Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordinas)

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė RamunasV » Ket Vas 06, 2014 8:07 am

rim1958 rašė:Vyručiai,ginčuose gimsta teisybė.Aš nieko prieš visų dalyvių nuomones.Tačiau pažvelkime į Ramūno pateikta lentelę ir Cerberus ordiną kurio numeris yra 786141.Lentelėje matome,kad 1956m.pažymėtas tik vieno ordino numeris.Kas tai - nejaugi tais metais pagamino tik vieną ordiną,o gal įteikė tik vieną.Manau kad čia kažkas ne taip.Dabar dėl visokių smulkmenų-nuo jų labai priklauso ordino kainą.
Dėl graviravimo ant ordino-žiūrint kuriu monetų namu.Maskvos monetų namuose karo metu graviruotu buvo pagaminta nemažai,tačiau parodytas ordinas pagal numerį yra pagamintas Krasnokamsko monetų namuose.Numeriai 34787-71998 priskiriami antro varianto pirmos partijos ordinams.Tarp jų yra ir graviruotų,bet jie reti,o tai reiškia,kad žymiai brangesni negu kiti.
Tai tik mano žinios,kurių aš niekam neprimetu.


paiskinsiu aiskau nuo paskutinio ordino gamibos iki paskutinio tai nuo 1945paskutinis ordinas buvo iteiktas 733913 ir iki 1956 paskutinis ordinas iteiktas 911443 tai reiskia 1956metais buvo i teikti nuo 733914-911443 numeriai ordino ;)

o del tu tirazu kaip kolega ir sake ir taip as galvoju tiesiok buvo nukalta tais metais daugau ordinu ir tiesiok neiteikta buvo ir gulejo sandeli o o rusai dabliusavo todel kad pagal varijacijas atitiko 1945metu laida ;) as asmeniskai nerinku pagal variacijas tai man nera jokio skirtumo ar jie dasipliusuoja tiraza ar ne tai nereikia kabinet del paprastu daliku juk mes nevisi renkam pagal suptipus monetas ar ordinus ;)
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė rim1958 » Ket Vas 06, 2014 11:54 am

Ramūnai,niekas prie JŪSŲ nesikabinėja,jeigu įžeidžiau,tai LABAI ATSIPRAŠAU.Tačiau aš manau,kad forumai tam ir skirti,kad disponuodami skirtingais šaltiniais išsiaiškintume teisybę,o tokie teigimai, kad gal buvo pagaminta,gal buvo įteikta neturint dokumentinių įrodymų yra nieko verti.Mane asmeniškai domina kiekvieno apdovanojimo tiksli istorija,o ne spėjimai.Ir dar dėl Jūsų,Ramūnai turimos lentelės-nežinau iš kur Jus ją turite,bet paaiškinkit man,kodėl joje prie vienų metų duotas intervalas nuo tokio iki tokio numerio,o prie kitų-tik vieno apdovanojimo numeris.Jeigu ,kaip Jus teigiate,tai prie kiekvienų metų turėtų būti nurodytas intervalas.
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė RamunasV » Ket Vas 06, 2014 4:44 pm

as jau senai atsisiuntes kataloga ordinai ir medalai ten yra medaliu ir ordinu suptipai ir sita lentelia del intervalo greiciausai tingejo rasitojas rasit kiekviena karta tai parase tik paskutinius numeriu kurie i teikti buvo jai jums idomu tas katalogas galiu jums ji atsiust ir isnagrinesite viska ;)
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė rim1958 » Ket Vas 06, 2014 10:59 pm

Ramūnai,paieškojau rusų forumuose ir radau vėlesnio apdovanojimo ordino knygutės skaną.Kaip galėjo būti, kad ordinas 814721 įteiktas 1945m.,o ordinas mažesniu numeriu 786141 pagal Jūsų turimus šaltinius 1956m.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė RamunasV » Pen Vas 07, 2014 8:58 am

jam ordinas i teiktas 1946 metai ;) uz 1945metu nuopelnus arba suzeidima tikslai nepasakisiu nes raides neriskios tai gerai perskaitit negaliu
beto iskur ka nors man zinot kolega as nesidomiu taip kaip jus as daugausai monetom uzsijimu jai uzsijimciau taip kaip monetom militarija tai zinociau atsakima ;)
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė saulys » Pen Vas 07, 2014 12:22 pm

rim1958 rašė:Ramūnai,paieškojau rusų forumuose ir radau vėlesnio apdovanojimo ordino knygutės skaną.Kaip galėjo būti, kad ordinas 814721 įteiktas 1945m.,o ordinas mažesniu numeriu 786141 pagal Jūsų turimus šaltinius 1956m.

Sveikas rim1958 neįsižeisk kad įsiterpiu ,paskaityk atidžiau rusų forumus, jie pastoviai tikslina tuos duomenis, jei turi ordiną ir dokumentus nuskanuok ir jiems pateik rusai patikslins ,aukščiau minėjau kad nėra tikslių duomenų kada kokie numeriai buvo nukalti ,rusu forumuose spėliojama daug maž pagal teikimo dokumentus
Pagarbiai Jonas
Vartotojo avataras
saulys
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: Ant Bal 09, 2013 8:02 pm

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė rim1958 » Pen Vas 07, 2014 5:34 pm

saulys rašė:
rim1958 rašė:Ramūnai,paieškojau rusų forumuose ir radau vėlesnio apdovanojimo ordino knygutės skaną.Kaip galėjo būti, kad ordinas 814721 įteiktas 1945m.,o ordinas mažesniu numeriu 786141 pagal Jūsų turimus šaltinius 1956m.

Sveikas rim1958 neįsižeisk kad įsiterpiu ,paskaityk atidžiau rusų forumus, jie pastoviai tikslina tuos duomenis, jei turi ordiną ir dokumentus nuskanuok ir jiems pateik rusai patikslins ,aukščiau minėjau kad nėra tikslių duomenų kada kokie numeriai buvo nukalti ,rusu forumuose spėliojama daug maž pagal teikimo dokumentus
Pagarbiai Jonas

Ordinas ne mano,aš dėl istorini fakto patvirtinimo.Užklausimas į rusų forumus jau paduotas ,kol kas tik mano faktų patvirtinimai,bet ne dokumentiškai įrodyti.Kol neturėsiu super tikru faktų iš labiau apie tai išmanančius - nuo komentarų susilaikysiu,o tai mane su visa kolekcija suvalgys.
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė rim1958 » Pen Vas 07, 2014 6:29 pm

Atsibodo žaisti katę ir pelę - paskaitykit Wikipedia,kiek per karą buvo įteikta apdovanojimų. Pasirodo karo metu buvo įteikta 1milijonas 276 tūkstančiai tėvynės karo ordinų iš kurių tik 350 tūkstančių pirmo laipsnio.Pabrėžiu-karo metu,o ne po karo.
rim1958
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Tre Kov 20, 2013 10:22 pm

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė cerberus » Ant Kov 11, 2014 12:37 pm

dar vienas is mano kolekcijos. kelintais metais buvo teiktas? kas pasakys? tada as pasakysiu kas knygeleje parasyta. :?:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
cerberus
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Sek Bir 03, 2012 10:42 am

Re: Орден Отечественнаяа война (Didžiojo Tėvynės karo ordina

Standartinė jonas1 » Ant Kov 11, 2014 1:43 pm

1966-68
Nusipirksiu viska, +37067293090 arba levoy@mail.ru
jonas1
 
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: Pir Rgs 17, 2012 7:51 pm
Miestas: Visaginas/Lentvaris/Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Cariniai, Tarybiniai ir Rusiški ordinai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]