Re: Apie forumą

Komentarai/pasiulymai/idejos/pageidavimai

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė 88 » Ket Vas 09, 2012 1:50 pm

SarasM rašė:
numizma rašė:Visa ta informacija as pats zinojau, tai kad nieko naujo nepasakete, o dėl kainos tai norejau paklaust realia kaina lietuvoje, o rusijoje kaina zymiai didesne... Tik vat man pyktis ima uz tai, kad kategoriskai teigia : "Neabejoju, kad moneta kopija" tai jei nieko nerauki apie ta moneta tai kam tokias nesamones ir rasyt... As tik issakiau savo nuomone, zinoma kiek zmoniu, tiek skirtingu nuomoniu.


Šiaip tai kaip viską žinantis labai daug klausinėji. O dėl realios kainos Lietuvoje tai pas mus gi visi renka Rusiją, bet iš šimto tik vienas už ją normaliai sumokės. Ir tą vieną reikės paieškoti, nes jis vargu ar užsuka į pirkį, ar užlipa ant Tauro kalno. Moneta gera, reiškias reikia gero pirkėjo, o rimtas pirkėjas tau sumokės ir Rusijos, ir JAV, ir Brazilijos rinkos kainą. Na, bet kadangi nieko naujo nepasakiau, tai ir baigiu.

Dėl kategoriškų ir neteisingų pareiškimų tai mes forume tobulėjam, tokių pranešimų su kiekviena diena mažiau, keletą spešelistų išmetėm, keletui uždraudėm rašinėt, bet visų nesukontroliuosi. Faktas tas, kad tu gavai visą reikalingą info, o kad tave dėl vieno iš komentarų ima pyktis, tai čia jau tamsta su nervais kažkas negerai.. Iš esmės svarbiausia, kad diskusijoj gimsta tiesa ir išlieka vertinga informacija.

Ir aš, deja, negaliu sutikti su tavo pasakymu, kad forume sėdi nekompetentingi asmenys. Yra visokių, bet visi negali būt lygūs, o tu neturi teisės visus kaip visumą sumenkinti ir šmeižt. Tai va taip.

Gerai. Baigiam blevyzgot, ši tema ne tam..

Manau nepamaisytu forume ivest dalyviu vertinimo ar reitingu +/- ar pan.sistema,kaip rusu numizmatiniuose forumuose.Nes cia ne tik info iesko,bet ir perka ,parduoda,forumo aukcionuose dalyvauja ir t.t.
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė TurboPower » Ket Vas 09, 2012 2:50 pm

magic1971 rašė:Manau nepamaisytu forume ivest dalyviu vertinimo ar reitingu +/- ar pan.sistema,kaip rusu numizmatiniuose forumuose.Nes cia ne tik info iesko,bet ir perka ,parduoda,forumo aukcionuose dalyvauja ir t.t.


Puiki mintis :-).

Ir neturėtų būt sunku įvest naujovę: Atsiliepimai, kaip čia:
Paveikslėlis

Tik apmokestint "nario patvirtinimų" nereikia, kaip, kad padarė o********.lt ir per dieną po apmokestinimo numirė visa skelbimų lenta, apie 5dienos praėjo nuo naujovės ir visiška tyla ten :-).

Kaip tik būtų gerai pritraukti Tauro kalno pardavėjus į skelbimų lentą, galėtų viską nufotkint ir sudėt su kainom :-0.
Vartotojo avataras
TurboPower
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2011 10:49 am
Miestas: Vilnius

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė donatas123 » Ket Vas 09, 2012 3:25 pm

Na o aš priešingai manau, kad iš forumo jokiu būdu nereikia padaryti turgaus... Nes dieve dieve koks savartynas buvo patapęs paskutiniu metu tas oldtimers. Palyginus koks solidus ir rimtas buvo specializuotas forumas prie 6 metus ir koks patapo perpaskutinius kelis metus. Ten iš vis kažką jiems drąstiško jau senai reikėjo daryti...
O grįžtant priet temos, tai reitingavimo sistemą, gal ir neblogas variantas. Įdiegimas jo į phpbb sistemą yra lengvas, bet čia vėlgi reikia iš anksto nuspręsti kas galės reitinguoti, už ką. Nes vėl prasidės nesamonės, pasipils nauji nariai, kurie patys save reitinguos ir t.t.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė SarasM » Ket Vas 09, 2012 3:34 pm

donatas123 rašė:Įdiegimas jo į phpbb sistemą yra lengvas


apie kurį konkrečiai mod'ą šneki? aš kiek perėjau man labiausiai kolkas šitas prie širdies:

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=780735
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė Nummus » Ket Vas 09, 2012 3:52 pm

SarasM rašė:
donatas123 rašė:Įdiegimas jo į phpbb sistemą yra lengvas


apie kurį konkrečiai mod'ą šneki? aš kiek perėjau man labiausiai kolkas šitas prie širdies:

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=780735


Čia kaip miestai.net išvaizda panaši?
„Laikas - kolekcionieriaus sąjungininkas“
(Nummus, 2011).
Vartotojo avataras
Nummus
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Tre Gru 07, 2011 4:34 pm
Kolekcionuoju: Stalo teniso kamuoliukai, raketės ir pan.

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė SarasM » Ket Vas 09, 2012 3:56 pm

Nummus rašė:
Čia kaip miestai.net išvaizda panaši?


Aha. Gal naudojies tuo forumu ir gali pasakyt ar normaliai jis veikia?
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Apie forumą

Standartinė donatas123 » Ket Vas 09, 2012 4:04 pm

Kokia forumo phpbb versija šiame forume dabar? Pagal ją reikia pasirinkti mod'ą tinkamą, nes ne tai versijai pritaikytas mod'as neveiks.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė TurboPower » Ket Vas 09, 2012 4:05 pm

donatas123 rašė:Na o aš priešingai manau, kad iš forumo jokiu būdu nereikia padaryti turgaus... Nes dieve dieve koks savartynas buvo patapęs paskutiniu metu tas oldtimers. Palyginus koks solidus ir rimtas buvo specializuotas forumas prie 6 metus ir koks patapo perpaskutinius kelis metus. Ten iš vis kažką jiems drąstiško jau senai reikėjo daryti...
O grįžtant priet temos, tai reitingavimo sistemą, gal ir neblogas variantas. Įdiegimas jo į phpbb sistemą yra lengvas, bet čia vėlgi reikia iš anksto nuspręsti kas galės reitinguoti, už ką. Nes vėl prasidės nesamonės, pasipils nauji nariai, kurie patys save reitinguos ir t.t.


Reitinguojant reiktų dar nuorodos į temą.
Pvz.: paspaudus ant atsiliepimo, atsiliepimų sąraše, iškart būtų galima pamatyt už kokį pirkimą/pardavimą gavo atsiliepimą ir būtų nukeliamas į tą temą.
Vartotojo avataras
TurboPower
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2011 10:49 am
Miestas: Vilnius

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė kaniara » Ket Vas 09, 2012 4:07 pm

donatas123 rašė:Įdiegimas jo į phpbb sistemą yra lengvas

Labai norėčiau pamatyti kur lengvai yra įdiegtas reitingavimo mod'as. Kuomet buvo phpBB2, buvo nemažai MOD'u tam reikalui, tačiau phpBB3 nėra nei vieno (ar aš ką praleidau???) išbaigto MOD'o.
Vartotojo avataras
kaniara
 
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: Pen Bir 17, 2011 2:40 pm
Miestas: Vilnius - Kaunas
Kolekcionuoju: Banknotai WW2. Monetos su dviračiais.

Re: Padėkite nustatyti monetos vertę

Standartinė SarasM » Ket Vas 09, 2012 4:08 pm

kaniara rašė:Labai norėčiau pamatyti kur lengvai yra įdiegtas reitingavimo mod'as. Kuomet buvo phpBB2, buvo nemažai MOD'u tam reikalui, tačiau phpBB3 nėra nei vieno (ar aš ką praleidau???) išbaigto MOD'o.


va va.. aš irgi neradau normalaus, porą bandžiau sumesti, bet tfu tfu tfu vos pasisekė paskui sugrįžt į normaliai veikiantį forumą :D
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie pomegis.lt

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]