Monetų namai nemokamas medalis

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė ReichsAdler » Pen Kov 13, 2015 12:31 pm

gytis rašė:
ReichsAdler rašė:Dėkui už komentarus. Aš iš pat pradžių suuodžiau, kad po nemokamumu gali slypėti aferos (2009 m. skandalas). O be to, menkaverčiai tie medaliai, kurių net 25 tūkst. progaminta.

Darelis rašė:KAM TO JUMS REIKIA ? Daiktas, kuris neturės vertės aplamai niekada...


Jei duoda nemokamai tai reikia imt, bet išlaidos šiuo atveju viršija bet kokią tos monetos/medalio savikainą (porą litų?).

Darelis rašė:Nusipirkit geriau nžn ką... Kad ir paprasta jubiliejinį rublį rusiška - tikrai bus daug geriau ir bus moneta turinti istorija.


Nenoriu tų bjaurių rublių. Aš gimęs 199* metais, todėl man nelabai suprantama meilė okupantų Sąjungai. Turiu keletą kapeikų, vieną jubiliejinį skirtą dvidešimtmečiui po II pas. karo, man jie nėra gražūs. Visos monetos pilkai geltonos, nei kiek neblizga. Verčiau nusipirksiu "buržuazinės lietuvos" MS64 kokybės 1 centą ar litą :D


Tsss ... tyliau - cia kas antras , o gal ir daugiau , renka ir kaifuoja nuo ruskiu monetu ! o tu cia lendi su savo patriotizmu , nebijai zaliu zmogeliuku ? :)


Duosiu aš tyliau... Nusi**** man ant tų žaliųjų antžmogių (kodėl jie žmogeliukai? Nėra jie nei maži, nei meilūs :D) O dėl rublių, na kiekvieno asmeninis reikalas, bet vistiek per daug kaifuojama dėl sovietinių kapeikų, manau :D Visai kas kita - carinės sidabrinės, auksinės monetos. Bet man kažko bent jau kol kas neįdomios tos "nikolaškės", kaip kažkas sakė.
Aš kaifuoju dėl Vokietijos antrojo reicho markių. Čia tokių turbūt reta, dauguma - carinės/sovietinės rusijos megėjų. Aš tikrai nieko nesmerkiu, bet pasaulis didelis.
ReichsAdler
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Ant Sau 20, 2015 1:48 am

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė saulys » Pen Kov 13, 2015 3:25 pm

Atsiprašau, gal ne čia reikėtu bet tiek to ....Niekas čia "ne kaifuoja ",meilę okupantų sąjungai ,o dalyvauja įvairiose kolekcionierių diskusijose , sovietmečio monetos ,tarp kitko , yra Lietuvos istorijos tarpsnis ir nuo to niekur nepabėgsi .Tamstos ,gimusio 199*,išsireiškimas "buržuazinės Lietuvos" tikrai skamba ir kvepia sovietmečių :lol: . ,antra "sąjungai" galima rašyt ir iš mažosios raidės :lol: o va Lietuva, Lietuvos - reikia neužmiršt , rašoma iš didžiosios raidės-VISUOMET. Kolekcionuot galima viska , ir kolekcionuoja ką kas nori , vieni ,kažkas jau rašė,renka alaus kamštelius ir kaifuoja,o dar vieni kaifuoja nuo žolytės :P , taip kad kiekvienam savo.Aš taip pat nieko nesmerkiu.
Vartotojo avataras
saulys
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: Ant Bal 09, 2013 8:02 pm

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė SarasM » Pen Kov 20, 2015 2:37 pm

nenukrypstam nuo temos..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetų namai nemokamas medalis

Standartinė -furistas- » Sek Rgs 27, 2015 10:20 am

Sveiki,
medalis pradeda oksiduotis. Laikymo sąlygos blogos ar kažkas dar negerai?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Kolekcijos namuose nelaikau.
Vartotojo avataras
-furistas-
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket Vas 27, 2014 10:05 pm
Miestas: Garliava
Kolekcionuoju: VisulaikuLietuva

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], noominis