PayPal

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: PayPal

Standartinė SarasM » Pen Lap 05, 2010 10:42 am

tureklas rašė:turiu toki klausima: ar paypal'a galima susiet ne su saskaita litais, o su saskaita eurais arba doleriais savo lietuviskoje saskaitoje? (naudoju SEB virtuon ir turiu saskaita tik litais)
nes paypalo kursas yra berods 1EUR=3,5Lt, kai oficialus kursas bankuose 1EUR=3,45lt.
aisku pervedinejant mazas sumas beveik nesijaucia skirtumo, bet kai sumos didesnes, iskart pasijaucia. pvz pervedant 500 eur, apie 25 lt sumokami keitimui...

gal pries kokius 3 metus kazkuriam forume kazkas rase, kad nors ir pasidarai saskaita seb'e eurais, bet kai moki su paypal'u, eurai konvertuojami i litus ir tada vel atgal i eurus. kazin tokia pati tvarka iki dabar?


O kodėl tu naudojiesi PayPal'o valiutos konvertacija? Pasirink, kad tavo bankas tai darytų ir sutaypysi..

Išrašas iš mano kreditkės: "886.02 LTL. PIRKINYS xxx 29.10.2010 256 EUR VALIUTOS KURSAS 3.461016 (xxx) PAYPAL"
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5148
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: PayPal

Standartinė n0l » Pen Lap 05, 2010 11:12 am

SarasM rašė:
O kodėl tu naudojiesi PayPal'o valiutos konvertacija? Pasirink, kad tavo bankas tai darytų ir sutaypysi..

Išrašas iš mano kreditkės: "886.02 LTL. PIRKINYS xxx 29.10.2010 256 EUR VALIUTOS KURSAS 3.461016 (xxx) PAYPAL"


o kur toki nustatyma pasirinkti? kazkada seniau lyg kazkur maciau ta nustatyma... dabar neberandu :?
n0l
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: Ket Spa 14, 2010 9:02 pm
Miestas: Kaunas

Re: PayPal

Standartinė SarasM » Pen Lap 05, 2010 11:32 am

Darant mokėjima galima pasirinkt "conversion option"
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5148
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: PayPal

Standartinė tureklas » Pen Lap 05, 2010 6:14 pm

O kodėl tu naudojiesi PayPal'o valiutos konvertacija? Pasirink, kad tavo bankas tai darytų ir sutaypysi..

Išrašas iš mano kreditkės: "886.02 LTL. PIRKINYS xxx 29.10.2010 256 EUR VALIUTOS KURSAS 3.461016 (xxx) PAYPAL"


kazkaip net nepagalvojau apie ta 'conversion options' mygtuka :D kita kart mokėdamas ismeginsiu :)
Vartotojo avataras
tureklas
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: Tre Lap 12, 2008 2:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: PayPal

Standartinė alviurn » Šeš Lap 06, 2010 12:14 am

pas mane virtuon tai kaip ir nera tu problemu, gal tik del ikainiu, bet irgi galvojau imt is swedbank
Miestas: Klaipėda
Jei ką nors norite pasiūlyti prašom kreiptis į (PM)
Vartotojo avataras
alviurn
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: Ant Lie 20, 2010 9:24 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Monetos, kiseniniai kalendoriukai

Re: PayPal

Standartinė Evaldas_R » Šeš Vas 19, 2011 11:38 am

Niekada nesu pasipildes savo paypalo is banko saskaitos (SEB virtuon) kaip tai padaryti ??? Pasikeiciau litus i usd ir kur dabar ieskoti savo paypalo saskaitos (seb tinklapyje) kuri prirista prie mano banko.. Spaudziu vietiniai mokejimai ir .t.t bet niekur nerandu gal kas gali padeti.. Aciu :)
Vartotojo avataras
Evaldas_R
 
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: Ant Lap 10, 2009 9:40 pm
Miestas: Vilnius

Re: PayPal

Standartinė Kvintara » Šeš Vas 19, 2011 12:37 pm

Evaldas_R rašė:Niekada nesu pasipildes savo paypalo is banko saskaitos (SEB virtuon) kaip tai padaryti ??? Pasikeiciau litus i usd ir kur dabar ieskoti savo paypalo saskaitos (seb tinklapyje) kuri prirista prie mano banko.. Spaudziu vietiniai mokejimai ir .t.t bet niekur nerandu gal kas gali padeti.. Aciu :)



Uzeik i paypalo pagrindini puslapi susikurk acaunta ir poto paciame acaunte pririsk paypala prie savo korteles (cia butu toks trumpas aprasymas) ;)
Ultima ratio regum."I am become death, destroyer of worlds" - Robert Oppenheimer
Vartotojo avataras
Kvintara
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: Pen Bir 25, 2010 5:54 pm
Miestas: Vilnius,Kvintara@gmail.com,Skype ( Kvintara (prierasas Senis Saltis)) :)
Kolekcionuoju: Rusia 19a vidurys - 1991m,LR,Porcelianiniai-keramikiniai gaminiai,CCCP rankiniai laikrodziai

Re: PayPal

Standartinė n0l » Šeš Vas 19, 2011 2:28 pm

Ir pamirsai pamineti kad nereikia savo saskaitoje konvertuoti valiutos, paypal pats konvertuos i ta ka reikia.

O dabar ir as turiu klausima: zodziu vienas pirkejas iskele byla man... paypal uzsalde tuos pinigus ir dabar saskaitoje -XX babkiu... bylos nagrinejimas neaisku kiek uztruks, o man dabar reikia atsiskaityti uz kitas prekes, moku visad is korteles per paypal, ar buvot kas nors susidures su tokia situacija? jei bandysiu moketi uz pirkinius ar pirma padengs ta minusa is mano korteles ar minusas liks o uz prekes sekmingai atsiskaitysiu?

esme kad minuso bent jau kolkas as nenoriu padengti :D
n0l
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: Ket Spa 14, 2010 9:02 pm
Miestas: Kaunas

Re: PayPal

Standartinė seniena » Šeš Vas 19, 2011 2:46 pm

Ydomi situacija :lol:

Jei mokesi uz prekes is banko saskaitos tai paypalas taip ir liks kaip buves ( su minusu :lol: ir iskelta " byla " )

Man kazkada taip buvo... :lol:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: PayPal

Standartinė Evaldas_R » Šeš Vas 19, 2011 2:52 pm

Kvintara rašė:
Evaldas_R rašė:Niekada nesu pasipildes savo paypalo is banko saskaitos (SEB virtuon) kaip tai padaryti ??? Pasikeiciau litus i usd ir kur dabar ieskoti savo paypalo saskaitos (seb tinklapyje) kuri prirista prie mano banko.. Spaudziu vietiniai mokejimai ir .t.t bet niekur nerandu gal kas gali padeti.. Aciu :)



Uzeik i paypalo pagrindini puslapi susikurk acaunta ir poto paciame acaunte pririsk paypala prie savo korteles (cia butu toks trumpas aprasymas) ;)


Na o tai kai registravausi paypalui tai nurodziau kortele tada ja patvirtino ir .t.t na o tai dabar dar reik priristi??

o kai bus prirista tada nuejus i seb virtuon darysi pavedima ir bus paypalo saskaita ?
Vartotojo avataras
Evaldas_R
 
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: Ant Lap 10, 2009 9:40 pm
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck], Google [Bot]