Pašto ženklų atklijavimas

Rekomenduojama literatūra, vertingos nuorodos, filatelistų patarimai ir kt.

Moderatorius: n0l

Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė Aivaras » Pir Rgs 27, 2010 5:37 pm

Atklijuojant reikės tualetinio popieriaus , pinceto, druskos tirpalo , paprasto vandens .
P9271222.JPG

Į vieną stiklinę įpilkime vandens , o į kitą druska ištirpinkime vandenyje .
P9271223.JPG

Po to į paprastą vandenį dedame pašto ženklą .
P9271226.JPG
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
ok
Vartotojo avataras
Aivaras
 
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Pir Spa 05, 2009 6:51 pm

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė Aivaras » Pir Rgs 27, 2010 5:42 pm

Kada ženkliukas atsiklijuoja su pincetu ištraukiame iš vandens ir dedame į druskos tirpalą .(dedame dėl to , kad neišbluktu spalva)
P9271227.JPG

Ištraukus nusausiname ir dedame ant sauso tualetinio popieriaus ir dedame į storą knygą
P9271229.JPG

Kai pašto ženklai išdžiuvo, atsargiai nulupame tualetinį popierių (galima naudoti peiliuką)

Rezultatas:
P9271233.JPG
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
ok
Vartotojo avataras
Aivaras
 
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Pir Spa 05, 2009 6:51 pm

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė seniena » Pir Rgs 27, 2010 5:53 pm

prie ko druska ? :roll:

pats paprasciausias budas ( puikiai ismegintas , nes pats tai dariau su markutem nuo voku... )

siltas vanduo , sudedi turimas markutes i vandely ( kad ir kilogramas ju )... svarbu kad siltas vanduo patektu tarp visu markuciu... nes popierius turi prisigerti pilnai vandens... palaukti kokia 10 min. na ir lupineti... nereikia ne jokio pinceto... labai lengvai nusiema...

SVARBU :!: :!: nuluptas markutes deti ant salafano isdziuvimui... lengvai isdziuvusios nusiims nuo salafano :!: jei desit ant kieto ,nelankstaus pavirsiaus , tada turesit apklijuota markutem pvz. koky stala :mrgreen: :mrgreen:

( puikiausias budas taip nulupinet. as asmeniskai esu prisilupinejes ju n skaiciu... tikiuosi ispildyt svajone ir viena kambary issislijuot sienas markutem :) )
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė seniena » Pir Rgs 27, 2010 5:58 pm

nera ne jokiu spalvu isblukimo... ( tiks svarbu kad nebutu tame vandenyje pvz raudoni vokai )atsiskirs raudona spalva nuo voku ir tada nusidazys markutes raudonai :!: ant tuoletinio popieriaus prilips, tad naudokit salafana... kambario temperaturoj markutes isdzius per 1 - 2 val.lengvai nusilups nuo salafano ir tada ir vel galit toliau lupinet ;)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė seniena » Pir Rgs 27, 2010 6:02 pm

Dadesiu...

Ezy taip gali zaisti jei turi keleta markuciu... bet kai as turejau tokiu maisiuku ( kaip buvau ikeles i turgely ) baveik 60 kg is kuriu nusilupau ( savo svajonei ) 20 kg markuciu, tai priimtiniausias budas kaip as minejau... ;)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė Aivaras » Pir Rgs 27, 2010 6:07 pm

Ačiū už patarimus , reikės pabandyti dėti ant calofano .Pats savo būdu daug esu prilupęs.. 8-)
ok
Vartotojo avataras
Aivaras
 
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Pir Spa 05, 2009 6:51 pm

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė seniena » Pir Rgs 27, 2010 6:16 pm

dek ant plono salafano ;) jos bedziudamos kai kurios gali susiraityt, tai isdziuvusias susiraiciusias markutes tada gali det i knyga issitiesinimui... pora dienu pabuvusios knygoj bus tiesios kaip styga ;)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė SarasM » Pir Rgs 27, 2010 9:43 pm

seniena rašė:prie ko druska ? :roll:

pats paprasciausias budas ( puikiai ismegintas , nes pats tai dariau su markutem nuo voku... )

siltas vanduo , sudedi turimas markutes i vandely ( kad ir kilogramas ju )... svarbu kad siltas vanduo patektu tarp visu markuciu... nes popierius turi prisigerti pilnai vandens... palaukti kokia 10 min. na ir lupineti... nereikia ne jokio pinceto... labai lengvai nusiema...

SVARBU :!: :!: nuluptas markutes deti ant salafano isdziuvimui... lengvai isdziuvusios nusiims nuo salafano :!: jei desit ant kieto ,nelankstaus pavirsiaus , tada turesit apklijuota markutem pvz. koky stala :mrgreen: :mrgreen:

( puikiausias budas taip nulupinet. as asmeniskai esu prisilupinejes ju n skaiciu... tikiuosi ispildyt svajone ir viena kambary issislijuot sienas markutem :) )


Deja, klysti.. Taip darant nenusivalo pilnai klijai nuo pašto ženklo (jei klijuota klijais) ir vėliau įdėjus pašto ženklą į albumą (neduok dieve juodais lapais) ir atiradus namuose drėgmės ženklas prilips prie albumo.. Nežinau ar druskos tirpalas čia padėtų, bet prie kiekvieno ženklo esančius klijus dar reikia atsargiai nuplauti su vata.

Kad ženklai nesusigarankščiuotų juos galima padžiaut ant tualetinio popieriaus ir apžiūvus sudėt į kokią nors bevertę storą knygą..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5139
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė seniena » Pir Rgs 27, 2010 10:35 pm

gal sarai tu ir teisus... as kaupiau tuo tikslu kad sienas issiklijuoti markutem,,, tai man neturi reiksmes ar like klijai ar ne... per toky kieki nulupinetu markuciu gal 20 vnt tebuvo pasitaike priklijuotu pvz. lipalu... visos savaiminiu lipimu arba kai pirma suslapinti reikia... mazdaug 98 procentai markuciu paliko svarios, be jokiu kliju pozymiu...
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Pašto ženklų atklijavimas

Standartinė anglis » Pen Vas 11, 2011 6:17 pm

Seniena, man tavo svajonė patinka :lol: , kai įgyvendinsi būtinai parodyk. Aš panašiai galvojau, tik rubliais norėjau išklijuot, bet atsisakiau tokios minties :( Žmona gali nesuprast :lol:
anglis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 7:41 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Graikijos monetos ir banknotai

Kitas

Grįžti į Pradedančiajam filatelistui

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Nummus