Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė seniena » Pir Spa 04, 2010 10:50 am

asmeniskai monetas ipakuotas plasmases gabaluose as laikau 0 vertej. jei butu galimybe rinktis graduota ar ne tai rinkciaus antra varianta :!:

o tu graduotu monetu pilna ir pas kiniecius... :mrgreen:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Greidinimas

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 10:58 am

seniena rašė:asmeniskai monetas ipakuotas plasmases gabaluose as laikau 0 vertej. jei butu galimybe rinktis graduota ar ne tai rinkciaus antra varianta :!:

Mano žmona irgi taip sako... nei pačiupinėti, nei ikasti. Dadėsiu, kad net ir ne pamatiti, nes visa guli banke...
seniena rašė: o tu graduotu monetu pilna ir pas kiniecius... :mrgreen:

Obana, pateik nors viena pvz., gal Ameriką atrasim, butu tikras skandalas...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 11:04 am

seniena rašė:asmeniskai monetas ipakuotas plasmases gabaluose as laikau 0 vertej. jei butu galimybe rinktis graduota ar ne tai rinkciaus antra varianta :!:

Aš irgi kai ateinu į juvelirine parduotuve patikiu tik tiems gaminiams ant kuriu praba neiškalta ir sprendžiu apie jos atitinkamuma tikedamas tik savo akim :lol: .
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė seniena » Pir Spa 04, 2010 11:20 am

na matai kolega, kiekvienas turim savo poziury i monetas, tu renki graduotas tai saunu ir pats save laikai visa galva aukstesniu uz kitus, nes renki tik sertifikuotas monetas... ! o as kaip tik i tokias net neziuriu ... ir man tai visai neaktualu :!:

del face coins . nebepavyksta atrast gero linko ( gal panainino ) i google suvesdavai face coins tai ismesdavo kaip kinieciai nusile dirba prie monetu, jas " sertifikuoja " su fisais margaspalviais lipdukais ir meta i kampa, o kampe sertifikuotu monetu ( nuo bufalo centu iki olandijos, galu gale ir rusijos toj kruvoj galetu rast ) 1000 tukst. vnt :!:

gal kiti kolekgos tuo klausimu atkapstys ta info...
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 11:42 am

seniena rašė: pats save laikai visa galva aukstesniu uz kitus, nes renki tik sertifikuotas monetas... ! o as kaip tik i tokias net neziuriu ... ir man tai visai neaktualu :!:

Nesupratau, norėjai ižesti mane ar suerzinti :?: ... Niekuo as save nelaikau, o pasidalinu tik savo patirtim, kuris didesnis negu pas daugeli čia esančiu kolegu, ir tavo poziuris i ši klausimą ne originalus... beveik visa Vokietija ir Rusija irgi taip mano... dabar visas numizmatinis pasaulis pasidalines i dvi, bet nekariaujančias, šalys... Ir kadangi greidinimas, kaip ir pačiu greidinimu kompaniju kiekis, sparčiai auga tai galas/pergale šios kovos aš manau bus ne tavo puseje.
seniena rašė:del face coins . nebepavyksta atrast gero linko ( gal panainino )

NGC kompanijos nebuvo dar..., nes gali ivedes numeri į jų puslapį pamatiti monetą... Kitu tikrai mačiau ...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 11:52 am

Greidinimo "stebuklas" yra ne stovio nustatime, o jo UŽFIKSAVIME :!: ir autentiškumo patvirtinime.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė seniena » Pir Spa 04, 2010 11:56 am

tavo patirtis reikalinga cionais , tuo ne kiek neabejoju :!: bet tavo bendravimo lygis zemesnis nei pradedancio pirmokelio :!: perskaites tavo visus postus parasytus tikrai susidarai nuomone kad esi ... ohoho :!: asas , veteranas t.t. nors is tikruju esi lygus kaip ir forumieciai :!:

kai parasysi " normalu " posta... tada dar karta pasakysiu tau :

SVEIKAS PRISIJUNGES ,KOLEGA ;) :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: RRRRR!!!!

Standartinė dasefxas » Pir Spa 04, 2010 11:59 am

na seniena be reikalo cia taip parasei :) dabar atlaikyk puolimo banga :lol: nors mums paprastiems geleziuku rinkejams idomu paskaityti bus :)
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: RRRRR!!!!

Standartinė seniena » Pir Spa 04, 2010 12:10 pm

prisipazinsiu kaip as nemegstu isisokusiu zmoniu... kurie laiko save aukstesnio lygio ir bendrauja su ka tik prisijungusiais kaip su zemesnes kastos nariais...

o gal jaujasis forumietis is katik prisijungusiu po niku slepasi pvz. koks KRAUZES katalogu sudarinetojas ar koks gerb. E. IVANAUSKAS
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: RRRRR!!!!

Standartinė dasefxas » Pir Spa 04, 2010 12:23 pm

kam gilintis i tuos asmeniskumus :) pavyzdzhiui is severin nemazai idomios info galima susirinkti, o tai jau gerai. Is nesamoniu pazvengiu o is protingu minciu pasimokau ir ne daugiau :) forume pasiryjate, gyvenime pasimusate :) nieko cia baisaus. kad tik patiems gera butu :) jeigu visu nuomone butu vienoda nebutu nei karu nei partiju, net geju nebutu :D
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]