Verta pirkti

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Verta pirkti

Standartinė Dublinas » Ant Bal 01, 2014 3:20 pm

Enclave rašė:Ne bullion - kolekcinė vertė.
Bullion - tai monetos kaip metalas.

Aišku, priklauso nuo kainos.
Jei perki dėl metalo - tai tada ieškok geriausios kainos/kokybės santykio.
Gerai paieškojus galima rasti ir tiesiog monetas už metalo kainą.


Ziuriu bulion auksine 1.24g = 55 Eur, kolekcine auksine 0.5g = 55 Eur
Dabar aiskiau.Labai aciu
Dublinas
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 11:50 pm
Miestas: Dublinas

Re: Verta pirkti

Standartinė Ernestas1989 » Ant Bal 01, 2014 5:24 pm

nomisma rašė:Tavo vietoje, kaip supratau gyveni UK, nespjaučiau į UK šiuolaikines monetas, ten pasitaiko su labai patraukliais tiražais, priedo šalis yra gan smarkiai kolekcionuojama ir pačios monetos dažniausiai tikrai gražios, būtų ne tik investicija bet ir penas sielai :)

dabar ieskau kokios anksciau buvo parduodamos royalmint monetos ir po kiek. tai tikrai matau kad vos per kelis metus kainos isaugo gan stipriai , vieno komplekto kaina pakilo 11 kartu per 2 metus
Ernestas1989
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Šeš Kov 29, 2014 2:50 pm
Miestas: Cleethorpes
Kolekcionuoju: british coins

Re: Verta pirkti

Standartinė gelvis » Ant Bal 01, 2014 6:27 pm

Dublinas rašė:Dar toks klausimas: ka geriau pirkti vadinamas bulion monetas ar nebulionines? Aciu


Čia priklauso nuo to, kiek giliai į šitą investicijų sritį nori lįsti. (ate)
Jei gilintis tingi / neturi laiko, tuomet perki lydinines monetas (bullion) - jos standartinės, lengvai atpažįstamos visame pasaulyje, jei perki iš patikimo šaltinio (įmonės), nereikia sukti galvos dėl autentiškumo. Prireikus parduoti jas lengvai nupirks tokie patys nesigilintojai arba atpirks atgal ta pati įmonė. Tačiau investicijų grąža nuo jų maždaug tokia pati, kaip iš paties metalo - jei metalas stipriai pigtų, stipriai pigtų ir tavo monetos. Laikui bėgant yra ten tam tikras prieaugis ir pačios monetos vertės, bet tikrai minimalus. :?

Jei turi laiko ir noro gilintis, tuomet perki "ne bullion" monetas. Privalumas tas, kad jų vertė mažiau susieta su metalo verte ir metalo vertei smarkiai kritus (kaip kad įvyko dabar) jos atpinga daug mažiau (skaičiuojant procentais), nei atpigo pats metalas. Be to, jei turi gerą supratimą apie autentiškumą+retumą+stovį, gali uždirbti ženkliai ir per gan trumpą laiką, nes kai kurių vertė gali kilti gan greitai, o kartais tiesiog pas mažiau kvalifikuotą pardavėją tiesiog gali rasti gerą variantą už gerą kainą, nuo kurios gali nemažai uždirbti nedelsiant. ;) Bėda čia tik ta, kad dėl visų aukščiau minėtų priežasčių šios monetos stipriai traukia padirbinėtojus, todėl autentiškumo klausimas yra daug sudėtingesnis, nei bullion atveju. Aukso atveju, nedidelis neapsižiūrėjimas gali labai brangiai kainuoti. :shock:
Vartotojo avataras
gelvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: Tre Kov 13, 2013 1:09 am
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Dideles, gražias monetas

Re: Verta pirkti

Standartinė karolukas » Pen Bal 11, 2014 3:17 pm

Kaip manot, ar verta dėmesio?
http://pirkis.lt/item?id=8174707
karolukas
 
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Pen Lie 22, 2011 2:18 pm

Re: Verta pirkti

Standartinė Darelis » Sek Rgp 03, 2014 2:22 pm

HELP :roll:

Radau skelbimą : http://www.skelbimai.lt/skelbimas/pardu ... as-5519518
Pakalbėjau su žmogumi - tai vakare susitinku apžiūrėti kas ten gero.
Noriu "Smetona" paimti ir pora "Vytautų".
Smetona 270 sakė ir vytautai nuo 70-90 lt, nu bet jei daugiau imsiu tai nuolaida padarys ir nemažą.
Klausimas tik vienas - pagal foto nesimato nieko panašaus link kopijų ar +- kažkas panašaus ?
Nes jau man su šiuo reikalu tai bėda didelė yra.
Sakiau reikės praeiti "kopijų" atskyrimo kursus :lol:
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Verta pirkti

Standartinė sennat » Sek Rgp 03, 2014 3:46 pm

Vytautu padirbtu dar nemaciau, Smetonos yra padirbtos, bet labai nekokybiskai, lengva atskirti. Kaip? Lengviausia, kai turi rankoje tikra Smetona, bet ir neturint plika akimi matosi, kad padirbta moneta yra lieta, t.t. neaiskios detales, nera jokios "astrios" linijos ir t.t. Gurtas buna kaip uzapvalintas su dilde... pagrinde tiek...
Kiek maciau skelbime, is nuotrauku, jokio kriminalo neizvelgiau...
Vartotojo avataras
sennat
 
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: Tre Sau 11, 2012 11:30 pm
Miestas: Panevėžys
Kolekcionuoju: Nikolajus II, Lietuva, Vokietija

Re: Verta pirkti

Standartinė Darelis » Sek Rgp 03, 2014 4:55 pm

Dėkingas (drinking)
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Verta pirkti

Standartinė Darelis » Tre Rgp 06, 2014 8:15 pm

Nu kiek atsiverčiu pirkis.lt tiek man šio žmogaus du skelbimai užkliūna už akių :roll:
http://www.pirkis.lt/whatsells?seller=31967
Nu ir lygtais norisi imti, bet vat kažkas mane "stabdo".

Nu ir ilgai lauktas klausimas :D Čia mane bereikalo "stabdo" ar nebereikalo ? :|
Verta ar neverta ? :roll:

p.s.: bendrai per dvi monetas aišku sutaupyčiau pats sertifikuodamas :roll:
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Verta pirkti

Standartinė Markas » Tre Rgp 06, 2014 10:09 pm

Darelis rašė:Nu kiek atsiverčiu pirkis.lt tiek man šio žmogaus du skelbimai užkliūna už akių :roll:
http://www.pirkis.lt/whatsells?seller=31967
Nu ir lygtais norisi imti, bet vat kažkas mane "stabdo".

Nu ir ilgai lauktas klausimas :D Čia mane bereikalo "stabdo" ar nebereikalo ? :|
Verta ar neverta ? :roll:

p.s.: bendrai per dvi monetas aišku sutaupyčiau pats sertifikuodamas :roll:


Jei kyla abejones del kainos,tai kaina nebuna didele ar maza :)Buna priimtina arba ne.Verta neverta pirkti pats turit nuspresti.Vienam gal normalu,kitam kosmosas.
Warriors of the North - Guardians Of Asgaard.
Vartotojo avataras
Markas
 
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Ant Bir 15, 2010 9:40 pm
Kolekcionuoju: Lietuva iki 2014;Latvija iki 2013;Vokietija iki 1945m;Rusija(TSRS) iki 1991m;Svedija;Slovakija;Estija

Re: Verta pirkti

Standartinė Darelis » Tre Rgp 06, 2014 10:18 pm

Tai dėl kainos, tai čia dar palyginus normalu. Tikrai nėra kosmosas.
Tik va žiūrių į tą skirtuma, kad jei kokios tris monetos taip pirkti - tai jei pačiam sertifikuoti jau ir 4 gautusi.
Bet kita dilema man kaip naujokui yra dėl mano monetų kokybės.
Ar nebus taip, kad paskui dar daug daugiau išleisiu beieškodamas geresnės kokybės monetos, kurią galėčiau siūsti sertifikuoti.

p.s.: Kad būtų aiškau kodėl aš tai darau - nes turiu savo asmeninę svajonę, kurią tikrai pasieksiu :)
Noriu vieną pilną (netik sidabrą) "Smetonos" kolekciją turėti sertifikuota - ir tikrai ne tam, kad parduoti, o grynai sau.
Va tokia mano pirmoji numizmatiko svajonė :D
Vėliau sugalvosiu kitą :roll:
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]