Re: Apie forumą

Komentarai/pasiulymai/idejos/pageidavimai

Re: Apie forumą

Standartinė wnd » Sek Gru 01, 2013 2:46 pm

dasefxas rašė:Nežinau kokia nuomonę apie tai turi gerb. Šarūnas, bet aš asmeniškai manau kad viskas sąžininga :) Kas dalyvauja ebay aukcionuose ir bidina paskutine sekunde tas turbut mane supras kodel mano nuomone butent tokia :) .

Musu aukcionu salygose daznai rasoma - Minimalus statymo zingsnis - 1 lt...taigi taisyklems nenusizengta.
Galima rasyti tik " statymo zingsinis-1 lt"- bet tada negaletumeme bidinti po 2 lt :)

Interpretuoti galima skirtingai, tad manau kad visai protingai laimetas aukcionas apie kuri kalbama


Pritariu. Nors man ir napatinka tas 0,01, bet manau, kad viskas sazininga. Negalima sakyti, kad pralaimejau aukciona del to, kad kazkas pakele 0.01 cnt. daugiau.
Vartotojo avataras
wnd
 
Pranešimai: 428
Užsiregistravo: Šeš Lap 09, 2013 12:05 am

Re: Apie forumą

Standartinė aris » Pir Gru 02, 2013 10:50 am

Labas visiems rytas!

Jaučiu skrendančius akmenukus į mano daržą. :)

Man asmeniškai užkliuvo taisyklė dėl laiko skaičiavimo, kai laikas 15:00 traktuojamas 15:00:59, kas mano manymu nėra logiška ir dėl to nusvilau keliuose mane labai dominusiuose aukcionuose. Bet kadangi taisyklėse tai detaliai aprašyta - esu pats kaltas, kad į jas neįsiskaičiau.

Kadangi Lietuvoje minimalus mokėjimo nominalas yra vienas centas - tai yra legali atsiskaitymo suma, iki forumo aukciono taisyklėse tai bus apribota ir pakeista.

Bet kuriuo atveju, aukcionas yra žaidimas, turintis savo taisykles. Kiekvienas asmeniškai sprendžia, kiek jam įdomu jį žaisti.

Taigi vienintelis komentaras - laikykimės nustatytų taisyklių.

Visiems daugiau teigiamų emocijų šią saulėtą dieną! ;)
aris
 
Pranešimai: 300
Užsiregistravo: Ant Kov 19, 2013 12:45 am
Miestas: Vilnius

Re: Apie forumą

Standartinė donatas123 » Pir Gru 02, 2013 12:23 pm

Gytox rašė:Pritariu visu 100 proc., kad nutraukt 1 ct statymus. Cia vienas veikejas tuo labai naudojasi. Arba jai nevisi pritars, tai bent jau aukcionu sudarytojams itraukt punkta, kad statymai priimami tik litais. Na ir seip juokingai atrodo pergale 1ct :)



Na tokiu atveju iš anksto pranešu, kad mano aukcionuose, galios nuo šiol ši taisyklė.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Apie forumą

Standartinė tuoj » Pir Gru 02, 2013 3:52 pm

Mano nuomone, diskusija beveik bereikšmė. Reikšminga gal tik tiek, kad, viliuosi, pasiskaitę ją paskui atidžiau elgsis aukcionuose.
1) Jei piktinasi pardavėjas - tai juk prieš paleidžiant aukcioną galima aprašymą platesnį padaryt, negi sunku? Pvz. aš kažkada buvau kelis aukcionus padaręs ir prirašęs tekstą, cituoju: 'Minimalus kėlimas: 1Lt (kėlimai apvalūs, t.y. 1, 2, ...)'. Kitam aukcione buvau prirašęs kažką panašaus į tai, kad kėlimai 0.5Lt tikslumu, t.y. 0.5, 1, 1.5, 2, 2.5... Problema?
2) Jei piktinasi nelaimėjęs pirkėjas - skaitykit aukciono aprašymą. Jei parašyta, kad minimalus kėlimas yra litas, tai atkreipkit dėmesį į tai, koks statymas atliktas prieš tai. O pasakymai iš temos 'galvojau, nesupratau' šiuo atveju yra tik jūsų pačių pasiteisinimai dėl aplaidumo. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
3) Jei piktinasi tiesiog stebėtojas daugiau su tuo niekuo nesusijęs - tikriausiai jei valstybė visiems lietuviams šiaip už dyką švenčių proga išdalintų po 500Lt, tai atsirastų tokių pat pasipiktinusių, kodėl ne po 800Lt davė.
4) aris šaunuolis dėl to, kad truputį forumiečių atidumą aukcionuose palavino ir privertė pasiskaityti aukciono aprašymą, taisykles.
tuoj
 
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: Pir Rgs 19, 2011 12:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: Apie forumą

Standartinė mctr » Pir Gru 02, 2013 4:15 pm

tuoj rašė:Mano nuomone, diskusija beveik bereikšmė. Reikšminga gal tik tiek, kad, viliuosi, pasiskaitę ją paskui atidžiau elgsis aukcionuose.
1) Jei piktinasi pardavėjas - tai juk prieš paleidžiant aukcioną galima aprašymą platesnį padaryt, negi sunku? Pvz. aš kažkada buvau kelis aukcionus padaręs ir prirašęs tekstą, cituoju: 'Minimalus kėlimas: 1Lt (kėlimai apvalūs, t.y. 1, 2, ...)'. Kitam aukcione buvau prirašęs kažką panašaus į tai, kad kėlimai 0.5Lt tikslumu, t.y. 0.5, 1, 1.5, 2, 2.5... Problema?
2) Jei piktinasi nelaimėjęs pirkėjas - skaitykit aukciono aprašymą. Jei parašyta, kad minimalus kėlimas yra litas, tai atkreipkit dėmesį į tai, koks statymas atliktas prieš tai. O pasakymai iš temos 'galvojau, nesupratau' šiuo atveju yra tik jūsų pačių pasiteisinimai dėl aplaidumo. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
3) Jei piktinasi tiesiog stebėtojas daugiau su tuo niekuo nesusijęs - tikriausiai jei valstybė visiems lietuviams šiaip už dyką švenčių proga išdalintų po 500Lt, tai atsirastų tokių pat pasipiktinusių, kodėl ne po 800Lt davė.
4) aris šaunuolis dėl to, kad truputį forumiečių atidumą aukcionuose palavino ir privertė pasiskaityti aukciono aprašymą, taisykles.


Definitely agree.
mctr
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 2:49 pm

Re: Apie forumą

Standartinė SarasM » Tre Gru 04, 2013 7:13 pm

DĖMESIO!
Pakeičiau taisykles pardavimų skiltyje:

parduodu-f28.html

perskaitom ir jei kas negerai- praneškit. Bandysiu šiandien visą skiltį sutvarkyt pagal naujas taisykles.

Vėliau sutvarkysim ir ieškau bei aukcionus.

Taip pat, kadangi tinkamai neatlieku savo pareigų greitu laiku prie moderatorių prisijungs donatas123 kuris stengsis padėti su skelbimais. Galėsi kreiptis tiesiogiai pas jį :)
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Apie forumą

Standartinė wiken » Tre Gru 04, 2013 8:18 pm

Klausimukas. Jeiku prie zmogaus duomenu yra pazymetas miestas. Ar dar ir dedant skelbima prirasyti reik ar tada neprivaloma? :roll:
Jei geras knygas skaitysi, tai būsi protingas, jei uždirbtus pinigus taupysi, tai būsi turtingas.
Renku(apyvartines)monetas, viso pasaulio.Domina, Lenkiskos apyvartines monetos nuo 1923 iki dabar. wikenwikenas@gmail.com
Vartotojo avataras
wiken
 
Pranešimai: 1347
Užsiregistravo: Pen Kov 29, 2013 7:39 pm
Miestas: Jurbarkas / Sakiai
Kolekcionuoju: Monetos
pasto zenklai,banknotai,knygos,ir t.t...

Re: Apie forumą

Standartinė darpo1 » Tre Gru 04, 2013 8:38 pm

wiken rašė:Klausimukas. Jeiku prie zmogaus duomenu yra pazymetas miestas. Ar dar ir dedant skelbima prirasyti reik ar tada neprivaloma? :roll:


"PRIVALOMA nurodyti miestą"

ir klausimu nebekyla :) tik kyla klausimas, o jei skelbimu jau trys lapai kaip pas SarasM ?, pirmame skelbime miestai yra, o jau treciame lape nezinia koks miestas :)

teks tobulinti taisykles :)
Paskutinį kartą redagavo darpo1 Tre Gru 04, 2013 8:41 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
darpo1
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pen Lap 01, 2013 12:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Apie forumą

Standartinė SarasM » Tre Gru 04, 2013 8:40 pm

na, logiškai mąstant užtektų ir prie profilio, bet konkretumas nekenkia. trinsim lauk kai nebus nei ten nei ten.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Apie forumą

Standartinė wnd » Tre Gru 04, 2013 9:34 pm

Nusimato balius, donatas123 pareigomis kyla.. (drinking)
Vartotojo avataras
wnd
 
Pranešimai: 428
Užsiregistravo: Šeš Lap 09, 2013 12:05 am

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie pomegis.lt

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]