Monetu sertifikavimas (greidinimas) NGC, PCGS ir pan.

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Greidinimas

Standartinė seniena » Pir Spa 04, 2010 12:40 pm

as asmeniskai su juo bendrauju kaip su lygiu sau... nesvrbu man kas jis tiks per biesas :lol: yra... bet yra ir kiti nariai kurie numizmatikoje ziniu turi 0... manau su tais turime elgtis pagarbiau , o ne rasyti " vejus " naujokam ... tai nekelia reitingu forumui... o kuo musu daugiau tuo ydomiau :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 3:36 pm

Apgailestauju dasefxas, bet malonumo stebėti šalia vykstanti kara, aš nesuteiksiu, ir jokiu bangu nebus... Tiesiog neįdomu ir nėra noro, be to ir su numizmatika nesusiję...
Aš tik vieno nesuprantu ko iš manęs nori seniena, kur jis pamate kad aš žeminau kitus forumečius, arba statyčiau savo nuomone aukščiau už kitu...
Manęs paklausę kiek kainoja greidinimas... aš atsakiau... o kokio velnio tada kelti krūva bangu, jeigu ne vienas iš kelieju net nedarę to asmeniškai? Aš ką, greidinimo sąmatos detalizacija turiu pateikti? Ir aiškint kiek ir už ka yra pas mane nuolaidu? Ir kiek ir nuo kuo PVM mokamas išmuitinant? Ir kam nukreipineti posta visai i kita puse... kalbant kad patinka ar nepatinka greidinimas... Čia tikra provokacija (pačios nuomones pareiškimas šiame poste)..., ko jie tikėjo pasireiškęs savo (gal ir teisinga) nuomone, kad aš pasakyčiau kad aš ta darau nežinodamas kuo užsiimti ir kur ikišti pinigus? Taip, aš retkarčiais talpinu nesąmoningu ir juokingu pasireiškimu, bet tik tam kad ankščiau išsakyta mintis butu akivaizdesne dėl asociacijų... Kaip šiame poste dėl žmonos, ar juvelyriniu dirbiniu, ar skrines... gal kam ir nepatinka, bet yra kaip yra... su šipsena, mano manimu, geriau mastoma... sakykit ... kalbesiu tada visada į „kakta“ kaip pirmokas prie mokitojo. Galu gale čia ne profesoriu suburimas... ir forumo įdomumas ne tik dėl dalyviu kiekio, jų nuomonių bei infos kiekio... nors čia pagrindas, bet nemažai reiškia ir draugiškumas, mokejimas išgirsti/išklausiti/suprasti kito forumečio nuomones.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė dasefxas » Pir Spa 04, 2010 3:53 pm

Tik nesupraskite neteisingai, niekas neskatina kivircu ir vienas kito izeidinejimu. As kaip stebetojas su malonumu paskaityciau dveju ismananciuju numizmatika argumentuota diskusija, o ne pykcius ir velnias zino delko kylanciu konfliktu :) Seniena irgi keleta pamokslu buvo rases apie visokius "blyzgucius" (forumo istorija) ir pan., bet greitai mes ji nuraminome visi kartu.(be konfliktu ir pasekmiu) ;) Tiesiog zmogus su savo tam tikra nuomone ir kitu nuomones sunkiai pripazysta. p.s.nepalaikau nei vieno nei kito :lol:
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: RRRRR!!!!

Standartinė seniena » Pir Spa 04, 2010 3:56 pm

. Galu gale čia ne profesoriu suburimas... ir forumo įdomumas ne tik dėl dalyviu kiekio, jų nuomonių bei infos kiekio... nors čia pagrindas, bet nemažai reiškia ir draugiškumas, mokejimas išgirsti/išklausiti/suprasti kito forumečio nuomones.


taigi bukim visi draugiski ;)

kaip ir zadejau...

sveikas prisijunges dar karta ;)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 4:04 pm

seniena rašė: taigi bukim visi draugiski ;)

kaip ir zadejau...

sveikas prisijunges dar karta ;)

Kad tave Perkūnas :lol:
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė Fredis » Pir Spa 04, 2010 4:46 pm

Na juk is gincu ir issiaiskinama tiesa :P o siaip smagu paskaityti diskusijas zmoniu daugiau nusimananciu :)
Domina visas pasaulis nuo 1900-2000m. Pradziai apivartines nors neatsisakau ir kitu (drinking)
Vartotojo avataras
Fredis
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: Šeš Sau 09, 2010 9:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: RRRRR!!!!

Standartinė severin-25 » Pir Spa 04, 2010 8:54 pm

Fredis rašė:Na juk is gincu ir issiaiskinama tiesa

Absoliuti tiesa, bet betkoks gincas siekia tikslo... ir jeigu ginco tikslas yra pats gincas, tai gausit vien tuscia ginca, jis negali pagymdit nieko... Cia kaip stovetu du zmones ir ziuretu i geltona, nukritusi nuo medzio, lapa.... Pirmas teigtu, kad tas lapas ne zalias, o antras teigtu, kad ne raudonas...
Taigi, gerbkim vienas kita ir nesvaistom brangaus kitu laiko bei demesio... Ir jeigu kas nors klausia, tai jis turi gauti atsakima dominancia ji tema, ir neverta klausti jo "o kam tu klausei", nes cia ....
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: RRRRR!!!!

Standartinė bro » Pir Spa 04, 2010 10:31 pm

Apie monetu sertifikavima pasaulinese kompanijose reiketu sukurti nauja tema ir joje padiskutuoti. Butu visai idomi lietuviu numizmatu nuomone su visais uz ir pries.
O baigiant sita tema belieka pasveikinti severin_20 su puikiu/idomiu error'u ir palinketi sekmes tolimesniuose ieskojimuose! :)
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: Greidinimas

Standartinė Enclave » Pir Bal 18, 2011 9:28 pm

Kažkur perskaičiau mintį, tik nerandu:
,,negreidinant moneta praranda vertę ir stovį".

Kaip prarandamas ,,stovis"?
Vaikų ir blevyzgininkų forumo narys
Vartotojo avataras
Enclave
 
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Šeš Bir 26, 2010 2:45 pm
Miestas: Vilnius

Re: Greidinimas

Standartinė severin-25 » Pir Bal 18, 2011 9:49 pm

Enclave rašė:Kažkur perskaičiau mintį, tik nerandu:
,,negreidinant moneta praranda vertę ir stovį". Kaip prarandamas ,,stovis"?

Cia jau perdaug i kakta... Egzistoja daug budu apsaugoti moneta, ir greidinimas vienas is ju...
O negativinis poveikis monetai laikui begant yra pagrinde del atmosferos poveikio, nes viksta oksidavimas. Be to dar mechaniniai poveikiai, bei cheminiai...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]