Padirbtų Rusijos monetų galerija ir aptarimas

Carinės Rusijos kolekcionierių forumas

Re: Padirbtų Rusijos monetų galerija ir aptarimas

Standartinė danelis » Pir Geg 18, 2026 3:45 pm

Kai monėtu tokios didelės kainos, padirbinius ir iš sidabro gaminti apsimoka. Panašu kad monėta nenukaldinta o išlieta. Taip pat nutrūkusi nosis taip pat požymis kad tai greičiausiai padirbinis.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
danelis
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Sek Rgs 28, 2014 5:15 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvos pašto ženklai nuo 1990m.

Re: Padirbtų Rusijos monetų galerija ir aptarimas

Standartinė Alys » Pir Geg 18, 2026 5:41 pm

Nemanau, kad apsimoka gaminti tokios kokybės ir tokių metų padirbinį iš sidabro. Čia bus kažkokia kita istorija.
Alys
 
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2025 11:06 pm
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Rusijos Imperija (iki 1918)

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]