“Kieta” greidinimo kompanija

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

“Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė severin-25 » Pen Spa 22, 2010 10:38 pm

Kaip Jums sertifikavimo kompanija (turnbrown) (crazy)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo severin-25 Šeš Spa 23, 2010 7:09 am. Iš viso redaguota 2 kartus.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė Kvintara » Šeš Spa 23, 2010 6:49 am

(crazy)
Ultima ratio regum."I am become death, destroyer of worlds" - Robert Oppenheimer
Vartotojo avataras
Kvintara
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: Pen Bir 25, 2010 5:54 pm
Miestas: Vilnius,Kvintara@gmail.com,Skype ( Kvintara (prierasas Senis Saltis)) :)
Kolekcionuoju: Rusia 19a vidurys - 1991m,LR,Porcelianiniai-keramikiniai gaminiai,CCCP rankiniai laikrodziai

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė bro » Šeš Spa 23, 2010 10:49 am

reiks ir man jamti kitaicku "slabu" ir deti koky 10 litu smetona su ms70 greidu. Gal kas nors pajams uz pora tukstanteliu :D

Kaip sakoma: pirk moneta, ne dezute!
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė bro » Šeš Spa 23, 2010 11:01 am

O cia mano vienas naujausiu pirkiniu..
Be dezutes tokios monetos nepirkciau del to, kad abejoju savo kaip "greiderio" sugebejimais atskirti ms67 nuo ms68. Dabar bent yra su kuo palyginti kitus 1995 centukus ir ieskoti dar tobulesnio :twisted:

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė seniena » Šeš Spa 23, 2010 11:06 am

Kaip sakoma: pirk moneta, ne dezute!


100 % teisingai pasakyta :!: :!:

pavyko atrast apie ka kazkada snekejau ir diskutavau su ponu SEVERIN...

prasom, grozekites graduotom monetom, pirkit jas t.t. o kinieciai uz tai pas saves tik dar didesnius dangoraizius statys (balius)

P.s.ne vien notraukom pasigrozekit bet ir teksta paskaitykit... kuriame minima taip severin pamegtos graduotos monetos ... PCGS ir NGC :!: :!: :!: (crazy)

http://coins.about.com/od/worldcoins/ig ... dex.01.htm
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė bro » Šeš Spa 23, 2010 11:20 am

labas seniena :D
skaiciau sita straipsni - zinau, tik vienas skirtumas, kad ivedus mano monetos nr. NGC tinklapyje ji priims ir patvirtins.
Kitaicko slabo nepriims.

Sutinku ir su tuo, kad per daug slabais zavetis nereikia, bet jei mielas seniena gali surasti daug tikru 1995 doubled die lincoln centuku , ms68 kokybes pagal sheldono skale, ir uz kaina minus greidinimo mokestis, tai mielai priglausciau dar 10 tokiu.
Tik deja as isivaizduoju, kad mazai pas mus ant Lietuveles tokiu numizmatu, kurie atskiria MS69 nuo MS70. Tokiu atveju belieka pasitiketi antra nuomone: PCGS, NGC, ANACS ir dar plius trecia nuomone CAC :D
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė seniena » Šeš Spa 23, 2010 11:23 am

uztikau dar nematyta staipsny...

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... coins.html

o tas straipsniukas ...

http://gold-quote.net/en/articles/fake- ... d-bars.php

labai populiari preke australijos ebay;juj... teko matyti ir net aukso grynuoliu sugraduotu t.t.
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė seniena » Šeš Spa 23, 2010 11:26 am

man visiskai neaktualu graduotos monetos... :!: :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė seniena » Šeš Spa 23, 2010 11:44 am

Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: “Kieta” greidinimo kompanija

Standartinė severin-25 » Šeš Spa 23, 2010 6:40 pm

Atvirai pasakius, as tikejausi, atidarant si posta, kad Jus talpinsit NESAMONINGU greidinimo kompaniju pavizdzius...
Kad bet koks musu kolega, pirkdamas sugreidinta moneta, turetu kitu forumeciu nuomones del tam tikru greidinimo kompaniju atliekamo sertifikavimo kokybes, kad jis isanksto zinotu ko galima tiketis is jos...
Ir posta atidariau del NNC kompanijos, nes kietesniu nesamoniu kokiu padaro si kompanija neesu mates... ir pateikiau pvz., nes is kompanijos negalincios atskirti 5 rubliu nuo 1 rublio monetos, galima tiketis viskuo...
Ir neverta diskutoti del greidinimo prasmes, nes as, nors apie pati greidinima ismanau daugiau negu daugelis kolegu nes l.senai tuo uzsiimu, galiu pateikti kruva pliusu, bet tuo paciu ir nedaug mazesne kruva minusu... Tiesiog siame klausime negali buti vienos nuomones... mes skirtingi ir reikia taikitis su tuo... Be to, kada Jus irodisit man, kad UNCines negreidintos monetos turi verte didesne negu NGC kompanijoje sugreidintos (be greidinimo islaidu) monetos, as irgi mesiu ta "beprasmiska uzsiemima" ir tapsiu jusu salininku. (Pvz. Aleksandro III 1886 m 5 rublius as nupirkau pora monetu 982$ (eBay) ir 1114$ (R.Kiunkerio aukcionas) ir jiems abiems buvo suteiktas greidas NGC MS63, greidinimas kainavo 41$... dabar (siandien) kiekvienos verte yra 2400-3400$ (priklauso nuo ivairiu pardavimo faktoriu))... Ir jeigu gerbamas SENIENA nesutinka su manim pateiktu pagrindiniu argumentu, tai kadangi as turiu jas abus ir girdejau, kad tamsta grizta prie Naujuju, galim padariti eksperementa... isardom viena ir abus isstatom i aukciona, o pralaimejusia salis (pardavimo kaina mazesne) sumoka kitai saliai pakartotinai laimejusios salies loto pardavimo kaina minus greidinimo islaidus... Arba galima dar "svaresni" bandima padariti... nufotkinam isardyta o Greidinta net nefotkinsim, tiesiog patalpinsim tos monetos NGC puslapije patalpinta nuotrauka (ganetinai prastos kokybes) ir paziuresim... Kaip su sio pasiulimu? Ir paskui mes kalbesim/diskutosim ta tema... ka zmones perka... dezute ar visdelto moneta, tik sertifikota...
bro rašė:Be dezutes tokios monetos nepirkciau del to, kad abejoju savo kaip "greiderio" sugebejimais atskirti ms67 nuo ms68. Dabar bent yra su kuo palyginti kitus 1995 centukus ir ieskoti dar tobulesnio

Deka NGC pvz. 67 nuo 68 gal ir itskirsit , bet 68,69,70 atrodis vienodai, cia reikia ziureti pacius stempelius.
bro rašė:Tokiu atveju belieka pasitiketi antra nuomone: PCGS, NGC, ANACS ir dar plius trecia nuomone CAC :D

Gerb. "bro" as jusu vietoje stipriai pagalvociau del patikimumo ANACS kompanijos, nors konservacija vikdo tvarkingai, bet greidas pilna nesamone, nes l.stipriai paaukstina... buvau papuoles 4 kartus... Paskutinis mano "papuolimas" buvo kazkur pries metus..., buvau viename aukcione nupirkes lota, i kuri iejo dvi monetos 7,5 rublio - viena AU58, kita MS63... Taigi pamaciau AU58 - as ja ivertinau/suteikiau tik EF45 ir ne aukstesni, tai iskart isstaciau ir pardaviau ja per eBay, o kita, kur buvo MS63 isardziau ir issiunciau i NGC, tai jie suteike jai tik AU58..., tai man irgi nieko nebeliko kaip parduoti ir ja.. Ir taip buvo visada, be to cia ne tik mano nuomone... paskaitikit Statu puslapiose atsilepimus del ANACS kompanijos ir jums bus viskas aisku... Tarp kitko, pabandikit isstatiti i eBay lota su paskelbtu greidu ANACS MS(Nr.), tai para neatstoves... eBay nuims is aukciono (del nekokybisko sertifikavimo/gradavimo leidziama tik jo nuotrauka, bet ne jo minejimas, tarp kitko kaip ir NNC)...
Paskutinį kartą redagavo severin-25 Sek Spa 24, 2010 2:24 pm. Iš viso redaguota 6 kartus.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Kitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]