Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė Kvintara » Pir Spa 04, 2010 1:17 am

bro rašė:Jeigu ka domina placiau:

http://www.ngccoin.com/services/services.asp

Aisku reikia nepamirsti , kad norint priduoti monetas reikia buti NGC society nariu, nario mokestis berods 39$ metams.


as vat ta ir suradau info tik niekaip nesigavo su monetos ivertinimo kaina.Pas juos 3 mokejimo tipai ASSOCIATE
$39/year,PREMIUM $109/year ir ELITE $249/year :roll:
Ultima ratio regum."I am become death, destroyer of worlds" - Robert Oppenheimer
Vartotojo avataras
Kvintara
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: Pen Bir 25, 2010 5:54 pm
Miestas: Vilnius,Kvintara@gmail.com,Skype ( Kvintara (prierasas Senis Saltis)) :)
Kolekcionuoju: Rusia 19a vidurys - 1991m,LR,Porcelianiniai-keramikiniai gaminiai,CCCP rankiniai laikrodziai

Greidinimas

Standartinė bro » Pir Spa 04, 2010 1:59 am

Mano nurodytame puslapyje yra lentele su USA ir WORLD kainomis.

Sitai monetai jeigu neklystu "greidinimas" kainuotu :

Standard - $32 + Mint Error 10$ + reikia moketi siuntima su draudimu i abi puses. Taigi viso iseina ~50$ uz monetos ivertinima.
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 9:03 am

Atkreipkit dėmesį, rašydamas sertifikavimo įkainius aš rašiau ne „kažkur tai“, „aš galvoju ar manau“ arba „apytikriai“, tai rodo kad būtent tokie jie ir yra, ir man pačiam tiek ir kainoja. Už tą pačią kainą aš greidinu ne tik sau, bet ir savo seniems draugams ir kolegoms (atlieku draugišką paslaugą).
P.S. Aš ne tik NGC society , bet ir W.P.N.A. (World Proof Numismatic Association) narys.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 9:40 am

O kas liečia tu dadedamu 11$, tai gaunasi nenuspėjamas mokestis...
Nesenai greidinau eilinę partiją monetų, savu ir draugu... Nemažas kiekis gavo l.gerą greidą ir likom begalo patenkinti..., ir už viena teko damokėti tos 11$. Ir monetų kainą, galiojančia tarp mūsų visiškai ne prie ko...
Pateiksiu pavyzdį:
http://www.ngccoin.com/certlookup/CertR ... 212486-001žymiai pigesne už http://www.ngccoin.com/certlookup/CertR ... 212486-002 bet papildomus 11$ buvo sumokėta būtent už pirmą... :?:
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė bro » Pir Spa 04, 2010 9:59 am

sertifikavimo ikainiai yra pateikti oficialiuose NGC ar PCGS puslapiuose, taip kad nieko spelioti niekam nereikia.
Tiesiog reikia atidziai pasirinkti norima servisa ir uz tai susimoketi.
Bet - visalaik reikia pirkti moneta, o ne holderi :lol:
Sekmes




severin_20 rašė:Atkreipkit dėmesį, rašydamas sertifikavimo įkainius aš rašiau ne „kažkur tai“, „aš galvoju ar manau“ arba „apytikriai“, tai rodo kad būtent tokie jie ir yra, ir man pačiam tiek ir kainoja. Už tą pačią kainą aš greidinu ne tik sau, bet ir savo seniems draugams ir kolegoms (atlieku draugišką paslaugą).
P.S. Aš ne tik NGC society , bet ir W.P.N.A. (World Proof Numismatic Association) narys.
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 10:04 am

bro rašė:Bet - visalaik reikia pirkti moneta, o ne holderi :lol:

Sutinku :idea: , bet ne fufelą arba falšaką :evil: , bei sugadintos man irgi nereikia, nei bent tauriojo metalo gabalas ;)
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 10:12 am

Baltarusijoje yra firma, kuri gamina monetų kopijos, išvaizda 1:1, tik tauriuju metalu praba daro žemesne. O už atskirą mokestį padaris tikrai tą patį (aš giliai isitikines). Net padaro iš tuo pačio tik iš laužo stovio monetų. Bet, spektralinį analizą neapgausi, nes ligatura keičiasi (jos subtilumas).
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 10:21 am

bro rašė:Bet - visalaik reikia pirkti moneta, o ne holderi :lol:

Tamsta, o jus turbūt skryniai laikot/saugot savo kolekciją ;) . Tikras šiuolaikines numizmatikos lygis :!: .
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė bro » Pir Spa 04, 2010 10:34 am

nea, pas mane tu holderiu pilna dabar ir popieriniu, plastmasiniu, NGC, PCGS, ANACS. :D Bet holderiuose perku tik brangias/retas monetas.

Asmeniskai as dabar "pasineses" ant 1C Lincolnu, tai visus renku negreidintus, bet retas datas pirkau/pirksiu tik NGC arba PCGS,
nes kitaip kas nors sugalvos ant 1909 V.D.B cento "priklijuoti" mazyte s raidyte ir pirksi 20$ moneta uz 1000$ :D

Sekmes
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 10:41 am

Na va... viskas paaškėjo :lol: , o rašai monetos o ne holderius :D .
Aš irgi greidinu tik cariniu laiku Rusija ir TSRS iki 61 metu, o iš vėliau išleistu tik l.retos ar neeilynės, pvz. kaip šio posto moneta.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]