metalo detektoriai

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: metalo detektoriai

Standartinė virmutis » Ant Sau 29, 2013 10:50 pm

Laputi, va cia tai straipsniukas, nors isiremink, kad kazka pamirses galetum prisiminti paskaites (clap) man ateiciai jis kogero labai pravers.
Vartotojo avataras
virmutis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: Pen Lap 25, 2011 8:59 pm
Miestas: Ukmergė
Kolekcionuoju: Indija, Ceilonas, Šri Lanka

Re: metalo detektoriai

Standartinė seniena » Ant Sau 29, 2013 10:57 pm

laputis rašė:
seniena rašė: Siulyciau ismegint visiems NEXUS detektorius... Asmeniskai man NO 1

Seniena, ar teko pačiam asmeniškai dirbt? jei ne paslaptis per kiek laiko prisijaukinai NEXUS'a? Teko laikyt rankose NEXUS Coronado (ar kažkaip, kainaves 2800). Žiauriai daug kantrybės reikalaujantis aparatas.... dėl gylio tinkamas damušinėjimui, bet kaip pagrindinis - sunkiai įsivaizduočiau. Konstrukcija silpna !!! Viskas ką parašiau - tik mano nuomonė.



Atvirai pasakius tai tenaudojau gal kokius 5 - 6 kartus ji... Kiekviena karta gryzdamas i Lietuva pasizadu sau kad skirsiu daugiau laiko pasivaiksciojimui su MD ,bet kiekviena karta pasikeicia planai man... Tai didzioji dalis praeina (drinking) taip ,ar islenda kiti nenumatyti planai ir tenka uzmirst zadetus pasivaikciojimus ...

Teisingai pastebeta ,kad daigtas turi savo principus ir kad kaip naujokui jis netinkamas :!: Bet efektyvumu tai patenkintas esu...
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: metalo detektoriai

Standartinė laputis » Ant Sau 29, 2013 11:00 pm

virmutis rašė: straipsniukas, nors isiremink

Virmuti, nereikia rėmintis, nes informacija tuoj pasens... bus kiti aparatai ir gal DEUS kainuos po 3 m. tiek, kiek dabar dėvėtas X-Terra.

seniena rašė: Teisingai pastebeta, kad daigtas turi savo principus ir kad kaip naujokui jis netinkamas. Bet efektyvumu tai patenkintas esu

kaip man tai dramblys ant ausies užlipęs, tai man visi NEXUS garsai vienodi. Reikia daug dirbt su juo, su nustatymais žaist. Ne mano temperamentui, aš kartais net grunto balanso nepasidaręs nuskuodžiu per arimus ;)
Visgi nepaisant nekokios mano patirties su Nexus (turėjo draugas), skaičiau autoritetinguose forumuose daug gerų atsiliepimų.
Kas sužavėjo, tai nereaaaliiaii ilgai laikantis NEXUS akumuliatorius (manau nėra jam lygių šiuo požiūriu, bet nėra nusėdimo indikatoriaus - čia minusas).

virmutis rašė:cia tik kaip komplimenta parasiau, kably ir tai taip konkreciai nerasi parasyta

Na aš tą straipsniuką papildžiau šiek tiek, paskaityk.
"Kably" yra (buvo?) daug gerų vyrų, suprantančių ir raštingų. Manau, kad jei viską Minelab temoj paskaitytum, sužinotum dar daugiau. Gintas, Irfas - dar daugiau pasakytų, tačiau jie - pardavėjai. ir tikrai nemanau, kad jų interesas proteguot naudotų aparatų perpardavinėjimą. Tačiau vyrai normalūs. Ne žvėrys, išklausys, supras, patars. Blogiausia kada pats žmogus nesupranta ko nori, nesuformuluoja klausimo, tada gali ir pasipilt izdevonai.
Paskutinį kartą redagavo laputis Ant Sau 29, 2013 11:24 pm. Iš viso redaguota 3 kartus.
laputis
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: Ket Lap 25, 2010 8:19 pm

Re: metalo detektoriai

Standartinė virmutis » Ant Sau 29, 2013 11:04 pm

cia tik kaip komplimenta parasiau, kably ir tai taip konkreciai nerasi parasyta
Vartotojo avataras
virmutis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: Pen Lap 25, 2011 8:59 pm
Miestas: Ukmergė
Kolekcionuoju: Indija, Ceilonas, Šri Lanka

Re: metalo detektoriai

Standartinė tautvydas97 » Tre Vas 13, 2013 8:40 pm

Kiek mazdaug kainuotu toks kur naudoja 1:54 http://www.youtube.com/watch?v=QFCIP9YXwx0
tautvydas97
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pir Vas 04, 2013 4:51 pm
Miestas: Kaunas

Re: metalo detektoriai

Standartinė virmutis » Tre Vas 13, 2013 8:52 pm

Vartotojo avataras
virmutis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: Pen Lap 25, 2011 8:59 pm
Miestas: Ukmergė
Kolekcionuoju: Indija, Ceilonas, Šri Lanka

Re: metalo detektoriai

Standartinė tautvydas97 » Tre Vas 13, 2013 8:57 pm

O nezinot jie tik pavirsutiniam ieskojimui ar kaip pagalba rimtam detektoriui, ar galima su juo ieskoti kaip su normaliu detektorium?
tautvydas97
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pir Vas 04, 2013 4:51 pm
Miestas: Kaunas

Re: metalo detektoriai

Standartinė virmutis » Tre Vas 13, 2013 9:01 pm

jie reikalingi nustatyti tikslia daikto buvimo vieta, detektoriaus rite tiksliai centra sunku atrasti, o su pinpointeriu paprasta
Vartotojo avataras
virmutis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: Pen Lap 25, 2011 8:59 pm
Miestas: Ukmergė
Kolekcionuoju: Indija, Ceilonas, Šri Lanka

Re: metalo detektoriai

Standartinė tautvydas97 » Tre Vas 13, 2013 9:02 pm

O mazdaug iki kokio maximalaus gylio jis gaudytu signala?
tautvydas97
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pir Vas 04, 2013 4:51 pm
Miestas: Kaunas

Re: metalo detektoriai

Standartinė virmutis » Tre Vas 13, 2013 9:14 pm

O tu skaitei ta nuoroda kur ikeliau? Pasiskaityk, ten viskas parasyta
Vartotojo avataras
virmutis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: Pen Lap 25, 2011 8:59 pm
Miestas: Ukmergė
Kolekcionuoju: Indija, Ceilonas, Šri Lanka

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]


cron