Re: Apie forumą

Komentarai/pasiulymai/idejos/pageidavimai

Re: Apie forumą

Standartinė gelvis » Ant Vas 10, 2015 10:16 am

Jo, laukti reikia tikrai ilgai. Per ilgą laiką, matyt, susikaupia daug nepatvirtintų skelbimų, tai paskui moderatorius išvis ne visus pastebi, kuriuos patvirtinti reikia. Mano skelbimo po atnaujinimo jau daugiau kaip pusdienį nėra. :(
Vartotojo avataras
gelvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: Tre Kov 13, 2013 1:09 am
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Dideles, gražias monetas

Re: Apie forumą

Standartinė Andriulis » Ant Vas 10, 2015 10:32 am

Mano manymu pagrindinė problema yra ne skelbimų tvirtinimas, o iš esmės taisyklių laikymasis. Pasižiūrėkite kiek yra skelbimų be nuotraukų - tiesus kelias į apgavystes. Jau nekalbant apie nenurodomą miestą arba "kaina sutartinė". Kažkaip po truputį forumas virsta turgeliu.
Be to, tokius veikėjus kaip HCC1996 iš viso reikėtų baninti. Vakar užteršė visas eurų temas.
Vartotojo avataras
Andriulis
 
Pranešimai: 1519
Užsiregistravo: Pen Spa 17, 2008 3:07 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Didžiosios Britanijos, kolonijų ir dominijų monetos iki 1971

Re: Apie forumą

Standartinė Lietuvos_monetos » Ant Vas 10, 2015 11:29 am

Man suteikta teisė tik tvirtinti...šalinti/trinti skelbimu negaliu... Per dieną prisijungiu ne vieną kartą ir iš karto patvirtinu skelbimus. Tvirtintojų yra be vienas :)
Skelbimus be foto kažin ar reikia trinti...nebent jei tai naujokas, tada jis turi įkelti foto. Čia manau reikia Šaras galutinio sprendimo kaip kas turi būti :)
Renku pasaulio apyvartines monetas, kuriose vaizduojami šaunamieji ginklai. Jei galite pasiūlyti ar nurodyti konkrečią monetą - į PM.
Lietuvos_monetos
 
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Sek Vas 09, 2014 9:44 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LR 1925-1938 ir 1991-2014,
LK antsiuvai

Re: Apie forumą

Standartinė Andriulis » Ant Vas 10, 2015 11:48 am

Dėl nuotraukų - toks punktas yra taisyklėse. Aš suprantu, kad kai vyksta išankstiniai pardavimai, tuomet tai neįmanoma, bet visais kitais atvejais - kodėl ne?

1. Pomegis.lt - kolekcionierių forumas, todėl toleruosime tik su kolekcionavimu susijusius skelbimus ar aukcionus.
2. Kuriant naują temą, prašome konkrečiai suformuluoti temos pavadinimą ir pasirinkti skelbimą atitinkančią temą, t.y. pirksiu, parduosiu, dovanosiu ir t.t.
2. Skelbimo žinutėje tekstas turėtų būti konkretus. Nepamirškite nurodyti miesto, parduodamo daikto kainos ir įkelti nuotraukas ar nuorodas, kur galima pamatyti konkretų daiktą.
3. Pardavus/nusipirkus daiktą, skelbimui tapus beprasmiam - prašome tai pažymėti žinutėje.
4. Įvykus sandoriui (pardavus/nusipirkus konkretų daiktą) praneškite moderatoriui arba administatoriui, kad tema galėtų būti pašalinta.
5. Mėnesio senumo skelbimai bus automatiškai perkeliami į archyvą.
6. Už skelbimo turinį, jo tikrumą ir atitikimą "Pomegis.lt" komanda neatsako. Parduodantys/perkantys forumo dalyviai patys privalo būti būdrus ir saugotis galimų apgavysčių. Visi skelbimai yra vartotojų reikalas, skundai nenagrinėjami.

Skelbimai neatinkantys šių reikalavimų bus be įspėjimo šalinami iš skelbimų lentos. Nesąžiningų ar taisyklių bei tikrovės neatitinkančių skelbimų autoriai be papildomo perspėjimo bus šalinami iš "Pomėgis.lt" sistemos.
Vartotojo avataras
Andriulis
 
Pranešimai: 1519
Užsiregistravo: Pen Spa 17, 2008 3:07 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Didžiosios Britanijos, kolonijų ir dominijų monetos iki 1971

Re: Apie forumą

Standartinė gelvis » Ant Vas 10, 2015 5:01 pm

Taip, taisyklės tokius, bent punktas dėl nuotraukų skirtas pirmiausiai daikto būklei ir autentiškumui įvertinti. Nesutinku, kad bankinio stovio LB monetos nuotraukos nebuvimas yra taisyklių dvasios (žinoma - ne raidės) pažeidimas. Dėl to ir pats tų nuotraukų dažnai nededu.

Na, bet jei bus nuspręsta taisykles papildyti punktu apie būtinybę dėti bankinio stovio LB monetų nuotraukas - taip ir darysiu. :)
Vartotojo avataras
gelvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: Tre Kov 13, 2013 1:09 am
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Dideles, gražias monetas

Re: Apie forumą

Standartinė seniena » Tre Vas 11, 2015 4:09 pm

Gerb.SARUNAI, kolia nesamone sukurta del pardavimu skiltyje moderatoriaus darbo ???? mano manymu didesnes nesamones nebeitu sugalvoti...
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Apie forumą

Standartinė Gemini » Tre Vas 11, 2015 4:47 pm

Siulau padaryti kažkokį balsavimą dėl pardavimo skilties,nes praktiškai didžiajai daugumai tai nepatinka, o naudos jokios...bent butu kazkokia nauda, o dabar???
Gemini
 
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: Tre Vas 06, 2013 10:48 am
Miestas: Kaunas

Re: Apie forumą

Standartinė seniena » Tre Vas 11, 2015 4:50 pm

manau jei nebus grazinta i pradine padeti tai tikrai nusimatys ir pardavejai prades mecioti skelbimus kur papuola nes ne kiekvienas is musu bendrijos gali pasizymet gelezine kantrybe ir laukt kol Gerb. moderatorius prisijungs :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Apie forumą

Standartinė Lietuvos_monetos » Tre Vas 11, 2015 5:25 pm

Peržiūrėjus mano prisijungimo dažnumą...tai manau pakankamai dažnai prisijungiu ;)) nors ne vienas esu ;))
O kas liečia kantrybę ;)))))) tai laikas ja treniruoti:)))nes kai kurie po minutes rašo, kodėl nepatvirtinu taip ilgai:)).
Kai kas ir darbus turi :))

Dėl tvirtinimo atšaukimo visiškai pritariu ;)
Renku pasaulio apyvartines monetas, kuriose vaizduojami šaunamieji ginklai. Jei galite pasiūlyti ar nurodyti konkrečią monetą - į PM.
Lietuvos_monetos
 
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Sek Vas 09, 2014 9:44 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LR 1925-1938 ir 1991-2014,
LK antsiuvai

Re: Apie forumą

Standartinė Gemini » Tre Vas 11, 2015 5:35 pm

tai tuo labiau blogai,kad ne vienas moderatorius tos temos,nes kaip bebūtų keista, kiek dedu postų tai daugiau negu pusdienį laukt reikia,būtų vienas tai išvis tris dienas tris naktis reiktu laukt
Gemini
 
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: Tre Vas 06, 2013 10:48 am
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie pomegis.lt

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]