BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Kitos kolekcijos ir su kolekcionavimu susijusios diskusijos

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė Andriusha » Ant Kov 20, 2018 5:26 pm

-LiTAS- rašė:
Andriusha rašė:Ty lawson kortelę turiu, bet nežinau ką turi pasiūlyti mainams, turi gal 2014/15 M.Budzinauską?

Ne man reikia, aš galiu nupirkti arba mainyti į plastikines lietuviškas korteles.

Na pardavimas nelabai domina, ne kiekvienas tiek sumokės kiek aš mokėjau už šitą kortelę (30 eurų). O kas per plastikinės kortelės? su krepšininkais kažkokios?
mane domina NBA kortelės su lietuviais, lkl ar eurolygos lipdukai, lkl keletos kortelių betrūksta, estrella (traškučių) korteles su krepšininkais.
Vartotojo avataras
Andriusha
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pir Spa 04, 2010 2:32 pm
Miestas: Vilnius

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė -LiTAS- » Ket Kov 22, 2018 1:15 am

Andriusha rašė:Na pardavimas nelabai domina, ne kiekvienas tiek sumokės kiek aš mokėjau už šitą kortelę (30 eurų). O kas per plastikinės kortelės? su krepšininkais kažkokios?
mane domina NBA kortelės su lietuviais, lkl ar eurolygos lipdukai, lkl keletos kortelių betrūksta, estrella (traškučių) korteles su krepšininkais.


Tiek dar nesu mokėjęs nei už vieną savo turimą kortelę (crazy) O išvardintų buvo tarptautiniame senturgyje Kaune. Foto pvz.:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė Andriusha » Pen Kov 30, 2018 10:22 am

Jau nebeturiu Ty lawson kortelės, išmainiau. Jei reikia, rašyk -> pasatas , jam ir išmainiau.
Na norėčiau kada pasižiūrėti tame turgelyje, gal ką rasčiau, bet vis nesugebu atvykti. Viską turiu, ką parodei.
P.S. jei kam reikia galiu pasiūlyti mainams ar pardavimui (po 10 cnt) daugybe NBA kortelių.
Vartotojo avataras
Andriusha
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pir Spa 04, 2010 2:32 pm
Miestas: Vilnius

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė Darius » Tre Geg 02, 2018 1:01 am

Gal kas turite lietuvių žaidusių/žaidžiančių NBA lietuviškas korteles mainams/pardavimui? Aišku domintų ir NBA kortelės.
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė Darius » Tre Geg 02, 2018 10:35 pm

-LiTAS- rašė:
Andriusha rašė:Na pardavimas nelabai domina, ne kiekvienas tiek sumokės kiek aš mokėjau už šitą kortelę (30 eurų). O kas per plastikinės kortelės? su krepšininkais kažkokios?
mane domina NBA kortelės su lietuviais, lkl ar eurolygos lipdukai, lkl keletos kortelių betrūksta, estrella (traškučių) korteles su krepšininkais.


Tiek dar nesu mokėjęs nei už vieną savo turimą kortelę (crazy) O išvardintų buvo tarptautiniame senturgyje Kaune. Foto pvz.:


Jeigu ne paslaptis kokia ~ kaina teko pirkti NBA korteles su Saboniu?
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė Andriusha » Tre Geg 16, 2018 11:34 am

Darius rašė:
-LiTAS- rašė:
Andriusha rašė:Na pardavimas nelabai domina, ne kiekvienas tiek sumokės kiek aš mokėjau už šitą kortelę (30 eurų). O kas per plastikinės kortelės? su krepšininkais kažkokios?
mane domina NBA kortelės su lietuviais, lkl ar eurolygos lipdukai, lkl keletos kortelių betrūksta, estrella (traškučių) korteles su krepšininkais.


Tiek dar nesu mokėjęs nei už vieną savo turimą kortelę (crazy) O išvardintų buvo tarptautiniame senturgyje Kaune. Foto pvz.:


Jeigu ne paslaptis kokia ~ kaina teko pirkti NBA korteles su Saboniu?


Sveiki. Tai skirtingos kainos, nuo 0.20 cnt. iki ~20 eurų. Viskas priklauso nuo kortelės retumo. Beje Domanto Sabonio kortelės dabar irgi paklausios , korteles kurių tirašas iki 20 vnt. su reliktais ir parašais, kaina buna net iki kelių šimtų dolerių. na brangiausiai esu sumokėjęs 35 eurus už Valančiūno kortelę 1/1.
Vartotojo avataras
Andriusha
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pir Spa 04, 2010 2:32 pm
Miestas: Vilnius

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė Andriusha » Ant Geg 22, 2018 3:43 pm

Tarp kitko, turiu daugybe NBA žaidėjų kortelių su parašais ar drabužių skiautėmis, limituotas ar bazines, kurias galiu mainyti į eurolygos lipdukus ar korteles, NBA korteles ar lipdukus su lietuviais, kalendoriukus ar telefonines korteles su lietuvių žaidėjais, estrela korteles su krepšininkais ir t.t. Ką domina rašykite į paštą (pm), susitarsim. Dalis nuotraukų čia:
http://crazybasketball.mozello.lt/for-tradeexchange/
Vartotojo avataras
Andriusha
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pir Spa 04, 2010 2:32 pm
Miestas: Vilnius

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė -LiTAS- » Pen Bir 22, 2018 10:53 pm

Beieškant keleto kortelių draugui, prisidariau sau bėdos. Turiu didelį kiekį BEKO LKL kortelių. Yra ir pasikartojančių.
Mainai jau manęs nedomina. Kas nupirktų viską tam pirmumas. AŽ.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė Andriusha » Pir Bir 25, 2018 2:51 pm

-LiTAS- rašė:Beieškant keleto kortelių draugui, prisidariau sau bėdos. Turiu didelį kiekį BEKO LKL kortelių. Yra ir pasikartojančių.
Mainai jau manęs nedomina. Kas nupirktų viską tam pirmumas. AŽ.


LKL 2013/2014 :
Ivan Nelyubov (Lietkabelis)
LKL 2014/2015 :
Mindaugas Budzinauskas (Nevėžis)

gal tarp jų šitos yra? :) nupirkčiau po 5 eurus už kiekvieną duočiau, beliko šitas gauti, ir visas turėiau, negaliu gauti jų.
Vartotojo avataras
Andriusha
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pir Spa 04, 2010 2:32 pm
Miestas: Vilnius

Re: BEKO LKL kortelių kolekcionavimas

Standartinė -LiTAS- » Ant Bir 26, 2018 12:45 am

Andriusha rašė:LKL 2013/2014 :
Ivan Nelyubov (Lietkabelis)
LKL 2014/2015 :
Mindaugas Budzinauskas (Nevėžis)


deja :?
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

AnkstesnisKitas

Grįžti į Bendras kolekcionavimo forumas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], R1