Monetos is lombardo

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Monetos is lombardo

Standartinė seniena » Šeš Vas 26, 2011 12:19 am

dasefxas rašė:Esu viename lombarde is smalsumo paklauses kiek noretu uz Meksikos 1 peso (ta kur 100-ine praba). Pardavejas graziai ishsitrauke svarstykles padejo moneta ant svarstykliu, gauta svori padaugino is 2,4 ir pasiule man ta moneta pirkti uz 35 lt.....reali jos verte....5 litai....


Nu jo... :lol:

Yra tokiu monetu kuri brangesne kaip lauzas ( del savo didelio svorio ) nei numizmatine verte :!:

Turiu pazystamu as juvelyru, kazkada prie (drinking) buvom diskutave apie tai... Sake kad ne vienas is ju kolegu ( jei monetos dar turi gera stovy ) nepaverta i metalo lauza, nes jas perparduoda ar naujoja kaip inkrustacija i papuosala koky... perdirba tik lauza ( lenktas, korozijos paveiktas. pragrztas t.t. ) ir tai kai kurias monetas pirma istirpdo rugstyje " karaliskajame vandenyje " pasalina is jos ne tauriuosius metalus ir tik tada naudoja kaip metala dirbiniams.Zemesnes prabos monetos per kietos tiesiogiai is jos dirbinius dirbti
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Monetos is lombardo

Standartinė Tadas » Tre Kov 21, 2012 7:55 pm

dasefxas rašė:Esu viename lombarde is smalsumo paklauses kiek noretu uz Meksikos 1 peso (ta kur 100-ine praba). Pardavejas graziai ishsitrauke svarstykles padejo moneta ant svarstykliu, gauta svori padaugino is 2,4 ir pasiule man ta moneta pirkti uz 35 lt.....reali jos verte....5 litai....


Bet jie jas superka kaip normalias sidabrines monetas :D pries koki menesi pridaviau i lombarda tris tokias monetas, gavau 75 lt :D :D :D
Tadas
 
Pranešimai: 283
Užsiregistravo: Ket Bal 21, 2011 8:55 am
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Rusijos monetos nuo 1700 iki 1991

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]