Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė SarasM » Pen Gru 10, 2010 12:17 pm

blizgutis rašė:Pirk, metalo detektorių, ir po bulvių nukasimo, kai jau laukas bus suartas ir tuščias, pereik kartelį, kitą tai rasi manau vertingesnių nei 2 cnt 1936 (gitar)


Na tu čia ir patarei. Už ką 11-metis Kasparas nusipirks metalo detektorių? Nėra jau jie tokie pigūs, nebent Kalėdų senelis dosnus pasitaikytų.. :D

Plius kasti ten kur rasti 2 centai 1936 nėra labai tikslinga, nes, lobių tais laikais jau niekas neužkasinėjo. Greičiausiai ji tik šiaip pamesta..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė blizgutis » Pen Gru 10, 2010 4:26 pm

Čia iš dalies, juoko forma buvo.. :mrgreen: , jei Kasparas, visus metus buvo geras, bei puikiai mokėsi, gal senelis ir 400 litukų, nepagailės mėgėjiškam Ace 250. :oops:
O dėl tikslingumo, tai niekuomet nežinai, ką kur rasi.. Carinių variokų su Jono Kaziemiero šilingėliais ''Boratinais'' ,''pasėta'' beveik visur yra.. :mrgreen: Gal dar koks šliūbinis žiedukas pasitaikys bulvių kasėjos.. Išvis gerai bus :mrgreen:

P.s. Tik nepriimkit nieko asmeniškai ir neįsižeiskit !
Vartotojo avataras
blizgutis
 
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2010 5:23 pm
Miestas: Vilnius

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė tyla88 » Sek Gru 12, 2010 5:39 pm

Sveiki, pabandysiu parašyti ir aš savo istoriją, kaip pradėjau kolekcionuoti monetas.
Tėtis dirbo tolimųjų reisų vairuotoju ir važinėdavo į Rusiją, Baltarusiją, Latviją ir Estiją. Kiekvienąkart po jo kelionės jis man duodavo po kokią nors monetą. Žinoma iš pradžių tai buvo menkaverčiai pinigėliai, tačiau ilgainiui monetų stambumas vis didėjo ir didėjo. Taip iš tėčio gavau pirmąsias savo monetas.
Vėliau sekė mano mamos kelionė už Lietuvos ribų - Italija. O kadangi tuo metu dar euras nebuvo įvestas, vienintelis prašymas lauktuvių iš ten buvo monetos. Atvežė mama jų tikrai nemažai. Tuomet dar būdamas mokyklinio amžiaus pradėjau klausinėti klasiokų, ar kurie nors dar turi tokį hobį. Itališkos monetos buvo labai paklausios ir besikeisdamas gavau kitų valstybių monetų... Ėjo laikas, draugai, giminės ir artimieji keliavo, o man vis atveždavo po kokį nors užsienio šalies pinigėlį. Šiuo metu jau esu studentas, pats kur keliauju ne euro zonoj visada parsivežu visas įmanomas kombinacijas iš aplankytų šalių. Iš viso turiu 29 skirtingų šalių pinigėlių, nors tikslaus monetų skaičiaus nežinau.
Tokia mano istorija ;)
tyla88
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Gru 12, 2010 5:28 pm

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė age » Tre Gru 15, 2010 11:07 pm

Sveiki mano istorija tokia :

Turiu vyra militarista kuris domisi viskuo kas susije su militarija :) viena karta vaziavom su juo i turgeli siauliuose kur prekiaujama monetomis ten susigundziau ir nusipirkau moneta tiesiog del to kad ji man patiko,po to nusipirkau dar viena ir dar...ir dabar pagalvojau kad visai nieko butu kolekcionuoti monetas :) vyras tuom domisi ir mane sudomino :) kartu apziurinejam jo ir mano pirkinius :) aisku esu visiskai zalia dar siame reikale bet mano moto nera nieko ko negaletum ismokti :)
trumpa ta mano istorija:) malonu prisijungti prie jusu :) :roll:
age
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Tre Gru 15, 2010 9:56 pm

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Kvintara » Tre Gru 15, 2010 11:11 pm

age rašė:Sveiki mano istorija tokia :

Turiu vyra militarista kuris domisi viskuo kas susije su militarija :) viena karta vaziavom su juo i turgeli siauliuose kur prekiaujama monetomis ten susigundziau ir nusipirkau moneta tiesiog del to kad ji man patiko,po to nusipirkau dar viena ir dar...ir dabar pagalvojau kad visai nieko butu kolekcionuoti monetas :) vyras tuom domisi ir mane sudomino :) kartu apziurinejam jo ir mano pirkinius :) aisku esu visiskai zalia dar siame reikale bet mano moto nera nieko ko negaletum ismokti :)
trumpa ta mano istorija:) malonu prisijungti prie jusu :) :roll:


Parasyk i AZ savo kontaktinius duomenys,gal kazka parinksiu ;)
Ultima ratio regum."I am become death, destroyer of worlds" - Robert Oppenheimer
Vartotojo avataras
Kvintara
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: Pen Bir 25, 2010 5:54 pm
Miestas: Vilnius,Kvintara@gmail.com,Skype ( Kvintara (prierasas Senis Saltis)) :)
Kolekcionuoju: Rusia 19a vidurys - 1991m,LR,Porcelianiniai-keramikiniai gaminiai,CCCP rankiniai laikrodziai

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Oskarasg » Pen Gru 17, 2010 5:04 pm

Na, mano istorija gan paprasta: pradėjau kolekcionuoti prieš pusę metų: nuėjau pas draugą į svečius ir šis man parodė savo tėčio Lietuvos sidabrinių monetų kolekciją. Mane tai gan sudomino, taigi sumaniau ir aš kolekcionuoti: išrinkau visus senus rublius iš senelių, tėvų stalčių, nusipirkau iš Šaro albumą ir juos ten sudėjau. Šiuo metu turiu apie 80- 90 monetų, tačiau kolekcionavimas kiek stabtelėjo, nes neturiu iš kur gauti monetų :)
Vartotojo avataras
Oskarasg
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Tre Bal 28, 2010 6:41 pm
Miestas: Kaunas

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė vyte- » Sek Gru 19, 2010 2:45 am

Mano istorija tokia. Kazkada senai, senai pries kokius 7 metus (man dabar 16) is mociutes gavau labai daug rusisku monetu, tada truputi susidomejau ir is visu pazystamu pradejau prasyti kad duotu kokiu monetu. Neuzilgo is tecio (jis gyvena anglijoj) gavau siuntini su ivairiu saliu monetomis ir monetu albuma. Viska graziai susidejau ir net neisivaizduoju kodel pamirsau. Dabar neseniai pries kokius 2 menesius atradau visa ta albuma, tik gaila neradau mociutes rusisku monetu, ju buvo tikrai labai daug. Vel pradejau dometis monetomis, daugiau apie jas skaityti. Mano kolekcija dar nedididele apie 200 monetu, bet noriu daugiau apie jas suzinoti ir aisku padidinti savo kolekcija. :D
Vartotojo avataras
vyte-
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: Pir Gru 13, 2010 11:52 pm
Miestas: Panvėžys

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Justas » Šeš Gru 25, 2010 6:08 pm

Sveiki visi,

Visi taip pasakoja savo kolekcionavimo istorijas tai nusprendžiau ir aš tai padaryti. Viskas prasidėjo nuo kelių monetų, kurios buvo namie. Kartais į jas užmesdavau akį ir tiek, bet po kurio laiko sužinojau kad numizmatika pradėjo užsiiminėti pusbrolis. Tai su monetomis teko vis dažniau susidurti ir tai po truputi mane jos patraukė. Taip praėjo keli metai matant pusbrolio įvairiausias monetas ir jas apžiurinėjant. Ir galiausiai supratau kad man patinka toks hobis ir ne per seniausiai po truputi pats užsikabinau numizmatika ir tuo džiaugiuosi. Kolkas dar gana sunku bet daug skaitau apie monetas ir dėkingas pusbroliui kuris kiek gali man padeda. Tai dėkui visiems už dėmesį.
Vartotojo avataras
Justas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Ket Lap 18, 2010 2:03 am
Miestas: Kaunas/Biržai

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė seniena » Sek Gru 26, 2010 3:39 am

Justas rašė:Sveiki visi,
Kolkas dar gana sunku bet daug skaitau apie monetas ir dėkingas pusbroliui kuris kiek gali man padeda. Tai dėkui visiems už dėmesį.


nesivarzydamas jei reikes kazkokios info kreipkis i mus, kuo galesim tuo padesim (drinking)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Kodel butent pasirinkote,monetu kolekcionavima ? ;)

Standartinė Justas » Pir Gru 27, 2010 12:50 pm

Gerai stengsiuosi ir tikrai nesivaržysiu jeigu reikės info ir pan. Gerai kai yra žmonių norinčių padėt kitiems numizmatikoj :D (drinking)
Vartotojo avataras
Justas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Ket Lap 18, 2010 2:03 am
Miestas: Kaunas/Biržai

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]