Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė Anubis » Pen Sau 08, 2016 6:15 pm

Nors nesu greidinimo fanas, bet NGC matė ne nuotrauką, o monetą. Ir per mikroskopą.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė noen » Sek Sau 10, 2016 11:44 pm

Idomu ar teko kam nors susidurti su tokiu reikalu, monetos is PCGS gryzo su kazkokiom demem ant monetos poliruotos vietos...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Labas, as Benas

http://bidas.lt
noen
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: Ant Vas 03, 2015 9:45 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Litai
Eurai
Doleriai

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė Tom » Pir Sau 11, 2016 2:20 am

Igreidinta moneta NGC Valdovu rumai 500 litu :o
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo Tom Pir Sau 11, 2016 4:31 am. Iš viso redaguota 2 kartus.
Tom
 
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: Šeš Spa 18, 2014 6:06 pm

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė jonas 7 » Pir Sau 11, 2016 3:31 am

Tom rašė:Igreidinta moneta NGC Valdovu rumai 500 litu :o



Sia moneta teko laikyti rankose pardavinėjo negreidinta dealer is Čikagos (Kedzie Coins),mano akimis žiūrint si moneta buvo išimta is kapsules ir valyta, labai keista man kad NGC igraidino sia moneta PF 63, manau turejo igreidinti Improperly cleaned ar surface hairlines.
jonas 7
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Sek Lap 27, 2011 8:09 am

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė Anubis » Pir Sau 11, 2016 11:55 am

Štai ir lenda kodėl dalis žmonių kreivai žiūri į greidinimą. Ne panacėja tai, oi ne.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė JNR » Ant Sau 12, 2016 10:36 am

jonas 7 rašė:
Tom rašė:Igreidinta moneta NGC Valdovu rumai 500 litu :o



Sia moneta teko laikyti rankose pardavinėjo negreidinta dealer is Čikagos (Kedzie Coins),mano akimis žiūrint si moneta buvo išimta is kapsules ir valyta, labai keista man kad NGC igraidino sia moneta PF 63, manau turejo igreidinti Improperly cleaned ar surface hairlines.


Radau toki paaiskinima apie PF greidus,daug neiisipleciant:

PF-70 indicates perfection and the best coin strike
◾PF-65 is sometimes called "Gem Proof". A coin graded PF-65 may have a few noticeable hairline scratches. The strike of the coin will be above average.
PF-63, which is sometimes referred to as "Choice Proof", will have several hairline marks. The strike of the coin may not be "full".
◾PF-60 is the lowest grade on the "main" proof totem pole. At this grade, the coin will have many marks, the strike of the coin may not be "full", and the coin is always less appealing to the eye.

tad netgis PF65 "A coin graded PF-65 may have a few noticeable hairline scratches" gali buti keletas pabraizymu-valymo zymiu,bet moneta vis tiek PF,tik pvz PF70 labai sunku gauti jei moneta Lietuvos kalykloje nukalta,kiek pasitaike max PF69,tad nemanau kad kazkas ziuri pro pirstus greidindamas!
Vartotojo avataras
JNR
 
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: Pir Lie 14, 2014 1:27 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LDK monetos iki 1492 ir Zygimantas Augustas

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė bro » Ant Sau 12, 2016 3:08 pm

Anubis rašė:Štai ir lenda kodėl dalis žmonių kreivai žiūri į greidinimą. Ne panacėja tai, oi ne.


Nezinau ar ponas Anubis laike sia moneta rankose ar ne, bet as buvau savininkas butent sios monetos kelias dienas.
Kas keisciausia 95% "subraizymu" ant sitos monetos yra NE del valymo, bet paprasciausios linijos blogai nupoliruoto stempelio. Linijos yra ISKILE, o ne idube kaip butu subraizymo atveju.
Kiti 5% , taip, hairlines. Is kur jos atsirade sunku pasakyti.
Mano asmenine nuomone tokia moneta neturejo isideti i problem free dezute, turejo buti - unc details - surface hairlines.
Gal greideriam tos kelios hairlines netrukdo suteikti greisa, nezinau.

Tik dar karta noriu uztvirtinti - linijos ant monetos ne del subraizymo.
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė Anubis » Ant Sau 12, 2016 4:25 pm

Nematau prasmės vėl pradėti diskusiją ką geriau rinkti - monetas, ar greidus.

Vis tiek finale šalys lieka prie savo nuomonių ;)
(flowers)
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė bro » Ant Sau 12, 2016 5:52 pm

Tik monetas, tik monetas. Problema atsiranda tada, kai bandoma vxxf iskisti uz unc pradedanciajam kolekcionieriui.
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Standartinė limpopo » Ant Sau 12, 2016 10:56 pm

bro rašė:
Anubis rašė:Štai ir lenda kodėl dalis žmonių kreivai žiūri į greidinimą. Ne panacėja tai, oi ne.


Nezinau ar ponas Anubis laike sia moneta rankose ar ne, bet as buvau savininkas butent sios monetos kelias dienas.
Kas keisciausia 95% "subraizymu" ant sitos monetos yra NE del valymo, bet paprasciausios linijos blogai nupoliruoto stempelio. Linijos yra ISKILE, o ne idube kaip butu subraizymo atveju.
Kiti 5% , taip, hairlines. Is kur jos atsirade sunku pasakyti.
Mano asmenine nuomone tokia moneta neturejo isideti i problem free dezute, turejo buti - unc details - surface hairlines.
Gal greideriam tos kelios hairlines netrukdo suteikti greisa, nezinau.

Tik dar karta noriu uztvirtinti - linijos ant monetos ne del subraizymo.



esu visai žalias. paaiškinkite man kas gudrus. tiražas 1000 vnt. jei blogai nupiliruotas štempelis tai kiek turėjo atkalti tokių monetų ir kiek jų tada yra rinkoje.
manau per visus čia esančius žmonės turėjo matyti daug šių monetų. drįsiu spėti kokį 100 viską sudėjus. o gal ir dar daugiau.
kas nors dar matėte tokios kokybės monetų. jei ne tai galima teigti, kad ši konkreti moneta yra brokas ir jos vertė turėtų būti n kartų didesnė nei dabar standartiniai 3 ar 4 kiloeurai
limpopo
 
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Tre Lap 27, 2013 9:51 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]