Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Komentarai/pasiulymai/idejos/pageidavimai

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Giurza » Tre Kov 11, 2015 6:28 pm

Noreciau uzsistot Ricardas1. vienas dalykas kiek teko susidurt, visada korektiskai ir saziningai atlikdavo savo sandorio dali. antras dalykas rezervas ir yra rezervas.
tiesiog matau kad gavosi tarp Jusu abieju nesusisnekejimas. Donas akcentavo klausima del rezervo kaip konkreciai pirkimo (t.y. Donas suprato kad Ricardas1 pirks moneta ir taskas) o Ricardas1 tiesiog galvojo apie viska kaip apie rezerva ir tas leptelejimas apie pirkima arba nusprudo arba gavosi nepagalvojus...
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė A7 » Tre Kov 11, 2015 7:03 pm

Nu tai už savo žodžius (leptelėjimus) reikia atsakyt :) O šiaip, tai tik dar kartą parodo, kad tie rezervai yra absurdas: anksčiau pardavėjas atsisakė parduoti, dabar pirkėjas atsisakė pirkti.
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1286
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Lietuvos_monetos » Tre Kov 11, 2015 7:37 pm

Aš esu rezervavęs ir atšaukęs rezervacija kokius 5 kartus. Aš visada paklausiu kaip galiu atlyginti materialiai atšauktą rezervaciją. Iš visų kartų keli yra paprašę pervesti kelis proc nuo rezervuotos sumos-pravedžiau. Kiti parašė, kad viskas OK.
Reikia apibrėžti taisyklėse rezervacija manau. Pas mane dabar rezervacija yra keli proc nuo pirkinio sumos.
Ričardas, mano atžvilgiu, patikimas žmogus.
Renku pasaulio apyvartines monetas, kuriose vaizduojami šaunamieji ginklai. Jei galite pasiūlyti ar nurodyti konkrečią monetą - į PM.
Lietuvos_monetos
 
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Sek Vas 09, 2014 9:44 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LR 1925-1938 ir 1991-2014,
LK antsiuvai

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Ricardas1 » Tre Kov 11, 2015 8:34 pm

a7 visiškai neteisus, pažiūrėčiau, kaip Jus darytumėte, kai žinotumėte kaip pvz, kad 50 € ldk yra pardavime 410, o Jus rezervavote už 430 €, o jeigu Jums reiktų daugiau monetų? Mokėtumėte daugiau rinkos kainos? Kažkodėl abejoju, visi skaičiuoja pinigus.
Vartotojo avataras
Ricardas1
 
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: Ket Kov 24, 2011 8:43 pm
Miestas: VILNIUS

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Donas » Tre Kov 11, 2015 9:14 pm

Ricardas1 rašė:a7 visiškai neteisus, pažiūrėčiau, kaip Jus darytumėte, kai žinotumėte kaip pvz, kad 50 € ldk yra pardavime 410, o Jus rezervavote už 430 €, o jeigu Jums reiktų daugiau monetų? Mokėtumėte daugiau rinkos kainos? Kažkodėl abejoju, visi skaičiuoja pinigus.


O kaip darytumėt, jei tai būtų buvusi Forma? Aš būčiau pardavęs už sutartą kainą, nes mes vienas kitam pažadėjom pirkt / parduot.
Vartotojo avataras
Donas
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ant Vas 19, 2013 9:30 pm
Miestas: Vilnius

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Giurza » Tre Kov 11, 2015 9:19 pm

Kolegos, nesipykit, juk, aciu Dievui kaip ir nenukentejot nei vienas finansiskai... ar as kazko nesuprantu? :?
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Donas » Tre Kov 11, 2015 9:20 pm

Lietuvos_monetos rašė:Aš esu rezervavęs ir atšaukęs rezervacija kokius 5 kartus. Aš visada paklausiu kaip galiu atlyginti materialiai atšauktą rezervaciją. Iš visų kartų keli yra paprašę pervesti kelis proc nuo rezervuotos sumos-pravedžiau. Kiti parašė, kad viskas OK.
Reikia apibrėžti taisyklėse rezervacija manau. Pas mane dabar rezervacija yra keli proc nuo pirkinio sumos.
Ričardas, mano atžvilgiu, patikimas žmogus.


Na, tai ir yra garbingas poelgis - paklaust dėl nuostolių atlyginimo. Ir, manau, visada tas garbingumas įvertinamas - gaunamas atsakymas, kad viskas ok, nieko nereikia
Vartotojo avataras
Donas
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ant Vas 19, 2013 9:30 pm
Miestas: Vilnius

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Donas » Tre Kov 11, 2015 9:22 pm

Giurza rašė:Kolegos, nesipykit, juk, aciu Dievui kaip ir nenukentejot nei vienas finansiskai... ar as kazko nesuprantu? :?


A mes nesipykstam :)
Tik atvira diskusija apie žodžio laikymąsi ir, kaip kolega iškėlė mintį, poreikis apibrėžti oficialiai, kas yra rezervacija (interesting)
Vartotojo avataras
Donas
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ant Vas 19, 2013 9:30 pm
Miestas: Vilnius

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė Ricardas1 » Tre Kov 11, 2015 9:23 pm

ebay laimi aukcioną, tai galima atsisakyti ir nepirkti, jokių problemų nėra, o čia cirkai kažkokie. Forma yra forma, šiuo atveju 25 metai nepriklausomybės nepalyginama, ypač, kai rinkos kaina 70 €, nėra logikos mokėti daugiau... Diskusijas uždarome, su donu nepatarčiau turėti reikalų, mano nuomonė medinis mąstymas.
Vartotojo avataras
Ricardas1
 
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: Ket Kov 24, 2011 8:43 pm
Miestas: VILNIUS

Re: Forumo atsiliepimai: keitėjai / pirkejai / pardavejai

Standartinė gramas » Tre Kov 11, 2015 9:49 pm

Kaip matau skirtingą savo žodžio kainą turi kolegos. Tai ateityje siūlau be avanso su rezervacijom neprasidėt ;-)
Vartotojo avataras
gramas
 
Pranešimai: 737
Užsiregistravo: Pir Lie 02, 2012 10:31 am
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Tarpukario ir dabarties Lietuvą,
Latviją ir Estiją

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie pomegis.lt

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]