Blevyzgos

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: Blevyzgos

Standartinė jotvingiai » Šeš Sau 09, 2021 2:22 am

2N2K4S rašė:Kaip reikia pardavinet monetas. Mokykites. Ebay radau greidinta siu laiku moneta uz greidinimo kaina. Niekad tokios nepirkes tai galvoju gal pirkti. Nufotografuota moneta is arti. Matosi kad yra tam plasmasiniam slabe kodu neimato tik moneta is abieju pusiu. Nu galvoju reikia paklaust ar taip yra. Klausiu ar gausiu butent ta moneta is foto. Atraso taip. Klausiu vel ar tikrai gausiu ivertinta moneta. Atraso nu taip aisku. Trecia kart klausiu ar gausiu moneta tame plastikiniam dekle kaip yra nuotraukose. Atraso tu gal durnas. Gausi tokia pacia moneta is to paties rulono. VO TAIP NA! Nusiunciat 1 moneta ivertint ir visas rulonas yra tas pats (crazy) kitas sakytu koks skirtumas.

Galėjai pastiprinti postą monetos, arba bent pardavėjo nuoroda.
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Blevyzgos

Standartinė Gallija » Šeš Sau 09, 2021 7:03 pm

Ir aš dalinuosi kaip parduoti monetą jeigu neturite jai sertifikato.

Parduokite su vokišku sertifikatu ebay platformoje.

1. Aprašyme, savo skelbime nerašote, kad yra sertifikatas.
2. Įdedate nuotrauką, kurioje matosi kad yra vokiškas sertifikatas. Svarbu kad didelėm raidėm būtų parašytas žodis "zertifikat".
3. Pirkėjas perka monetą, mato sertifikatą (žr. nuotraukas, sertifikatas nufotografuotas iš dviejų pusių), klausia, o tai čia visas sertifikatas?
4. Atsakote, kad visas ir aplamai jūs aprašyme nieko nerašėte apie jokį sertifikatą.

https://www.ebay.com/itm/383455739468

Daugiau darbo metodų ieškokite pas

muenzhandel_wichmannmuenzhandel_wichmann (25111)
99.9% positive feedback

https://www.ebay.com/usr/muenzhandel_wichmann
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius

Re: Blevyzgos

Standartinė Giurza » Tre Sau 20, 2021 11:55 pm

Gallija rašė: žr. nuotraukas, sertifikatas nufotografuotas iš dviejų pusių

na... ir? juk aiškiai parašyta
TIKRUMO SERITIFIKATAS Šiuomi garantuojame atsiųstos monetos tikrumą nurodytai datai

many such cases
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Blevyzgos

Standartinė sirius » Šeš Sau 23, 2021 9:01 pm

2021 metų numizmatiniame rinkinyje smagma rado plauką (patarimas) . Įdomus variantas,gal vienintelis toks iš viso tiražo.Jei žinotume , kieno ten plaukas, gal p.V.Vasiliausko iš LB, tada šio rinkinio kaina padidėtų iki (crazy) . Bet kuriuo atveju ekskliuzyvas, panašiai kaip inkliuzas gintaro gabale ;)
sirius
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Sek Kov 31, 2013 7:52 pm

Re: Blevyzgos

Standartinė Gallija » Sek Spa 17, 2021 11:41 am

Apie pasaką „Eglė – žalčių karalienė“. Artėja monetos išleidimas, bet moneta be pačios pasakos ne tokia įdomi, tiksliau visai ne įdomi. Pasaką turbūt visi žinome, tačiau dar įdomūs pamąstymai ir mintys, kuriuos ji sukelia. Kai mums skaito pasaką (tėvai vaikystėje) ji sukelia kažkokias mintys, bet kai mes skaitome pasaką (mes tėvai) ir vertiname ją iš savo metų bagažo, čia jau darosi tikrai įdomu.
Štai ką radau, ką galvoja viena skaitytoja, kokie klausimai jai kilo:

Очень специфическая литовская сказка о том, почему считается, что осина - дерево предателей.
Со сплошными "почему?":
Ужу почему-то приспичило жениться именно на девушке, ну да это ладно, с кем не бывает, - всё же она вроде была весьма хорошенькой.
Уж почему-то живёт на дне морском. По-моему, эта странность не объясняется тем, что он не просто уж, а король ужей.
Почему-то только через девять лет совместной жизни Эгле приспичит навестить родных.
Почему-то её гад-муж попытается хитростью не дать ей этого сделать, но, опять-таки почему-то, выручает её в тройном задании вероломного мужа ведьма, и почему-то безвозмездно, то есть - даром.
Почему-то муж отпускает жену и детей только на 9 дней, причём при прощании почему-то обозначает, как будет выглядеть пена прибоя, если он умрёт за время их отсутствия (дар предвидения, что ли, у мужика открылся?). И ведь нормальная бы тётка осталась с любимым ужом, ой, в смысле, мужем, ибо ну на фиг расставания с такими перспективами, но эта почему-то таки шурует к родным.
Почему-то брательничкам Эгле приспичило замочить её муженька и для этого они пытаются вызнать его имя, лупя родных племянничков кнутом (тоже неплохой такой сюжетный ход, согласитесь)
Почему-то король-уж выходит на зов четырёх мужских (вместо одного женского, напомню) голосов и безропотно позволяет себя изрубить
Эгле, узнав о смерти мужа, почему-то проклинает не братцев-убивцев, а младшенькую дочку, которая побоев кнутом не вынесла и имя папеньки выдала супостатам.
Ну и - апофигей просто - почему-то человек и четверо ужелюдей/ людеужей становятся деревьями...
И вся эта Санта-Барбара - почему-то на возраст 0+...
Кстати, семилетняя племяшка моим волевым решением эту книжку не увидит.

Šaltinis: https://www.labirint.ru/books/419488/

vat taip.
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius

Re: Blevyzgos

Standartinė Anubis » Tre Spa 20, 2021 3:29 pm

Sprendžiant iš "apmąstymų" skurdumo, ta pasaka pateko į "skaitytojos" perskaitytų knygų dešimtuką.

Ne geriausių, o išvis kada nors perskaitytų.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Blevyzgos

Standartinė noominis » Tre Spa 20, 2021 4:51 pm

Keista, bet mano įspūdis priešingas. Iš tikrųjų galima skaityti pasakas daug negalvojant; bet galima ir pasvarstant, kaip paaiškinti vieną ar kitą detalę, siužeto vingį ar veikėjo motyvą. Yra veikalų, kuriuose pasakos taip nagrinėjamos. Įsigilinus jos ima atrodyti sudėtingos.
Jei skaitytojai apskritai kilo klausimų – tai jau gera pradžia, o jei jų kilo daug – tiesiog puiku.
Vartotojo avataras
noominis
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Pir Rgs 14, 2015 12:23 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: monetas (ne visas)

Re: Blevyzgos

Standartinė Anubis » Tre Spa 20, 2021 6:41 pm

Kad klausimų kyla, sutinku, kad gerai. Bet pasirinktas tolimesnis kelias - ne bandyti rasti atsakymus, o knygą paslėpti, visgi, manau patvirtina mano pirminę hipotezę.

Jeigu tokius klausimus savo laiku man būtų uždavę mano vaikai, tai nesunkiai būčiau galėjęs atsakyti. Kas būtų dar nemaža pridėtinė vertė prie kartu skaitytos pasakos.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Blevyzgos

Standartinė Gallija » Tre Spa 20, 2021 7:51 pm

Anubis rašė:Kad klausimų kyla, sutinku, kad gerai. Bet pasirinktas tolimesnis kelias - ne bandyti rasti atsakymus, o knygą paslėpti, visgi, manau patvirtina mano pirminę hipotezę.

Jeigu tokius klausimus savo laiku man būtų uždavę mano vaikai, tai nesunkiai būčiau galėjęs atsakyti. Kas būtų dar nemaža pridėtinė vertė prie kartu skaitytos pasakos.


Ji tiesiog neskaitė šios pasakos su savo tėvais, negavo atsakymų ir spėju, pagrįstai, nesitiki gauti atsakymus skaitydama pasaką su dukterėčia. Pasaka tikrai sudėtinga, plius man ji gan žiauri, bet kaip pasakė kita skaitytoja - aš skaitysiu šią pasaką ir dar "Undinėlę" savo vaikui, tegul žino koks žiaurus pasaulis.
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius

Re: Blevyzgos

Standartinė Anubis » Tre Spa 20, 2021 8:39 pm

Šiaip jau, visos senosios pasakos yra žiaurios. Grimai, Andersenas, Pero, liaudiškos - ten visą Baudžiamąjį kodeksą gali surasti.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]