danelis » Pir Geg 18, 2026 3:45 pm
Kai monėtu tokios didelės kainos, padirbinius ir iš sidabro gaminti apsimoka. Panašu kad monėta nenukaldinta o išlieta. Taip pat nutrūkusi nosis taip pat požymis kad tai greičiausiai padirbinis.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.