Pagal kokius pozymius renkate kolekcija

Rekomenduojama literatūra, vertingos nuorodos, filatelistų patarimai ir kt.

Moderatorius: n0l

Re: Pagal kokius pozymius renkate kolekcija

Standartinė docentas » Ket Sau 15, 2015 10:53 am

Eima rašė:Na nevisai taip norejau pasakyk kad kazkuriais konkreciais metais isejo labai daug o kitais mazai, na aisku as norejau palyginti kiek mazdaug Lietuvos pasto zenklu per metus iseina ir kiek CCCP budavo tokiais mastais, nes asmeniskai as neturiu katalogo ir tiksliai negaliu pasakyk kiek kuriais metais isejo kokios salies zenklu, bet pvz Lietuva pagal metus rinkti lengviau negu sakykime kokia CCCP ar Reicha :)

lengviau aisku tik nekuriais atvejais Lietuvos viena serija kainuoja tiek kiek pora trejeta metu CCCP
docentas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Tre Sau 14, 2015 1:04 am

Re: Pagal kokius pozymius renkate kolekcija

Standartinė danelis » Ket Rgp 06, 2015 8:39 pm

Ar yra tokia savoka "profesionalus filatelistas"? Ar tokie renka antspauduotus pasto zenklus ir nuklijuotus nuo voku :shock: Koks turietu but idealus pasto zenklas?
danelis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Sek Rgs 28, 2014 5:15 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvos pašto ženklai nuo 1990m.

Re: Pagal kokius pozymius renkate kolekcija

Standartinė skautas » Pen Rgp 07, 2015 8:33 am

danelis rašė:Ar yra tokia savoka "profesionalus filatelistas"? Ar tokie renka antspauduotus pasto zenklus ir nuklijuotus nuo voku :shock: Koks turietu but idealus pasto zenklas?

man kažkaip keistai skamba tie pridėjimai prie ...istų, bent kiek teko girdėt / susidurt dažniausiai tuos "mega uber super profesionalius ...istus" tiesiog ekspertais vadina :) O idealus: tai pagal stovį ar kompoziciją?
Vartotojo avataras
skautas
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Ant Vas 11, 2014 3:13 pm
Miestas: Panevėžys
Kolekcionuoju: Lietuvių skautiški ženkliukai

Re: Pagal kokius pozymius renkate kolekcija

Standartinė danelis » Ant Rgp 11, 2015 11:35 am

skautas rašė:
danelis rašė:Ar yra tokia savoka "profesionalus filatelistas"? Ar tokie renka antspauduotus pasto zenklus ir nuklijuotus nuo voku :shock: Koks turietu but idealus pasto zenklas?

man kažkaip keistai skamba tie pridėjimai prie ...istų, bent kiek teko girdėt / susidurt dažniausiai tuos "mega uber super profesionalius ...istus" tiesiog ekspertais vadina :) O idealus: tai pagal stovį ar kompoziciją?

Pagal stovi ir apskritai ar verta rinkti panauduotus pasto zenklus?
danelis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Sek Rgs 28, 2014 5:15 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvos pašto ženklai nuo 1990m.

Re: Pagal kokius pozymius renkate kolekcija

Standartinė skautas » Ant Rgp 11, 2015 12:27 pm

danelis rašė:
skautas rašė:
danelis rašė:Ar yra tokia savoka "profesionalus filatelistas"? Ar tokie renka antspauduotus pasto zenklus ir nuklijuotus nuo voku :shock: Koks turietu but idealus pasto zenklas?

man kažkaip keistai skamba tie pridėjimai prie ...istų, bent kiek teko girdėt / susidurt dažniausiai tuos "mega uber super profesionalius ...istus" tiesiog ekspertais vadina :) O idealus: tai pagal stovį ar kompoziciją?

Pagal stovi ir apskritai ar verta rinkti panauduotus pasto zenklus?

Bent jau mano galva, renkant pagal kažkokią temą, gražu kai kolekcijoje guli švarūs pašto ženklai. Bet kol atsiduria švarūs, kartais nemažai laimės būna gauti ir štampuotą. Pas mane keli "pašto ženklai" tiesiog atspausdinti spausdintuvu, žinau kad tikrai tokie išleisti, bet kolekcijoje nėra.
Vartotojo avataras
skautas
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Ant Vas 11, 2014 3:13 pm
Miestas: Panevėžys
Kolekcionuoju: Lietuvių skautiški ženkliukai

Ankstesnis

Grįžti į Pradedančiajam filatelistui

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]