Omniva

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Omniva

Standartinė A7 » Tre Lap 28, 2018 4:55 pm

Sveiki,

kadangi šiuo metu turiu "geros" patirties su Omniva, galvoju įspėsiu kolegas, kad neužsirautų. Long story short - reikėjo nusiųsti į Latviją siuntinuką, žiūriu Omniva žada per 1-2 darbo dienas pristatyti, galvoju super, operatyviau bus nei paštas. Išsiunčiau 19 dieną ryte, šiandien 28 diena - siunta dar nepristatyta. Iš pradžių kažkodėl nukeliavo į Estiją ir ten pabuvo kelias dienas, nuo 24 dienos jau Latvijoje ir niekaip nepasiekia nurodyto paštomato, nes, kaip ką tik man paaiškino, jis labai populiarus ir jame pastoviai nėra vietos. Kažkoks kosmosas.. Stipriai nerekomenduoju.
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1286
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Omniva

Standartinė -LiTAS- » Ket Lap 29, 2018 12:03 am

Aš norėčiau pasigirti LPexpress... Man siuntė daiktą Klaipėda - Kaunas. Ir nežinau ar ten labai būtinas el. pašto adresas, bet siuntėjas jį įvedė su klaida (praleido vieną raidę), bet telefono numerį įvedė gerai. Tai kur bajeris?
Kad mano siuntą atsiėmė svetimas žmogus, kurio buvo el. pašto adresas (jau jo kaip ir teisingas). Pasirodo, kad jis gavo ne tik į el. paštą, bet jau ir į telefoną (nors numeris ant siuntos buvo mano) žinutę su kodu, mat jis yra sudaręs kažkokią naudojimosi sutartį, o aš tik retas gavėjas. Sistema žino kas svarbiau...
Pabaiga laiminga, nes pasiėmė padorus versininkas ir pamatęs ne savo vardą paskambino ir privežė vėliau prie to pačio paštomato.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Omniva

Standartinė rsz » Ket Lap 29, 2018 10:41 am

A7 rašė:Sveiki,

kadangi šiuo metu turiu "geros" patirties su Omniva, galvoju įspėsiu kolegas, kad neužsirautų. Long story short - reikėjo nusiųsti į Latviją siuntinuką, žiūriu Omniva žada per 1-2 darbo dienas pristatyti, galvoju super, operatyviau bus nei paštas. Išsiunčiau 19 dieną ryte, šiandien 28 diena - siunta dar nepristatyta. Iš pradžių kažkodėl nukeliavo į Estiją ir ten pabuvo kelias dienas, nuo 24 dienos jau Latvijoje ir niekaip nepasiekia nurodyto paštomato, nes, kaip ką tik man paaiškino, jis labai populiarus ir jame pastoviai nėra vietos. Kažkoks kosmosas.. Stipriai nerekomenduoju.

Atidaviau kurjeriui penktadienį vakare ir šeštadienį buvo pristatyta į paštomatą Daugpilyje.
Numizmatika yra įdomus, bet brangus hobis.

Turiu 500 respekt taškų.
Vartotojo avataras
rsz
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 4:40 pm
Miestas: Vilniaus r.
Kolekcionuoju: numizmatika nuo 1900

Re: Omniva

Standartinė SarasM » Ket Lap 29, 2018 1:34 pm

Turim sutartį su Omniva. Siunčiam gerokai per 100 siuntinukų kas mėnesį. Per paskutinius metus rimtesnės problemos buvo tik dvi, ir jos abi dėl techninės (programinės) įrangos. Šiaip mano vertinimu 9/10.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5139
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Omniva

Standartinė A7 » Ket Lap 29, 2018 11:56 pm

Jau galvojau, kad čia man vienam nepasisekė, bet tada paskaičiau atsiliepimus rekvizitai.vz.lt.. :)
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1286
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Omniva

Standartinė -LiTAS- » Pir Gru 03, 2018 12:39 am

Šį katą galiu tik prisidėti prie Omniva pagyrų (clap) patys perpakavo siuntą. Kažkas nepatiko pirmam variante.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA


Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Nummus