Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Kitos kolekcijos ir su kolekcionavimu susijusios diskusijos

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė romas1985 » Pen Rgp 22, 2014 11:06 am

Parasyk to aukciono savininkui ir destyk situacija kas ir kaip, nes yra tam tikras laikas per kuri turi sumoket, o jeigu nesumokesi des neigiama reputacija ir gali uzblokuot tau ebay acc... Nes aukcione yra grieztos taisykles...

Kitas atvejis dar ziurek aprasyme kaip eina atsiskaityt. Jeigu raso only verified paypal tada teks su savo paypal moket, o jeigu nenorodyta ir neparasyta, kad sius tik i patvirtinta paypal adresa tai gali jungt ir is kito paypal acc ir po to bus galima kiek pamenu redaguot ebajuj adresa...
Vartotojo avataras
romas1985
 
Pranešimai: 606
Užsiregistravo: Šeš Sau 25, 2014 3:55 pm
Miestas: Alytus

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė donatas123 » Pen Rgp 22, 2014 2:52 pm

Tik jei keisi to kita paypal adresą, nekeisk kortelės pririštos kaip mokėjimo adreso, nes tą padarius, automatiškai atmes kortelę ir teks ją tvyrtinti per naują.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darelis » Pen Rgp 22, 2014 4:23 pm

Dėkui už info visiems (drinking)
Nu pirmam kartui sakė pagelbės bendraforumietis LDKmonetos su apmokėjimu (drinking) , o ateityje manau susitvarkysiu jau ir savo sąskaitą.

p.s.: Tik jau ruošiausi susitvarkyti PayPal sąskaita, ogi žiūriu mano mylimoji SoDra uždėjus minusa ant sąskaitos (killer) Taip ir likau be banko sąskaitos patvirtinimo (turnbrown) Tai dabar užtat ir darau visiem pavedimus per kolegų sąskaitas :lol:
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė leader27 » Pir Kov 16, 2015 7:42 pm

Sveiki, kolegos,
per pastaraji menesi pardaviau nemazai prekiu Ebejuj, viska issiunciau registruotu pastu, bet is kokiu 20 skirtingom
dienom issiustu siuntiniu i JAV, nei vieno negaliu sekti per USPS, ten raso, kad jie gavo info, kad siuntinys issiustas is LT,
ir viskas - TUSCIA - JOKIOS INFORMACIJOS, kad butu pasiekes status ir t.t. pirkejai jau pradeta atidarinet keisus del negautu
prekiu.... o as negaliu nei jiems nei ebejuj nieko irodyt, patarkit ka daryt???????????? :?: :!:
Vartotojo avataras
leader27
 
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Ant Lap 06, 2012 1:27 am
Miestas: Lietuva

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė leader27 » Pir Kov 16, 2015 10:08 pm

FAK, o tai paskui neina Ebejuj pranest kad siunta pristatyta ir, kad grazintu pinigus?
Vartotojo avataras
leader27
 
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Ant Lap 06, 2012 1:27 am
Miestas: Lietuva

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė SarasM » Pen Kov 20, 2015 11:07 am

man per šiuos metus JAV arba į JAV dingo net 8 siuntos. nežinau kas ten atsitiko, bet kažkas negerai. su visais skirtingai, du nepasiekė JAV, trys daugiau nebuvo nuskanuoti po NY sortingo. Keletas dingo jau visai netoli adresatų.. (pikc)
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė kortesas » Pen Kov 20, 2015 3:11 pm

Sveiki, turiu tokią problemėlę ebay.
Žodžiu, prieš porą mėnesių ebay pardaviau Richard Mille laikrodžio dėžę ir po šalto susirašinėjimo su supirkėju (praktiškai jo ir nebuvo, nes pirkėjas ignoravo atrašyti), vis nemokėjo be paaiškinimų arba prašymo palaukti. Galiausiai aš padariau cancell order, parašiau, kad neturiu laiko laukti ir jis iš karto man sumokėjo, pradėjo reikalauti dėžės, per facebooką susirado mano tel. nr. ir pradėjo skambinėti, netgi iki grasinimu priėjo. Rimtai, nesveikas kažkoks. Pasakiau trumpai ir aiškiai, kad dar paskambinsi, susirasiu ir rankas nukaposiu. Galiausiai jis nustojo skambinėti, rašynėti ir atsiuntė žinutę, kad prisimins mano žodžius. Aš kaip supratau, pirkėjas yra perpardavinėtojas, nemokėjo todėl, nes ten su kažkuo tarėsi dėl pardavimo. Gerai, jei jis ten kažka suka, kodėl manęs neįspėjo palaukti?
Neseniai ebay pardaviau Cartier, Chanel dėžutes ir vėl ta pati istorija. Žmogus nemoka, neatrašo, iškėliau unpaid case po 6 dienų ir iš karto gavau apmokėjimą. Išsiunčiau dėžutes per shipping centre ir po kurio laiko, be visokių paaiškinimų gavau neigiamą feedbacką (''not recommended seller''). Rašiau pirkėjui klausdamas kas negerai - tyla. Aš ir saugiai išsiunčiau, ir rašiau, kad priimsiu atgal, jei kažkas negerai, plius full refund siūliau, nemažai nuotraukų įdėjau, aprašymas tinkamas. Pasirodo, kai pagooglinau pirkėjo adresą, jis yra taip pat iš Prancūzijos, kaip tas kitas pirkėjas, kuris bandė kažką sukti su Richard Mille dėže (12min pėsčiomis skirtumas nuo vienos iki kitos gyvenamosios vietos), Richard Mille dėžės pirkėjo vardas MR BENAZIZ OUS, o Cartier ir Chanel vardo vietoje Oussama, emailas: oussamexico@yahoo.fr. Čia man vienam paranoja? Aš iš karto report padariau ir appeal against negative feedback, bet pirkėjas atsisakė keisti. Esmė, kad net neatrašo ir nepasiaiškina kas negerai. Aš manau, kad žmogus iš kito accaunto tiesiog atkeršijo. Gal kas žino ar po to, kai mano appeal atmetė pirkėjas, vyks koks procesas?Ar taip ir liksiu su negatyve feedbacku? Dėkui.
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė SarasM » Pen Kov 20, 2015 3:16 pm

kortesas rašė:Sveiki, turiu tokią problemėlę ebay.
Žodžiu, prieš porą mėnesių ebay pardaviau Richard Mille laikrodžio dėžę ir po šalto susirašinėjimo su supirkėju (praktiškai jo ir nebuvo, nes pirkėjas ignoravo atrašyti), vis nemokėjo be paaiškinimų arba prašymo palaukti. Galiausiai aš padariau cancell order, parašiau, kad neturiu laiko laukti ir jis iš karto man sumokėjo, pradėjo reikalauti dėžės, per facebooką susirado mano tel. nr. ir pradėjo skambinėti, netgi iki grasinimu priėjo. Rimtai, nesveikas kažkoks. Pasakiau trumpai ir aiškiai, kad dar paskambinsi, susirasiu ir rankas nukaposiu. Galiausiai jis nustojo skambinėti, rašynėti ir atsiuntė žinutę, kad prisimins mano žodžius. Aš kaip supratau, pirkėjas yra perpardavinėtojas, nemokėjo todėl, nes ten su kažkuo tarėsi dėl pardavimo. Gerai, jei jis ten kažka suka, kodėl manęs neįspėjo palaukti?
Neseniai ebay pardaviau Cartier, Chanel dėžutes ir vėl ta pati istorija. Žmogus nemoka, neatrašo, iškėliau unpaid case po 6 dienų ir iš karto gavau apmokėjimą. Išsiunčiau dėžutes per shipping centre ir po kurio laiko, be visokių paaiškinimų gavau neigiamą feedbacką (''not recommended seller''). Rašiau pirkėjui klausdamas kas negerai - tyla. Aš ir saugiai išsiunčiau, ir rašiau, kad priimsiu atgal, jei kažkas negerai, plius full refund siūliau, nemažai nuotraukų įdėjau, aprašymas tinkamas. Pasirodo, kai pagooglinau pirkėjo adresą, jis yra taip pat iš Prancūzijos, kaip tas kitas pirkėjas, kuris bandė kažką sukti su Richard Mille dėže (12min pėsčiomis skirtumas nuo vienos iki kitos gyvenamosios vietos), Richard Mille dėžės pirkėjo vardas MR BENAZIZ OUS, o Cartier ir Chanel vardo vietoje Oussama, emailas: oussamexico@yahoo.fr. Čia man vienam paranoja? Aš iš karto report padariau ir appeal against negative feedback, bet pirkėjas atsisakė keisti. Esmė, kad net neatrašo ir nepasiaiškina kas negerai. Aš manau, kad žmogus iš kito accaunto tiesiog atkeršijo. Gal kas žino ar po to, kai mano appeal atmetė pirkėjas, vyks koks procesas?Ar taip ir liksiu su negatyve feedbacku? Dėkui.


greičiausiai, kad taip ir liks. nebent dar keli pardavėjai pareportins pirkėją kaip nesąžiningą, tada suveiks sellers protectionas.. bet šiaip tai šansų mažai..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė kortesas » Pen Kov 20, 2015 3:40 pm

Dėkoju :) Reikia likti prie senienų, nes kai tik pradėjau tokias dėžutes pardavinėti, prisiklijavo babajai pirkėjai ir prasidėjo problemos visokios. Jie dėl šitų vardinių dėžučių vienas kitam akis iškapos.
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Vitus » Pen Kov 20, 2015 11:49 pm

SarasM rašė:man per šiuos metus JAV arba į JAV dingo net 8 siuntos. nežinau kas ten atsitiko, bet kažkas negerai. su visais skirtingai, du nepasiekė JAV, trys daugiau nebuvo nuskanuoti po NY sortingo. Keletas dingo jau visai netoli adresatų.. (pikc)


Baisiausia, kad kol kas neaiškios šio reiškinio priežastys.
Mano vienas dingęs siuntinukas buvo išsiųstas prieš pusantro mėnesio. Kai praeis du mėnesiai nuo išsiuntimo datos, rašysiu prašymą Lietuvos paštui, kad jį surastų. Gal kas nors jau ėjo šiuo keliu ir gali pasidalinti patyrimu? Ar yra koks nors šansas susigrąžinti siuntimo išlaidas?
Vartotojo avataras
Vitus
 
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Ant Sau 29, 2013 12:26 am
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Plastikines korteles

AnkstesnisKitas

Grįžti į Bendras kolekcionavimo forumas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]