CCCP medaliu kolekcionavimas

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė vytukino » Ket Sau 29, 2015 6:30 pm

ooo 15 ir 16? Kokia jų vertė?
vytukino
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Gru 17, 2013 4:41 pm

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė liuts » Ket Sau 29, 2015 9:20 pm

opa 1 100 euriuku.....

Тип 3. МВД Союзных республик.

Медали третьего типа вручались со 2 мая 1960 года по 8 августа 1962 года. Появление медалей третьего типа связано с передачей полномочий центрального общесоюзного Министерства Внутренних Дел министерствам союзных республик. Такие медали были выпущены только пятью республиками: РСФСР, Молдавской ССР, Армянской ССР, Таджикской ССР и Литовской ССР
liuts
 
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: Ant Vas 05, 2013 7:03 pm

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė vytukino » Ket Sau 29, 2015 11:55 pm

1100eu?!:DD
vytukino
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Gru 17, 2013 4:41 pm

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė saulys » Pen Sau 30, 2015 5:02 pm

liuts rašė:opa 1 100 euriuku.....

Тип 3. МВД Союзных республик.

Медали третьего типа вручались со 2 мая 1960 года по 8 августа 1962 года. Появление медалей третьего типа связано с передачей полномочий центрального общесоюзного Министерства Внутренних Дел министерствам союзных республик. Такие медали были выпущены только пятью республиками: РСФСР, Молдавской ССР, Армянской ССР, Таджикской ССР и Литовской ССР


Leonko o kiek šitų duosi urmu ir po kiek :D , aš vertindamas gal sumaišiaunumerius kažką suklydau bet tu kaip specas labai gerai supratai ,nors gyreisi kad kažką nusimanai apie medalius ,aš tikiu kad nusimanai ,bet vertindamas net nepaprašei kad įdėtu reverso nuotraukas -tai didelė klaida nusimanančiam :lol: kai klausei ,6; 8 kiek paimsiu ,tavo žiniai juos kolekcionieriai perka po vieną ,o spekuliantai perka urmu ir po pigiaja iš nenusimanančiųjų , apgaudinėja ,čia rašo pradedantysis norėdamas gauti teisingą sąžiningą įvertinimą o ne šeip sau atsakymą - gal parduodi už tiek tai paimsiu. Neįsižeisk nieko asmeniškai ,sėkmės
KOLEKCIONAVIME
Vartotojo avataras
saulys
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: Ant Bal 09, 2013 8:02 pm

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė liuts » Pen Sau 30, 2015 8:09 pm

vytukino rašė:1100eu?!:DD


Čia pirmas medalis 100 pinigų....o ne 1100 :lol:
liuts
 
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: Ant Vas 05, 2013 7:03 pm

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė vytukino » Pen Sau 30, 2015 8:30 pm

Gi supratau:) o taip kaip dėl to LTSR medaliuko ir ženkliuko?
vytukino
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Gru 17, 2013 4:41 pm

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė liuts » Pen Sau 30, 2015 8:47 pm

Viskas priklauso ant kiek žmogui jis reikalingas....nėra jis retas, bet sidabrinis...
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ltsr-ze ... 03508.html
liuts
 
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: Ant Vas 05, 2013 7:03 pm

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė leonko » Pir Vas 09, 2015 9:56 pm

saulys rašė:
liuts rašė:opa 1 100 euriuku.....

Тип 3. МВД Союзных республик.

Медали третьего типа вручались со 2 мая 1960 года по 8 августа 1962 года. Появление медалей третьего типа связано с передачей полномочий центрального общесоюзного Министерства Внутренних Дел министерствам союзных республик. Такие медали были выпущены только пятью республиками: РСФСР, Молдавской ССР, Армянской ССР, Таджикской ССР и Литовской ССР


Leonko o kiek šitų duosi urmu ir po kiek :D , aš vertindamas gal sumaišiaunumerius kažką suklydau bet tu kaip specas labai gerai supratai ,nors gyreisi kad kažką nusimanai apie medalius ,aš tikiu kad nusimanai ,bet vertindamas net nepaprašei kad įdėtu reverso nuotraukas -tai didelė klaida nusimanančiam :lol: kai klausei ,6; 8 kiek paimsiu ,tavo žiniai juos kolekcionieriai perka po vieną ,o spekuliantai perka urmu ir po pigiaja iš nenusimanančiųjų , apgaudinėja ,čia rašo pradedantysis norėdamas gauti teisingą sąžiningą įvertinimą o ne šeip sau atsakymą - gal parduodi už tiek tai paimsiu. Neįsižeisk nieko asmeniškai ,sėkmės
KOLEKCIONAVIME

To saulys:

1-Neatsimenu kada su tavim geriau kad tu su manim ant TU- (drinking)
2-Aš daviau teisinga ir sąžininga info. tam momentui, pagal ta informacija kokia buvo pateikta (aš apie aversa) ;)
3-Kai buvo duotas reversas, aš jau vertinau per PM :lol:
4-Jeigu nori kad aš tau ką nors parduočiau, tai prašau kreipkis per PM :!:
nieko asmeniško, (bajeristas)
Vartotojo avataras
leonko
 
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: Tre Kov 27, 2013 12:33 pm
Miestas: Vilnius

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė kurimas » Tre Lie 22, 2015 2:14 pm

Sveiki . Gal kam ko reikia iš medalių ir ženklų ? . Šiaip aš ir gi užsiiminėju apdovanojimais , tai čia laisvi nuo kolekcijos .viewtopic.php?f=28&t=9016
Vartotojo avataras
kurimas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2015 11:09 am
Miestas: UTENA
Kolekcionuoju: FALERISTIKA

Re: CCCP medaliu kolekcionavimas

Standartinė xirmantasx » Šeš Lap 07, 2015 4:37 pm

va mano vienas is retesniu
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Senovėje aukodavo, nekaltas mergeles. Žinoma, koks kvailys aukos tas, kurios duoda
Vartotojo avataras
xirmantasx
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Pen Lap 06, 2015 9:36 pm
Miestas: Alytus
Kolekcionuoju: Numizmatika
Bonistika

AnkstesnisKitas

Grįžti į Cariniai, Tarybiniai ir Rusiški medaliai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]