Žvejyba

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: Žvejyba

Standartinė Nikis » Ant Spa 14, 2014 8:34 pm

Nu nezinau aisku as turiu savo nuomone tu turi savo ;) As lydekas gaudau daugiau nei 20m. tai man toks vanduo kylantis nepatinka, net nevaziuoju zvejot.Vaziuoju tik tada kada vanduo nusistovi zoliu nenesa va tada galima tiketis rimto kliovo ;)
Nikis
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: Šeš Spa 08, 2011 9:39 pm
Miestas: Kaunas

Re: Žvejyba

Standartinė Darelis » Ant Spa 14, 2014 8:48 pm

Nikis rašė:tai man toks vanduo kylantis nepatinka, net nevaziuoju zvejot.Vaziuoju tik tada kada vanduo nusistovi zoliu nenesa

Tu kaip mano vienas kolega :D Ne nu aišku čia kiekvieno nuomonė, bet...
Aš pasakysiu kaip ir jam sakau : ---> Jei aš nevažiuočiau kaip vandenį kelia, ar vandenį leidžia, ar kaip pilnatis, ar kaip vėjuota diena - tai jaučiu aš aplamai nevažiuočiau žvejoti :D
O pakolkas per rugsėjo mėnesį pagauta 18 legalių lydekų, ir jau neskaitant mažesnių nei 50 cm...
Ir ar vandenį kėlė, ar jį leido, ar buvo pilnatis, ar vėjuota... Nu kibo ir tiek... Tik aišku nu nerekordinės, o standartas Nemuno...
Nors ir gaudau ne 20 metų, o tik nuo 2007 metų su žyvcu pradėjau žvejoti - tik 7 metukai, nu bet aš lieku prie savo - jeigu vandenį leidžia yra negerai, jeigu vėjuota irgi yra negerai - bet kaip nori žvejoti yra dzin tas vanduo ir kartais pagauni ir tada :D
Tačiau jei vandenį kelia yra idealu, nes yra sujudinamas vanduo ir žuvis pradeda judėti. Automatiškai smulkesnė žuvis pasiduoda arčiau kranto, o su jom pasiduoda ir lydekos arčiau kranto, o tos kur būna sulindusios į žoles krantuose pradeda irgi judėti - visą tai tik patvirtino šios dienos žvejyba.
Tik keliant vandeniui yra kita bėda ir ji tikrai sutinku didelė - žolių nešimas... Nu bet pasiėmus 1 meškerę galima ir per tas žolias pasižvejoti.

p.s.: Aišku tikrai nesiginčyju, kad jei vanduo laikomas tokio pačio lygio yra aplamai pasaka (drinking) O dar geriau, kad jį dar pakeltu Nemune kokį 50 cm ir palaikytu kokias tris dienas - tai kaip dėčiau 68 tonų ešerį, tai... :lol: :lol: :lol:
Nu gerai gerai užteks ir 5 kg lydekos :| (smugis)
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Žvejyba

Standartinė Nikis » Ant Spa 14, 2014 9:04 pm

Jeigu kalban apie vandenio kilima tai siais metais vanduo nuo vasaros, pakilo pirma karta rimciau o taip nebuvo is kur kilti :!:
Nikis
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: Šeš Spa 08, 2011 9:39 pm
Miestas: Kaunas

Re: Žvejyba

Standartinė Darelis » Ant Spa 14, 2014 9:07 pm

Paprieštarausiu ;)
Nors pats tik viena tokį užkilimą mačiau šiais metais, šiandien buvo antras.
0209_vl_30.jpg

Detaliau čia ;)
http://www.upese.lt/index.php/vl
Aišku tikrai nereikia pagal šią statistiką važiuoti žvejoti, nes kol nuvažiuosi per tą laiką gali pasikeiti 100 kartų, nes +-6 valandų paklaida, bet...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Žvejyba

Standartinė Nikis » Ant Spa 14, 2014 9:11 pm

Kaune gal ir jauciasi tas pakilimas, bet as gaudau zemiau kauno 60km tai ten kazkokio kilimo ir nesimate.
Nikis
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: Šeš Spa 08, 2011 9:39 pm
Miestas: Kaunas

Re: Žvejyba

Standartinė Darelis » Ant Spa 14, 2014 9:15 pm

Nu mano pakolkas tolimiausias taškas už Vilkijos dambose... Kolega dar sakė, kad buvo 55-am kilometre link Jurbarko yra dar dambų... Niekaip neprisiruošiu ten... Vis nedavažiuojam +15 km į priekį už Vilkijos dambų... Kažkaip ten stojam ir viskas :|
Nu jo ten toliau per daug ir nesijaučia, bet +-30 km už kauno žemyn, tai matosi vandens kaita...
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Žvejyba

Standartinė Darelis » Ant Spa 14, 2014 10:07 pm

Nu dar vienas video iš šios dienos žvejybos :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=7I0tZwRWh98
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Žvejyba

Standartinė Darelis » Šeš Spa 18, 2014 9:23 pm

Krč bordelis (killer)
Nemuno lydekos supyko ant manęs :evil:

Vakar aš nieko, o kolega vieną +-50 cm (smugis)
IMG_20141017_135536.jpg


Šiandien aš nieko, o kolega 57 cm (smugis)
IMG_20141018_174559.jpg


p.s.: Taigi jos turbūt nesupranta kas atsitinka kaip Darelis supyksta :lol: :lol: :lol:
Jau geriau tegul pradeda kibti man, nes kaip susirasiu iš kur kelbukų gauti vietoje karosų - tai nesupras kas darosi ir į kurią pusę bėgti nuo manęs (hit) (banzai) (hit)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: Žvejyba

Standartinė Nikis » Sek Spa 19, 2014 9:23 pm

Sveiki,sios dienos per pora valandu laimikis is 6 kliovu :x
kimba kazkaip nerimtai :!:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Nikis
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: Šeš Spa 08, 2011 9:39 pm
Miestas: Kaunas

Re: Žvejyba

Standartinė bro » Pir Spa 20, 2014 3:05 am

Blemba buvau siandien "museliauti" lasisu, bet per aukstas vanduo. Bandysim gal kita savaitgali..
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]