Priejo prie vairuotojo ir nusivede y masina sako galvoju sakes jam (clap) po kiek laiko islipa vairuotojas su pareigunu vairuotojas i autika nuejo o pareigunas pas drauga atejas apsauke kad vairuotojas duobes apvazineja ir panasiai (kaboom) zmones sako nera teisybes visiskai :!:
Nikis
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: Šeš Spa 08, 2011 9:39 pm
Miestas: Kaunas

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė Nikis » Tre Kov 14, 2012 12:15 am

Jeigu as neklystu tai jeigu vairuotoja pagauna 2 kartus isgerusy (drinking) tai atima autobusa is autobuso parko tai man viskas del to ir aisku kodel vairuotoja paleido nes priestai buvo pasiskambine autobuso parko valdziai ir susitare nes kitaip neymanoma paaiskint :roll:
Nikis
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: Šeš Spa 08, 2011 9:39 pm
Miestas: Kaunas

Re: Nutikimai kasdieniniame gyvenime.

Standartinė Kvintara » Tre Kov 14, 2012 8:58 am

rutelizmuke rašė:Jeigu as neklystu tai jeigu vairuotoja pagauna 2 kartus isgerusy (drinking) tai atima autobusa is autobuso parko tai man viskas del to ir aisku kodel vairuotoja paleido nes priestai buvo pasiskambine autobuso parko valdziai ir susitare nes kitaip neymanoma paaiskint :roll:


Idomu kokiame cia mieste tokios stebuklai? :lol: Vairuotoja jei nors 1 kart pagauna girta (nebutinai policija) iskart lekia is darbo ne 2 ne 10 ne 100 kart ;)
Ultima ratio regum."I am become death, destroyer of worlds" - Robert Oppenheimer
Vartotojo avataras
Kvintara
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: Pen Bir 25, 2010 5:54 pm
Miestas: Vilnius,Kvintara@gmail.com,Skype ( Kvintara (prierasas Senis Saltis)) :)
Kolekcionuoju: Rusia 19a vidurys - 1991m,LR,Porcelianiniai-keramikiniai gaminiai,CCCP rankiniai laikrodziai

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]