PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė LDKmonetos » Sek Rgp 03, 2014 9:15 pm

Su dideliu džiugesiu pranešam, kad UAB "LDK monetos" gavo PCGS autorizuoto dilerio statusą.
Kai kas iš kolegų tai jau žino ir naudojasi paslaugomis.

Priimam monetas sertifikavimui, patariam ar verta sertifikuoti tiesiogiai (asmeniškai) ar per mus.

Kodėl PCGS, o ne NGC?
1. Greitis - PCGS ~ 1 mėn. (+/- kelios dienos) (išsiųsta 07.02 - gauta 07.29), NGC išsiųsta 05.02 - gauta 08.01...
2. PCGS mums "variety" (pagal Ivanausko katalogą) ant "slabo" uždeda dykai, NGC +15

klausimai - welcome...
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė Darelis » Sek Rgp 03, 2014 9:29 pm

Jeigu galima, man tam kuris ateityje planavo naudotis NGC paslaugomis ir NIEKO apie tai nežino - tai norėčiau sužinoti visą eigą ir beabejonės bendrą kainą.
Imkime PVZ.: kad ir štai šią monetą.
IMG_20130922_183833.jpg

Nu čia kaip pvz.

p.s.: Jeigu kyla klausimas, kodėl nesinaudojau iki šiol NGC paslaugomis - tai tiesiog neprisiruošiau... Nes reikia ir prisiregistruoti ir dar nario mokesti sumokėti ir dar neaišku kur kam ir siūsti ir t.t. Nu čia kaip naujam dalyviui tai daug ką veikti yra...
Aš mėgstu viską atlikti lengvai ir paprastai :) Nors aišku nevisada yra tas lengva :)
O šiaip tikrai norėčiau monetas, kurios yra geros kokybės turėti sertifikuotas.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo Darelis Sek Rgp 03, 2014 9:42 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė LDKmonetos » Sek Rgp 03, 2014 9:40 pm

jeigu viena, kelios monetos - 35 eur/vnt.
trukmė ~ 1 mėn.
jeigu daugiau nei 8 monetos rekomenduoju pirmą kartą greidinti tiesiogiai (PCGS suteikia 8 nemokamus sertifikavimus pasirinkus Platinum membership).
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė Darelis » Sek Rgp 03, 2014 9:44 pm

Nu katik pakoregavau savo postą - tai man didesnio kiekio pakolkas nelabai ir reikia. O tas tiesiogiai tai jau prasideda nario mokesčiai ir t.t. kiek suprantu.
Tai čia jau man ateityje.
Bet va jeigu norėčiau kad ir dvi (gal ir daugiau, taip staigiai dar nžn) monetas sertifikuoti - tai galiu kreiptis tiesiai į jus ?
Nes jei taip - tai tada manau +-10 dienų bėgyje susisieksiu ir kažką suorganizuosim.

p.s.: gal ir durnas požiūris, bet aš dažniausiai sumokėčiau daugiau, bet lengviau ir kad man nereikėtu daug ko atlikti :lol:
Nu vis dėl to karpininkas esu :D Aš geriau ramiai pasėdėsiu ir nieko nepagausiu, nei lakstysiu krantais ir pagausiu daug :oops: :D :lol:
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė LDKmonetos » Sek Rgp 03, 2014 10:14 pm

pora monetų kainuos 70 Eur = 241.70 Lt

Jeigu sertifikuotumėt pirmą kartą tiesiogiai ir tik 2 monetas =

2 x 28 EUR + 10 EUR (handling) + siuntimas in + siuntimas out ~ 126 EUR (435.05 Lt) + minimalus 69 EUR membership = 195 EUR (673.30)
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė Darelis » Sek Rgp 03, 2014 10:29 pm

Nu tai kiek supratau - man per jus daug geriau yra mažesnį kiekį sertifikuoti.
Jeigu neklystu - tai tada +-10 (net manau +-7) dienų bėgyje su Jumis susisieksiu P.M. ir pradžiai parinksiu pora monetų sertifikavimui.
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė bro » Pir Rgp 04, 2014 11:40 pm

LDKmonetos rašė:Su dideliu džiugesiu pranešam, kad UAB "LDK monetos" gavo PCGS autorizuoto dilerio statusą.
Kai kas iš kolegų tai jau žino ir naudojasi paslaugomis.

Priimam monetas sertifikavimui, patariam ar verta sertifikuoti tiesiogiai (asmeniškai) ar per mus.

Kodėl PCGS, o ne NGC?
1. Greitis - PCGS ~ 1 mėn. (+/- kelios dienos) (išsiųsta 07.02 - gauta 07.29), NGC išsiųsta 05.02 - gauta 08.01...
2. PCGS mums "variety" (pagal Ivanausko katalogą) ant "slabo" uždeda dykai, NGC +15

klausimai - welcome...



Sveikinu!
Net patikrinau PCGS tinklapyje ar tikrai "LDK monetos" yra PCGS tinklapyje. Pasirodo yra.
Kazkodel Jus tvirtinate, kad rinktis PCGS vietoj NGC verta tik del sertifikavimo greicio. Man sis pasakymas tiesa sakant kelia sypsena. Ar tik del to verta sertifikuoti monetas?
Jei jau tapote PCGS dyleriu linkeciau placiau issiaiskinti skirtumus tarp abieju sertifikavimo kompaniju.

Ikainius doleriais greidinant JAV galima rasti cia:
PCGS - http://www.pcgs.com/servicesandfees/
NGC - http://www.ngccoin.com/services/services.aspx


PCGS Europos tinklapyje http://www.pcgseurope.com/Submit?l=en raso, kad Economy non-Gold (Secure) servisas kainuoja 28 Eurus, ne 35? ar cia jau i 35 eurus iskaiciuotas jusu mokestis?
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė LDKmonetos » Ant Rgp 05, 2014 12:12 pm

dėkui už sveikinimus.

Kolegoms, kurie per mus sertifikuoja, greitis yra labai svarbu, jie prekiauja monetomis, todėl nesinori įšaldyti 3 mėn pinigų.
PCGS apsisuka per mažiau nei mėn.

Turėjau identiškas dvi situacijas PCGS ir NGC - sugadino monetas, PCGS kompensavo per 5 d, NGC užtruko ~ 3 savaites. PCGS tiesiog grąžino pinigus. NGC "galėjo" tik užskaityti kreditą.
NGC tikrai puiki kontora, būdamas JAV tikrai sertifikuočiau ir pas juos, tuo labiau, kad JAV per dilerį turiu tik 17 USD tarifą. tačiau siunčiant į JAV iškyla papildomų kaštų ir rizikų, kuriuos aš geriau perdėsiu ant PCGS ar NGC pečių ir už tai sumokėsiu.

Tuo labiau, kad mums labai svarbu ant slabo turėti "variety", tai sertifikuojant Europoje PCGS tampa pigesniu:

Europoje NGC:
Value* (Value up to $300 ) - $30
+ 15 USD variety = 45 USD

PCGS:
Economy non-Gold (Secure)* 300 - 28EUR
=28*1.35 = 37.8 USD

ir kaip minėjau padaro per mėn...

ir taip į 35 EUR įeina viskas - siuntimas, draudimas, dokumentų tvarkymas...
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė Markas » Ant Rgp 05, 2014 5:12 pm

Darelis rašė:Jeigu galima, man tam kuris ateityje planavo naudotis NGC paslaugomis ir NIEKO apie tai nežino - tai norėčiau sužinoti visą eigą ir beabejonės bendrą kainą.
Imkime PVZ.: kad ir štai šią monetą.
IMG_20130922_183833.jpg

Nu čia kaip pvz.

p.s.: Jeigu kyla klausimas, kodėl nesinaudojau iki šiol NGC paslaugomis - tai tiesiog neprisiruošiau... Nes reikia ir prisiregistruoti ir dar nario mokesti sumokėti ir dar neaišku kur kam ir siūsti ir t.t. Nu čia kaip naujam dalyviui tai daug ką veikti yra...
Aš mėgstu viską atlikti lengvai ir paprastai :) Nors aišku nevisada yra tas lengva :)
O šiaip tikrai norėčiau monetas, kurios yra geros kokybės turėti sertifikuotas.


Pasidomekit ar isvis verta moneta siusti,ar gaus auksta greida,o tai gausit zema greida arba koki AU Details. Skaitykit pinigai i bala bus ismesti.Didzioji dauguma smetonisku litu,dazniausiai jau buna valytos per ta laika,ne viena karta.Pirma reikia rasti tinkama egzemplioriu UNC stovyje,o tas kainuoja.
Paskutinį kartą redagavo Markas Ant Rgp 05, 2014 5:22 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Warriors of the North - Guardians Of Asgaard.
Vartotojo avataras
Markas
 
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Ant Bir 15, 2010 9:40 pm
Kolekcionuoju: Lietuva iki 2014;Latvija iki 2013;Vokietija iki 1945m;Rusija(TSRS) iki 1991m;Svedija;Slovakija;Estija

Re: PCGS - sertifikavimas (greidinimas)

Standartinė Darelis » Ant Rgp 05, 2014 5:20 pm

Markas rašė: Pirmiausia pasidomekit ar isvis verta tokia moneta siusti,ar gaus auksta greida,o tai gausit pvz.AU Details. Skaitykit pinigai i bala ismesti.

Nu dėl to tai tiesa, bet šiaip aš tikrai nedėl finansinės naudos noriu kaikurias sertifikuoti - tiesiog noriu ir tokias turėti.
Man čia sertifikuoti, tam, kad brangiau parduoti - tai tikrai manęs neliečia.
Nu bet beabejonės Jūs teisus esate. Belekokios kokybės monetos neverta ir siūsti.

p.s.: O dėl to "pinigai į balą išmesti", nu tai ne milijonas kainuoja :) Nu bet aišku ir ne 1 litas :roll:
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Kitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot], R1


cron