Re: Apie forumą

Komentarai/pasiulymai/idejos/pageidavimai

Re: Apie forumą

Standartinė gelvis » Ant Lap 19, 2013 11:37 pm

Naujoms taisyklėms iš esmės pritariu, tik būtų gerai, kad norint "prikelti" temą užtektų pakeisti pirminį skelbimo tekstą (t.y. sumažinti kainą), o ne reikėtų pačiam papildomas naujas žinutes rašinėti.
Vartotojo avataras
gelvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: Tre Kov 13, 2013 1:09 am
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Dideles, gražias monetas

Re: Apie forumą

Standartinė Evangelistas » Ant Lap 26, 2013 8:52 am

gelvis rašė:Naujoms taisyklėms iš esmės pritariu, tik būtų gerai, kad norint "prikelti" temą užtektų pakeisti pirminį skelbimo tekstą (t.y. sumažinti kainą), o ne reikėtų pačiam papildomas naujas žinutes rašinėti.


nesutinku del pirminio texto keitimo, bet sutinku del kainos numusimo. Zmogus atejes nevisada pastebes, kad pakeistas pirminis textas. Geriau, jei sakykim kaina buvo 100 lt, apacioje parasyti 95. Tai tikrai, atejus i skelbima, bus aiskuma.
Nors velgi, jei nuo dideles sumos prades po -1 lt musineti, tai....
Vartotojo avataras
Evangelistas
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: Ket Spa 02, 2008 1:43 pm
Miestas: Kaunas/Garliava

Re: Apie forumą

Standartinė Giurza » Šeš Lap 30, 2013 7:37 pm

is kitos siek tiek operos. nors pastaruoju metu senokai nedalyvavau aukcionuose, bet vistiek stebiu ir duomiuosi... ir mano nuomone, dabar atsiradus nauja "tradicija" primest viena centa ir tokiu budu "isdurt" sekanti statytoja man atrodo siek tiek ... na nelabai. stipriai abejoju, ar tas centas turi reiksmes mokejimo metu, stipriai abejoju ar pardavejas tuo patenkintas, sekantis statytojas, kuris butu laimejes, arba bent jau pabandes laimet, irgi nelabai patenkintas...
vienzo, man rodos, kad tas pirmasis kartas gal ir nieko buvo, toks fainas prikolas, bet, kai tai tampa nuolatiniu reiskiniu, tai...
na nezinau, idomu butu zinot ka kolegos siuo klausimu mano.
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Apie forumą

Standartinė wiken » Šeš Lap 30, 2013 7:55 pm

Giurza rašė:is kitos siek tiek operos. nors pastaruoju metu senokai nedalyvavau aukcionuose, bet vistiek stebiu ir duomiuosi... ir mano nuomone, dabar atsiradus nauja "tradicija" primest viena centa ir tokiu budu "isdurt" sekanti statytoja man atrodo siek tiek ... na nelabai. stipriai abejoju, ar tas centas turi reiksmes mokejimo metu, stipriai abejoju ar pardavejas tuo patenkintas, sekantis statytojas, kuris butu laimejes, arba bent jau pabandes laimet, irgi nelabai patenkintas...
vienzo, man rodos, kad tas pirmasis kartas gal ir nieko buvo, toks fainas prikolas, bet, kai tai tampa nuolatiniu reiskiniu, tai...
na nezinau, idomu butu zinot ka kolegos siuo klausimu mano.

Pritariu,yra juokai yra ir rimti reikalai...Statymai turi buti normalus. (banzai)
Jei geras knygas skaitysi, tai būsi protingas, jei uždirbtus pinigus taupysi, tai būsi turtingas.
Renku(apyvartines)monetas, viso pasaulio.Domina, Lenkiskos apyvartines monetos nuo 1923 iki dabar. wikenwikenas@gmail.com
Vartotojo avataras
wiken
 
Pranešimai: 1347
Užsiregistravo: Pen Kov 29, 2013 7:39 pm
Miestas: Jurbarkas / Sakiai
Kolekcionuoju: Monetos
pasto zenklai,banknotai,knygos,ir t.t...

Re: Apie forumą

Standartinė donatas123 » Šeš Lap 30, 2013 8:08 pm

Pritariu, kad būtu uždrausta aukcionuose kelti sumą centais. Reiktu pabaigti viena kartą tuos žaidimus. Ir susitarti, kad statymai priimami tik litais, o monimalus didinimas, jei nenurodyta kitaip - 1 lt. Ir jokių ten centų.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Apie forumą

Standartinė Gytox » Šeš Lap 30, 2013 8:17 pm

Pritariu visu 100 proc., kad nutraukt 1 ct statymus. Cia vienas veikejas tuo labai naudojasi. Arba jai nevisi pritars, tai bent jau aukcionu sudarytojams itraukt punkta, kad statymai priimami tik litais. Na ir seip juokingai atrodo pergale 1ct :)
Vartotojo avataras
Gytox
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: Ant Spa 05, 2010 10:57 pm
Miestas: Utena
Kolekcionuoju: Valstybes (apyvartines)

Re: Apie forumą

Standartinė Giurza » Šeš Lap 30, 2013 9:58 pm

Gytox rašė:Pritariu visu 100 proc., kad nutraukt 1 ct statymus. Cia vienas veikejas tuo labai naudojasi. Arba jai nevisi pritars, tai bent jau aukcionu sudarytojams itraukt punkta, kad statymai priimami tik litais. Na ir seip juokingai atrodo pergale 1ct :)

kolega, cia siuo atveju ne tame kad forumietis pakele statyma 1 centu ir laimejo, o tame kaip buvo toks variantas:
aukcionas, baigiasi tarkim 2100
statymo zingsnis 1 lt (aiskiai parasytas)
na ir situacija tokia:
2049 A: 1lt
2055 B: 2lt
2058 C: 3,01lt
2059 B: 4lt
rezultatas - C laimejo, nes tipo B turejo kelti nuo C 3,01 lito vienu litu t.y turejo sakyt 4,01lt tam kad "palei taisykles" permustu C...
kai zingsnis centais nurodomas, tuomet ir keliam tais centais, bet kai va taip visai dirbtinai pasinaudojama tai jau cia biski exploit'as...
siaip malonu matyt kad ne mane viena toks elgesys nelabai dziugina. kaip ir minejau, pirmas toks atvejis gal ir prikolnas, bet kai jau taip ir toliau tesiama, tai jau truputi nejuokinga
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Apie forumą

Standartinė Gytox » Šeš Lap 30, 2013 11:14 pm

Giurza rašė:
Gytox rašė:Pritariu visu 100 proc., kad nutraukt 1 ct statymus. Cia vienas veikejas tuo labai naudojasi. Arba jai nevisi pritars, tai bent jau aukcionu sudarytojams itraukt punkta, kad statymai priimami tik litais. Na ir seip juokingai atrodo pergale 1ct :)

kolega, cia siuo atveju ne tame kad forumietis pakele statyma 1 centu ir laimejo, o tame kaip buvo toks variantas:
aukcionas, baigiasi tarkim 2100
statymo zingsnis 1 lt (aiskiai parasytas)
na ir situacija tokia:
2049 A: 1lt
2055 B: 2lt
2058 C: 3,01lt
2059 B: 4lt
rezultatas - C laimejo, nes tipo B turejo kelti nuo C 3,01 lito vienu litu t.y turejo sakyt 4,01lt tam kad "palei taisykles" permustu C...
kai zingsnis centais nurodomas, tuomet ir keliam tais centais, bet kai va taip visai dirbtinai pasinaudojama tai jau cia biski exploit'as...
siaip malonu matyt kad ne mane viena toks elgesys nelabai dziugina. kaip ir minejau, pirmas toks atvejis gal ir prikolnas, bet kai jau taip ir toliau tesiama, tai jau truputi nejuokinga


Galbut netaip isireiskiau, bet turejau omeny ta ka kolega, Giurza parasei. Pats neperseniausia tokioj padety nudegiau. Senbuviai niekada to nedarydavo, saziningi statymai visada vykdavo, jai 1lt zingsnis nurodytas, tai 1lt suma ir keliama, o ne po kablelio prikabinamas centukas. Jai pralaimedavai tai bent jau jausdavaisi, kad sportiskoje kovoje pralaimejai.
Vartotojo avataras
Gytox
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: Ant Spa 05, 2010 10:57 pm
Miestas: Utena
Kolekcionuoju: Valstybes (apyvartines)

Re: Apie forumą

Standartinė Giurza » Sek Gru 01, 2013 12:06 am

Gytox rašė:Galbut netaip isireiskiau, bet turejau omeny ta ka kolega, Giurza parasei. Pats neperseniausia tokioj padety nudegiau. Senbuviai niekada to nedarydavo, saziningi statymai visada vykdavo, jai 1lt zingsnis nurodytas, tai 1lt suma ir keliama, o ne po kablelio prikabinamas centukas. Jai pralaimedavai tai bent jau jausdavaisi, kad sportiskoje kovoje pralaimejai.

Jep, visiskai sutinku. o ypatingai su paryskinta vieta! cia kazkaip naujokai negerbia is seno nusistovejusiu taisykliu ir tiesiog nerasyto "riterisko" elgesio. blogiausiai yra tame kad dabar reiks kazkokias taisykles vel kurti, paskui atsiras dar naujoku kurie ir toms taisyklems apstatymus ras ir vel daugiau taisykliu prireiks... praktiskai lygioj vietoj kodeksus tures moderatoriai arba aukcionu autoriai rasyt. cia is serijos - visada atsiras tokiu kurie galvos kad jie "protingesni" uz kitus... o rezultatas (killer) (ate)

P.S. ir beje, sportiskoj kovoj ne tik pralaimejimas ne toks skaudus, bet ir laimejimas gerokai malonesnis ;)
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Apie forumą

Standartinė dasefxas » Sek Gru 01, 2013 11:57 am

Nežinau kokia nuomonę apie tai turi gerb. Šarūnas, bet aš asmeniškai manau kad viskas sąžininga :) Kas dalyvauja ebay aukcionuose ir bidina paskutine sekunde tas turbut mane supras kodel mano nuomone butent tokia :) .

Musu aukcionu salygose daznai rasoma - Minimalus statymo zingsnis - 1 lt...taigi taisyklems nenusizengta.
Galima rasyti tik " statymo zingsinis-1 lt"- bet tada negaletumeme bidinti po 2 lt :)

Interpretuoti galima skirtingai, tad manau kad visai protingai laimetas aukcionas apie kuri kalbama
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie pomegis.lt

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot], kohaku